Перелік кращих ВНЗ Познані

Показати ще

Університети Познані

Познань — одне з найстаріших міст Польщі, в якому історичні пам'ятники сусідять з інноваційними центрами. Нині місто являє собою великий (понад півмільйона жителів) промисловий і туристичний центр Західної Польщі, в якому зосереджені більшість великих бізнесів та університетів регіону.
Лого Познані — агенція StudyHelp

Найбільші та найкращі університети Познані

Найбільшим, найвідомішим та найпопулярнішим вишем Познані є державний Університет імені Адама Міцкевича. Це єдина вища школа міста, представлена в рейтингу Times Higher Education. У національному рейтингу Perspektywy AMU заклад не тільки посідає перше місце серед університетів міста, а й знаходиться на четвертому місці серед всіх вищих шкіл Польщі. Основні напрямки — мистецтво, гуманітарні та соціальні науки, психологія, фізика, право, біологія та IT.

Другий за престижністю — Університет природничих наук. Рейтинг Perspektywy визнав його кращою аграрною вищою школою Польщі. ВНЗ пропонує навчання за напрямами сільського господарства, ветеринарної медицини, деревообробки, садівництва, харчової промисловості, екологічного інжинірингу, економіки та суспільних наук.

Ще один важливий освітній центр міста — Медичний університет Познані, в якому можна вивчати медицину, фармацевтику та біомедичні науки. За версією EduRank він займає 4 місце серед усіх вищих шкіл міста, 42 місце серед ВНЗ Польщі і 2368 місце в світі, що дозволяє йому увійти в світові ТОП-14%.

Майбутнім топ-менеджерам, економістам та маркетологам сподобаються освітні пропозиції Познанського Економічного Університету, який у 2019 році був визнаний кращим економічним університетом Польщі, згідно рейтингу Perspektywy.

Інженерська спільнота Познані кожного року поповнюється випускниками Познанської Політехніки, яка оферує кандидатам такі спеціальності, як авіація і космонавтика або біомедична інженерія.

Дизайнерам і художникам варто звернути увагу на Університет образотворчих мистецтв в Познані. Виш пропонує навчання за напрямами анімації, архітектури, дизайну інтер'єрів, графіки, мультимедіа, живопису, малюнка та скульптури. Університет за версією EduRank вважається 6 в Познані, займає 87 місце в країні.

Користуються популярністю і приватні університети Познані. Можемо виокремити Університет Логістики — кращий спеціалізований університет Польщі та Університет Да Вінчі з новаторським підходом до навчання та передовими спеціальностями.
На фото головний будинок Університету Адама Міцкевича у Познані у після воєнні часи (Collegium Minus).

Дозвілля студентів Познаньських університетів

Кампуси та гуртожитки університетів міста надають студентам всі можливості не тільки для освіти й саморозвитку, але і для повноцінного відпочинку. В них ви зможете знайти цілодобовий високошвидкісний інтернет, спортивні зали, кінотеатри, концерт-холи, спортмайданчики, бібліотеки і безліч гуртків та секцій.

Познань сповнена пам'яток архітектури, серед яких найбільш цікаві: Ратуша; Площа Старий Ринок; Королівський, Курницький і Кайзерівський замки; Тумський острів; Старі міські ворота та стіни; Великий театр.

В Познані функціонує безліч театрів та музеїв. Також в місті є багато парків та зелених зон.

Скільки коштує навчання в університетах Познані

Вартість навчання залежить від форми власності та обраної спеціальності. В престижному Університеті Адама Міцкевича за семестр навчання доведеться заплатити 3000 злотих, а навчання в Університеті образотворчого мистецтва обійдеться в суму близько 1000 євро за семестр. Ціни на навчання в інших державних університетах знаходяться в такому ж ціновому діапазоні. В приватних університетах Познані можна отримати європейську освіту за 800 євро за семестр.

Всі студенти з хорошою успішністю можуть претендувати на університетські, міські, регіональні та національні стипендії. Власники Карти поляка мають право на безкоштовне навчання в державних вишах.

Проживання в студентських гуртожитках Познані обійдеться від 500 до 1500 злотих (від 112 до 339 євро)

Можливості працевлаштування студентів в Познані

Трудове та освітнє законодавство Польщі дозволяють студентам влаштовуватися на роботу вже з першого курсу навчання. В Познані зосереджені регіональні офіси та виробничі потужності найбільших національних та міжнародних корпорацій:

 • завод Volkswagen;
 • фірма Solaris Bus & Coach;
 • головний офіс онлайн-аукціону Allegro;
 • машинобудівний завод H. Cegielski - Poznań;
 • пивоварня Kompania Piwowarska;
 • головний офіс енергетичної компанії Enea SA;
 • офіс консалтингової компанії McKinsey & Company;
 • регіональний офіс фармацевтичної корпорації GlaxoSmithKline;
 • представництво Amazon;
 • регіональний офіс інвестиційної компанії Franklin Templeton Investments;
 • відділення IT-корпорації Netguru.

Студент будь-якої спеціалізації зможе знайти собі роботу за профілем і почати кар'єру в успішному бізнесі. Також тут завжди є можливості підробітку в супермаркетах, готелях, ресторанах і на складах.
Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk