Академія ім. Моджевського в Кракові

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського у Кракові (пол. Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, англ. Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University (AFMKU) — престижний приватний університет Польщі.

Відносно молодий і заснований у 2000 році. Користується популярністю серед іноземців, що становлять чверть від усіх студентів. Саме цей університет найчастіше обирають і українські абітурієнти. Користується і популярністю і серед інших міжнародних студентів.
Академія Моджевського лого — агенція StudyHelp

4 причини обрати для вступу Краківську Академію імені Моджевського

 • Рейтинги
  Хороші позиції у рейтингах приватних університетів Польщі
 • Навчання у Кракові
  Освіта в одному з найважливіших академічних центрів Європи
 • Навчання англійською
  Великий вибір англомовних навчальних програм
 • Територіальна близькість
  Знаходиться близько від українського кордону

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського: факультети, спеціальності та міжнародна співпраця

Факультети Академії Моджевського в Кракові пропонують освіту за понад 20 напрямками, серед яких адміністрація, безпека, фізіотерапія, лікарська справа, архітектура, педагогіка, психологія, створення кіно- і телепродукції, акторське мистецтво. Іноземці найчастіше обирають міжнародні відносини. Навчальна програма за цим напрямком належить до найкращих у Польщі за рейтингами фонду Perspektywy. Краківська Академія Моджевського першою серед польських приватних університетів здобула право на підготовку бакалаврів за спеціальністю "лікарська справа". Також це перший недержавний університет Польщі, чий диплом за напрямом "Архітектура" було визнано всіма країнами Європейського Союзу.

Університет пропонує програми МВА, розроблені у співпраці з університетом Бердфоршира, що у Великобританії.
Відгуки роботодавців про Краківську Академію імені Моджевського засвідчують хорошу підготовку випускників. За критерієм оцінок працедавців університет є одним із найкращих приватних польських ВНЗ.

Краківська Академія підписала партнерські договори з навчальними закладами багатьох країн (Англія, США, Швеція, Німеччина, Франція тощо). Співпраця стосується навчальних виїздів студентів за програмою ERASMUS+, стажів, практик та конференцій.

Вартість навчання та умови вступу до Краківської Академії

В загальному випадку вартість навчання в Краківській Академії стартує від 1600 євро. Програми англійською мовою навчання тут коштують дорожче і починаються від 2000 євро за рік. Умови вступу до Університету Моджевського передбачають сплату реєстраційного внеску (120 євро одноразово). Разом з тим, у ВНЗ чималий вибір стипендійних програм для студентів з високими досягненнями у навчанні, спорті, є матеріальні стипендії для тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах.

Умовами вступу до Академії Моджевського є підготовка та подання повного пакету документів, який включає в себе: свідоцтво про повну загальну середню освіту, сертифікат ЗНО/НМТ, медичні довідки (у випадку напрямків: косметологія, дієтологія, фізіотерапія) та сертифікат про володіння польською мовою на рівні мінімум В1. У випадку англомовного навчання — міжнародний сертифікат з рівнем В2 або іспит при університеті.

Кампус та гуртожитки Краківської Академії імені Моджевського

Кампус університету знаходиться на березі Вісли, за три кілометри від історичного центру Кракова, має зручний доступ до автовокзалу, залізниці та міжнародного аеропорту. До інфраструктури академії входять адміністрація, комп'ютерні лабораторії, кафе, магазини, художні галереї, бібліотека, медичний заклад, тренажерний зал. У 2019 році розпочато будівництво сучасного навчального корпусу для студентів медиків (зданий в експлуатацію в 2020 році). Власних гуртожитків Краківська Академія імені Моджевського не надає, однак ми допоможемо підібрати житло з комфортними умовами та оптимальною платою.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Найпопулярніші запитання щодо вступу в Академію Моджевського в Кракові

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото Академії Моджевського

Відео про Краківську Академію ім. А.Ф. Моджевського

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk