Університети та ВНЗ Вроцлава

Перелік кращих ВНЗ Вроцлава

Показати ще

Чому студенти обирають Вроцлава?

Герб Вроцлава — агенція StudyHelp
Вроцлав — столиця Нижньосілезького воєводства, що у західній Польщі. Місто є четвертим в країні за чисельністю населення та п’ятим за площею. Для туристів перші асоціації з Вроцлавом — неймовірна готична архітектура, атмосферні різдвяні ярмарки та вроцлавські krasnale (маленькі фігурки гномів, що зачаїлися на вулицях міста). Для Польщі ж Вроцлав — потужний інноваційний та економічний центр. Саме тут розташовані філії всесвітньо відомих компаній, наприклад, HP Inc., Volvo, Google. Найбільші банки Польщі, фармкоманії, заводи побутової техніки, розташовані у Вроцлаві та на його околицях. Місто так швидко рухається вперед, що у 2021 fDi Magazine, який належить "Financial Times", включив Вроцлав до 25 міст світу, найпривабливіших для інвестицій.

Топові університети Вроцлава

У рейтингу польських міст майбутнього 2050 Вроцлав зайняв друге місце, поступившись лише Варшаві. Прагнучи втримати свої лаври інноваційності у різних сферах, бізнес потребує хороших фахівців зі свіжими поглядами. Саме тому, багато інвестицій спрямовується у вищу освіту. У Вроцлаві 28 університетів, де навчаються близько 150 тисяч студентів. Наука та вища освіта тут розвиваються у темпі міста — динамічно, але з традиційною любов'ю до точності й найкращої якості.

Перша п'ятірка топових вроцлавських університетів — це державні виші.

Один з найбільших вишів міста — Вроцлавський Університет. Академічна спільнота вузу налічує понад 30 тисяч осіб. За даними рейтингу Perspektywy 2021 Вроцлавський Університет входить до 20 кращих з-поміж понад 500 університетів Польщі. Цей навчальний заклад пропонує близько 100 напрямків навчання у різних галузях знань: природничі, гуманітарні, інженерні напрямки, тощо. Вроцлавський Університет входить у першу десятку польських вишів, що мають звання Наукового Університету. Саме тому, навчальний заклад отримує додаткове фінансування на розвиток наукових проектів студентів і викладачів.

Вроцлавська Політехніка — найкраща серед технічних університетів регіону, третя з-поміж політехнік Польщі та шоста у загальному рейтингу вишів за даними Perspektywy 2021. Університет має 13 факультетів та три філії. Загалом — це більше 25 тисяч студентів, з-поміж яких, іноземці з близько 60 країн світу. Студенти Вроцлавської Політехніки й самі часто їдуть до інших країн задля обміну досвідом. Найпопулярніші обмінні програми університету: Erasmus+, Student Exchange Programme, Польсько-Американська Комісія Фулбрайта, Double Degree Master Programme T.I.M.E., DAAD.

Вроцлав — одне із найперспективніших міст для вивчення медицини. Тут знаходиться Медичний Університет ім. Сілезьких П’ястів, де вже понад 200 років навчають спеціалістів у різних галузях медицини. Виш пропонує 10 напрямків навчання польською та 2 (лікарську справу і стоматологію) англійською мовою. Саме тому серед студентів університету багато іноземців, зокрема, з Німеччини, Швеції та Канади.

Вроцлавський Природничий Університет — найкращий університет Польщі у галузі природничих наук у рейтингу Perspektywy 2021. В університеті навчаються близько 8 тисяч студентів. Виш пропонує 28 напрямків навчання. Два факультети університету — ветеринарної медицини та біотехнології і харчових наук мають категорію А+ (найвища оцінка якості навчання в Польщі). Також, навчальний заклад, входить до плеяди Наукових Університетів країни.

Враховуючи велику кількість банків та фінансових установ у регіоні, попитом серед абітурієнтів користується Вроцлавський Економічний Університет. Навчальний заклад входить до першої п'ятірки найкращих економічних вишів Польщі за оцінкою рейтингу Perspektywy 2021. Щороку на трьох факультетах університету сумарно навчається близько 11 тисяч студентів. Виш пропонує 11 навчальних програм польською мовою та 4 — англійською. Понад те, Вроцлавський Економічний Університет проводить навчання за престижною магістерською програмою для менеджерів — Executive MBA.

Зважаючи на хорошу якість навчання та привабливість міста, виші Вроцлава щороку мають велику кількість абітурієнтів. Проте, непрості умови вступу та висока конкуренція, на жаль, не дають можливості усім бажаючим стати студентами державних вишів. Тому у Вроцлаві є багато приватних університетів, наприклад: Університет Суспільної Психології (SWPS we Wrocławiu), Університет Бізнесу (WSH), Нижньосілезький Університет (DSW), Університет Банківської Справи (WSB we Wrocławiu).

Державні університети Вроцлава

Показати ще

Приватні університети Вроцлава

На фото Aula Leopoldina — представницький бароковий зал у головному корпусі Вроцлавського Університету, який був побудований ще в 1728–1732 роках.

Переваги навчання у Вроцлаві

Висока якість освіти. В університетах Вроцлава коригують навчальні програми та впроваджують нові напрямки навчання, тож освіта відповідає актуальним запитам на ринку праці.
Велика кількість англомовних напрямків. Навчання англійською — це кар’єрні перспективи у будь-якій країні світу. Понад те, студенти з хорошим рівнем англійської беруть активну участь у різних обмінних програмах.
Дипломи вроцлавських вишів цінуються роботодавцями. Так, наприклад, за даними Вроцлавської Політехніки, багато студентів мають постійне працевлаштування ще під час навчання. У решті випадків, 70% випускників знаходять роботу вже впродовж перших трьох місяців після отримання диплому.
330 км до Праги, 400 км до Берліна, 420 км до Відня — тож вечеряти можна ще у Вроцлаві, а на сніданок пити каву у Відні. Розвинена транспортна система — залізниця, авто та авіа шляхи дозволяють студентам зручно подорожувати, як в межах Польщі так і до інших країн.
Виші Вроцлава є одними з найкращих наукових центрів країни. Багато інвестицій спрямовуються саме на проведення актуальних досліджень, покращення матеріальної бази навчальних лабораторій, тощо.
Життя у Вроцлаві має неповторний присмак. Щоденну динаміку, креативність і новаторство врівноважує романтизм старого міста величчю історичних будівель, мостів та базилік.

Найпопулярніші питання про вступ та навчання в університетах Вроцлава

Оскільки Вроцлав є одним із найпрогресивніших міст Польщі, вартість навчання тут також дещо вища. Середній цінник державних університетів 1500–2000 євро за рік. У приватних університетах вартість навчання може бути нижчою за 1500 євро на рік.
Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk