Університет WSB Merito в Гданську

Університет Банківської Справи в Гданську (WSB Merito Гданськ)

Університет Банківської Справи в Гданську — найбільший та найкращий приватний університет Північної Польщі

Університет Банківської Справи в Гданську лого — агенція StudyHelp
Університет WSB Merito в Гданську або Вища Школа Банківської Справи в Гданську (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku) — найкраща приватна бізнес-школа Польщі. За даними Міністерства Освіти та Науки Польщі, виш входить до десятки найбажаніших приватних ВНЗ Польщі серед абітурієнтів.

Згідно рейтингів від Perspektywy, університет вже вкотре займає перше місце серед приватних університетів Поморського Воєводства. Крім того, за версією видання Wpost, Вища Школа Банківської Справи у Гданську займає високе місце серед роботодавців.

Спеціальності та переваги навчання

Навчальну програму вишу пристосовують відповідно до вимог роботодавців та сучасного ринку, а тому змінюють її майже кожного року. При її розробці викладачі консультуються зі спеціалістами бізнес-сфери, що робить університет таким популярним серед студентів.

Зараз у Вищій Школі Банківської Справи діють п'ять факультетів: Бізнесу, Права та Адміністрації, Інформатики та Нових Технологій, Соціально-Гуманітарний Факультет та Здоров'я. Найпопулярнішими напрямками навчання вже багато років залишаються: фінанси, управління, туризм, інформатика та логістика. Також університет з кожним роком все більше розширює навчальну пропозицію англійською мовою.

Зараз тут навчається орієнтовно 9 тисяч студентів. На стаціонарній формі навчання триває 3-4 дні на тиждень, тому студенти можуть вдало поєднувати роботу з навчанням.

Університет Банківської Справи співпрацює з понад 40 європейськими ВНЗ, завдяки цьому студенти мають можливість отримувати досвід навчання і за межами Польщі. Також університет співпрацює із Фондом Європейського Союзу, який регулярно виділяє кошти на розвиток, завдяки чому дуже часто пропонуються безкоштовні програми навчання із різних напрямків. Крім того, на деяких спеціальностях діє програма подвійних дипломів, завдяки якій можна отримати диплом польського і британського зразків.

Загалом, холдинг Вищої Школи Банківської Справи нараховує 10 ВНЗ по всій країні. Кампус університету охоплює площу у 15 квадратних кілометрів, тут розмістились 45 лекційних залів та 9 сучасних комп’ютерних лабораторій. Викладачі вишу подбали, щоб навчання проходило за сучасними технологіями. Сам виш знаходиться у центрі міста.

Особливості умов вступу та вартість навчання

Умовами вступу є наявність стандартного комплекту документів, а також свідоцтво про закінчення середньої освіти або диплом бакалавра, проте середній бал не враховується при формуванні списків зарахованих студентів. Рівень польської або англійської мови повинен бути мінімум В2. Вартість навчання стартує від 1300 євро за один навчальний рік. Для мотивування студентів вступати одночасно на декілька факультетів ВНЗ пропонує систему акцій та знижок.

Гуртожитки та дозвілля студентів

Вища Школа Банківської Справи в Гданську, на жаль, незабезпечена власними гуртожитками, але команда StudyHelp пропонує студентам комфортабельні гуртожитки або квартири за доступною ціною.

Для організації дозвілля адміністрація організовує лекції із запрошеними гостями, наукові конференції, концерти та діяльність гуртків за інтересами, наприклад, спортивних та творчих спрямувань.

А для тих, хто хоче краще асимілюватися в Польщі університет пропонує пройти курси польської мови, які супроводжуються сертифікатом, що підтверджує рівень знань.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Університету WSB у Гданську

Відео про WSB Merito в Гданську

Приватні університети, які рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk