Варшавський Економічний Університет

Університет Економіки у Варшаві— місце, де вчать майбутніх учасників рейтингу Forbes

Варшавська Школа Економіки — найбільший і найстаріший державний виш у Польщі економічного та бізнес-спрямування. Місія навчального закладу — виховувати лідерів у сфері бізнесу, які будуть готовими до викликів у майбутньому. Викладачі університету не лише дають студентам знання, а й спонукають їх до наукових досліджень та впровадження нових бізнес-ідей. Університет славиться своїми традиціями, численними студентськими програмами та високим рівнем освіти. Випускники вишу очолюють відомі та престижні компанії у Польщі, відтак їх заробітна плата є однією із найвищих у Польщі.
Варшавська Школа Економіки лого — агенція StudyHelp
Зараз у Варшавській Школі Економіки навчаються близько 13 000 студентів, із них 1000 — іноземці. Викладачі Університету Економіки у Варшаві влаштовують лекції не лише для студентів, а й навчають представників відомих польських компаній. За рейтингами від PERSPEKTYWY та Rzeczpospolita, Варшавський Економічний Університет є найкращим ВНЗ економічного спрямування у Польщі, а за даними Financial Times, SGH увійшов до сотні найкращих бізнес-шкіл у Європі. Університет налагодив співпрацю із провідними польськими та світовими компаніями, аби студенти вишу отримували не лише теоретичні, а й практичні знання.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Спеціальності та умови навчання


У Варшавському Економічному Університеті студенти навчаються на 5 напрямках: фінанси та бухгалтерський облік; економіка; глобальний бізнес, фінанси та управління; кількісні методи в економіці та інформаційні системи; управління. Важливо пам'ятати, що студенти бакалаврату обирають напрямок навчання тільки на другому році навчання, перший рік у всіх новоприйнятих студентів є загальним.

Надзвичайно популярними серед іноземних студентів є англомовне навчання з напрямками: Global Business, Finance and Governance, International Economics, Management, Quantitative Methods in Economics and Information Systems.

Вартість навчання польською мовою становить 3600 євро на рік, англомовне навчання — 4000 євро.

У Варшавській Школі Економіки налагодили активну міжнародну співпрацю. Відтак студенти, які вивчають міжнародну економіку та міжнародний бізнес, можуть отримати подвійний диплом з закордонними університетами. Також студенти беруть участь у програмах Erasmus+ та MBA. Загалом з SGH співпрацюють майже 300 університетів з усього світу. Варшавський Університет Економіки може похизуватись і бібліотекою, яка має більше мільйона томів із економіки. Багато навчальних матеріалів університету доступні студентам в онлайн-форматі.

Також у Варшавському Економічному Університеті діє програма з фінансової допомоги студентам. Зокрема, студентам зі скрутним матеріальним становищем виплачують соціальну стипендію, а студенти з науковими або спортивними досягненнями отримують стипендію Ректора. Також є стипендії і для закордонних студентів.

Гуртожитки та інфраструктура

При Варшавському Економічному Університеті функціонують два гуртожитки (Sabinki i Grosik), у яких можуть проживати близько 600 студентів. Вони облаштовані всіма необхідними меблями і технікою. В гуртожитках для студентів працюють спортзал і пральня. Обидва вдало розташовані — за 10 хвилин до університету. Вартість проживання починається від 500 злотих в місяць. Будемо відвертими, місць в гуртожитках SGH не вистачає всім охочим, в такому випадку ми знаходимо комфортні варіанти проживання для наших студентів у Варшаві.

Університет складається із 8 будинків, два з яких студентські гуртожитки. Розташовані вони всі близько один до одного в центрі міста, що робить навчання студентів ще більш комфортнішим і доступнішим.

Умови вступу в SGH

Для вступу іноземця в Університет Економіки у Варшаві потрібно підтвердити рівень польської або англійської мови. У випадку навчання польською мовою університет пропонує своїм кандидатам пройти онлайн тест, по результатам якого вирішується чи допускати Вас до подальшої процедури. У випадку навчання англійською мовою рівень мови підтверджується міжнародним сертифікатом типу IELTS чи TOEFL. Більше про документи, які необхідні для вступу в польський університет у нашому блозі.

Після підтвердження рівня мови університет переглядає Ваші оцінки зі шкільного свідоцтва.

Також для абітурієнтів польськомовних напрямків університет пропонує пройти тест із підприємництва, який також додає вступнику балів, проте не дискваліфікує його у випадку не проходження.

Для отримання детальної консультації по вступу до університету — пишіть нам у месенджерах або ж заповнюйте анкету нижче.

Фото

Відео про університет

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk