Університет Мистецтв в Познані

Університет Образотворчих Мистецтв у Познані

Університет образотворчих мистецтв у Познані — культурний центр західної Польщі

Університет був заснований в 1919 році і в ті роки був національною школою декоративних мистецтв та художніх промислів. В 1946 році заклад був реорганізований в національну школу образотворчих мистецтв. В 1996 році вона отримала статус академії, а в 2010 році була реорганізована в університет.

Особливість Університету Мистецтв у Познані — активна участь в обмінній програмі Erasmus+, в рамках якої налагоджено взаємодію з 60 вищими навчальними закладами світу. Керівництво цієї вищої школи вважає, що іноземні студенти надають закладу культурне розмаїття і допомагають розвиватися. Також виш може похвалитися п'ятьма власними галереями.
Університет Образотворчих Мистецтв у Познані лого — агенція StudyHelp
Познанський виш дотримується філософії відкритої структури. Це означає, що студії, майстерні, галереї та вся інша арт-інфраструктура відкриті для всіх студентів університету незалежно від того, на якому факультеті і на якій спеціальності вони вчаться. Це дозволяє студентам удосконалювати свої навички та здобувати знання за межами основної навчальної програми, познайомитися з безліччю цікавих людей і розширити свій кругозір. 

Хоч Познанський виш і не бере участі в програмі Times Higher Education University Ranking, він займає високі місця в інших престижних міжнародних і національних рейтингах якості вищої освіти. За даними UniRank, Університет мистецтв в Познані займає 88 місце в Польщі. За версією Edurank, Познанський університет мистецтв займає 6 місце серед вищих шкіл Познані. Таким чином, виш входить в топ-100 університетів Польщі та визнаний однією з кращих в країні вищих шкіл художньої спрямованості.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Факультети і спеціальності Університету образотворчих мистецтв в Познані — унікальна освітня пропозиція для творчих натур

Cтруктурно університет складається із 8 факультетів: анімації та інтермедіа; архітектури та дизайну; дизайну інтер'єрів та сценографії; мистецтвознавства та кураторства; графіки та візуальної комунікації; фотографії; живопису та малюнка; скульптури.

Серед спеціальностей, які користуються найбільшим попитом — живопис, графіка, дизайн інтер'єрів, продуктовий дизайн, фотографія та анімація.

Це один з небагатьох університетів Польщі, які пропонують такий напрямок, як фотографія. Навчання в Познанській Академії Мистецтв можливе, як польською, так і англійською мовами.

Умови вступу та вартість навчання в Познанському університеті мистецтв

В загальному вступ в університет складається із декількох етапів: підготовка портфоліо кандидата, мотиваційного листа. Якщо приймальній комісії подобається портфоліо кандидата, далі потрібно пройти інтерв'ю (у випадку навчання польською мовою). Якщо про навчання англійською говорити, то для вступу потрібно подати міжнародний сертифікат. 

Для іноземних студентів вартість навчання в Університеті становить від 2000 євро на рік, у випадку навчання польською мовою, англомовне навчання вартує від 5000 євро на рік для всіх спеціальностей і факультетів. 

Після року навчання студенти з середнім балом 4,4 і вище можуть претендувати на отримання стипендії ректора. Також передбачені стипендії для студентів з обмеженими можливостями.

Гуртожитки та інфраструктура

У кампусі вузу знаходяться: головний корпус; майстерні з художньої обробки металу, каменю, пластику та дерева, а також гончарна і текстильна майстерні; бібліотека; бібліотека матеріалів (зал, в якому представлені різні матеріали, що використовуються в мистецтві, та описані особливості правильної роботи з кожним із них); лабораторія голограм; кіностудія; фотолабораторія; фотостудія; друкарня.

Галереї, що належать університету, знаходяться як в кампусі, так і за його межами в центральній частині Познані.

Гуртожиток Університету знаходиться в декількох кварталах від головного корпусу, до нього можна доїхати трамваєм або дійти пішки за 15 хвилин. Вартість проживання не входить в плату за навчання і складає, в середньому від 450 до 600 злотих в місяць. Якщо вам не вдасться знайти вільне місце в гуртожитку, наша компанія допоможе з пошуком житла в Познані.

Фото університету

Відео про Університет Мистецтв у Познані

Ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk