Університет Нижньої Сілезії у Вроцлаві

Нижньосілезький Університет у Вроцлаві — широкоспеціалізований ВНЗ, де в пріоритеті студенти

Нижньосілезький Університет у Вроцлаві лого — агенція StudyHelp
Нижньосілезький Університет у Вроцлаві — мультиспеціалізований вищий навчальний заклад, який уже близько двох десятиліть регулярно відмічається рейтингами, як один із найкращих серед недержавних. До того ж, компанія Perspektywy майже щороку, у тому числі у 2021, включає його до списку найкращих у Нижній Сілезії, що підтверджує авторитетну позицію вишу на терені Польщі. Останнє також пов'язано з тим, що ВНЗ має повну академічну кваліфікацію, а тому має право надавати ступінь кандидата та доктора наук за деякими напрямками, чого рідко вдається досягти приватним університетом.

Свій шлях інститут розпочав ще в 1997 році, коли був заснований Товариством загальних знань, а вже сьогодні навчає понад 6000 студентів щороку, а це робить його важливим осередком освіти та одним із найбільших у регіоні. Команда вишу складає понад 200 осіб, серед яких більша частина має ступінь доктора, професора чи кандидата наук, а тому студенти можуть бути впевненими в професійності викладацького складу.

Особливості навчального процесу

Усього виш налічує 3 факультети, а саме педагогічний, журналістики та технічний. Що стосується спеціальностей, то тут можна вивчати педагогіку та соціальну педагогіку, дошкільну освіту, соціальну роботу, психологію, сучасне мистецтво, усі види журналістики, право, адміністрацію та управління, а також культурології та геодезію.

До вибору абітурієнтів є кілька рівнів навчання, першим є бакалаврат, який займає 3 роки, далі йде 2-річна магістратура для тих, хто хоче продовжити навчання та інвестувати у свою освіту, а після отримання звання магістра студент може обрати одну з кількох післядипломних програм. Крім цього, майбутні спеціалісти можуть обрати найбільш комфорту для себе форму навчання, тобто стаціонарну чи заочну й мову викладання: англійську, польську чи чеську.

Як вступити до вишу та скільки це коштує?

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності, форми та мови навчання, але середня ціна становить 6000 злотих за рік навчання. Варто зазначити, що ВНЗ регулярно влаштовує знижки, у тому числі пропонує «сімейні» пакети, а студент може здійснювати оплати поступово, наприклад, щомісячно.

Умови вступу до Нижньосілезького Університету у Вроцлаві доволі прості, адже заклад формує рівні можливості для всіх абітурієнтів, тому основним правилом є надання стандартного пакета документів, де особливу увагу слід звернути на атестат про повну середню освіту.

Чим займаються студенти крім навчання?

Щоби задовольнити потреби студентів у самореалізації та отриманні нового досвіду виш пропонує брати участь у програмах міжнародного обміну. Завдяки Erasmus+ учні університету можуть потрапити на навчання до інших країн Європи, США, Азії чи Канади, де мають змогу провести до 6 місяців та отримати унікальний досвід.

У реалізації потенціалу допомагає й розвинена інфраструктура закладу, адже корпус розташовується поблизу центра міста з безоплатним паркінгом, а поруч є безліч кафе та офісних центрів. Саме тому учні можуть легко поєднувати здобуття вищої освіти з роботою, щоби швидко опановувати практичні навички. Останні можна відпрацювати й на базі університету, який пропонує різноманітні стажування та участь у наукових дослідженнях, що проводяться викладачами.

Теоретичний багаж знань допомагають поповнити тренінги, міжнародні конференції, майстер-класи та лекції від професійних вчених, які регулярно влаштовують для студентів. Кожен охочий може працювати в університетських ЗМІ, власній книгарні ВНЗ, відвідувати одну з найбільших недержавних бібліотек чи студію звукозапису або брати участь у гуртках за інтересами, наприклад, танцювальний чи займатися йогою.

Фото університету

Відео про університет DSW

Ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk