Перелік кращих ВНЗ Варшави

Показати ще

Університети Варшави

Столиця Польщі — особливий європейський мегаполіс, який зберіг насичену ділову атмосферу та саме той «смак життя», коли хочеться зупинитися й насолодитися моментом. У Варшаві все знають про пріоритети. Тут можна побачити солідного пана в дорогу костюмі, котрий залишає свої справи в автівці й прогулюється Лазенками, щоб подихати і подумати. Адже час — це гроші, але ж, насправді, він — безцінний!

Коли, після трагічних подій Другої світової війни, інші європейські міста займалися дрібними реставраціями (або й зовсім не займалися) майже вщент зруйнована Варшава, реконструювалася з руїн. Старе місто відбудували до автентичного вигляду та внесли до культурної спадщини ЮНЕСКО. Кожний громадянин, котрий вважає себе поціновувачем минувшини мусить відвідати варшавську Старувку, аби підтримати ідею вірних цінностей та їх реального втілення власними руками.
Герб Варшави — агенція StudyHelp
Без сумніву, тут є чому навчитися. Мабуть, не існує жодного поляка, який би не марив статусом студента одного з варшавських університетів. Тому, часом, місто називають «столицею юнацького максималізму». Проте, зважаючи на престижність місцевих навчальних закладів, йдеться, радше, про столицю потужних можливостей і стрімкого старту.

ВНЗ Варшави у національних та міжнародних рейтингах

Очевидно, ви дуже здивуєтеся, коли відкриєте внутрішньопольський рейтинг Perspektywy й на перших десятьох позиціях побачите переважно варшавські виші. При чому, і державні, і приватні.

Варшавський Університет — 2 позиція. Найчисельніший у Польщі, навчає 40.5 тис. студентів, з них — 4.8 тис. іноземці. Виховав 6 нобелівських лауреатів і, зрештою, не потребує додаткових презентацій. Академічна перлина держави, яка високо цінується на міжнародній арені та навряд чи колись поступиться своїм статусом. Разом з Варшавською Політехнікою (3 позиція), вони увійшли до світового рейтингу QS World University Rakings. 15 навчальних програм UW внесли до класифікації Eduniversal Best Masters&MBA ще у 2017 році.

Власник почесного звання «найкраща бізнес-школа Східної Європи», впевнений лідер у Польщі серед приватних університетів (1 позиція внутрішнього рейтингу), виш, який конкурує з престижними академічними університетами — Академія Леона Козьмінського теж знаходиться у Варшаві. Серед трьох найвищих міжнародних акредитацій, які може отримати університет бізнес-профілю (AACSB, EFMD EQUIS, AMBA) ALK здобув усі! Таких навчальних закладів у світі всього 73.

Університет Суспільної Психології та Гуманітарних Наук зайняв друге місце серед приватних ВНЗ Польщі. Його вважають найкращим для майбутніх психологів, психотерапевтів, коучів, психотренерів, супервізорів та медіаторів. SWPS має філії у п'яти польських містах та пропонує цікаві гуманітарні дисципліни й креативні спеціальності. З 2009 р. — лідирує щодо заявок абітурієнтів! Поляки, однозначно, обожнюють SWPS, хоча 1200 іноземців — напевно також.

Як видно з попередніх аргументів, у Варшаві знаходяться найпрестижніші приватні університети Польщі. Переконаймося: 3 позиція у рейтингу Perspektywy — Університет Лазарського, 4 позиція — Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій, 5 місце — Академія Фінансів та Бізнесу Вістула і на 8-му розмістився Університет Сівітас.

Державні університети Варшави

Приватні університети Варшави

Collegium Novum Варшавської Політехніки - головний корпус університету

Скільки коштує навчатися у столиці?

Вартість освітніх послуг у державних університетах Варшави стартує від 2000 євро/рік, у приватних — можна знайти дешевші варіанти (від 1000 євро/рік). Звісно, тут теж існують різноманітні вигідні пропозиції щодо покриття витрат за навчання (наприклад, дофінансовані з ЄС тощо). Проте проживання та харчування, найчастіше, опирається на кишеню студента.

Якщо плануєте поселитися у державний гуртожиток (із найнижчою помісячною оплатою), то розраховуйте на регулярну суму від 1400 — 1500 злотих/місяць (враховуючи студентські знижки, наприклад, за проїзд — 25%). Чим вищою буде вартість орендованого помешкання, тим більше зростуть витрати. Хоча, у будь-якому випадку, потрібно враховувати свої індивідуальні потреби.
Варшава — не тільки місто для витрат, але й шанс заробити. Середня зарплата тут найвища у Польщі й становить — бл. 6500 злотих. Хоча спеціалісти-маркетологи можуть заробити — 7600, а IT-сфера навіть 9300 злотих.

Починати власний шлях до успішного майбутнього потрібно з першого дня навчання. Є таке правило: будуєш план, продумуєш реалізацію, дієш! Якщо вам відгукується ця стратегія, тоді Варшава — ваша «історія».

Не вагайтеся занадто довго, зустрінемося на сторінках Forbes!

Найпопулярніші питання про університети Варшави

Середня вартість навчання в університетах Варшави складає 1700-2000 євро на рік. Найнижча вартість навчання в Університеті Вістула та Колегіумі Сівітас. Найвища вартість в Університеті Економіки та Академії Леона Козьмінського, які вважаються кращими економічними університетами Польщі.
Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk