Державний Університет Люблінська Політехніка, історія університету

Люблінська Політехніка (Люблінський Політехнічний Університет, пол. Politechnika Lubelska, англ. Lublin University of Technology) — один з найпрестижніших університетів з технічним профілем у східній Польщі. Державний. Розпочав діяльність у 1953 році з набору 107 студентів на Механічний Факультет.

Сьогодні тут працює 6 факультетів, навчаються понад 8 тисяч студентів, а університет з багатою історією одночасно здобув статус найбільш інноваційного ВНЗ.
Люблінська Політехніка лого — агенція StudyHelp

6 причин обрати для вступу Люблінську Політехніку

 • Рейтинги
  Високі позиції у рейтингах технічних університетів
 • Територіальна близькість
  Знаходиться близько до кордону з Україною
 • Навчальна пропозиція
  Великий вибір перспективних спеціальностей
 • Студентське місто
  Освіта в одному з найкрасивіших європейських міст
 • Вартість навчання
  Доступна вартість навчання та безкоштовні програми
 • Підтримка студентів
  Спеціальне бюро, яке завжди на зв'язку із студентами

Люблінська Політехніка: факультети та спеціальності

У Люблінському Політехнічному Університеті працюють факультети: механічний, електротехніки та інформатики, інженерії довкілля, будівництва та архітектури, менеджменту, основ техніки.

Абітурієнтам є з чого обирати: Люблінська Політехніка пропонує майже 50 спеціальностей у понад 20 напрямках. За рейтингом фонду Perspektywy до десятки найкращих у Польщі входять такі програми Люблінського Політехнічного Університету (дані за 2019 рік): архітектура, будівництво, механіка та будова машин, медична біоінженерія, інженерія середовища, мехатроніка, транспорт, управління та інженерія продукції.

Навчання відбувається польською або англійською мовами. По завершенню бакалаврату студенти отримують диплом інженера та вступають на магістратуру. По отриманню диплома магістра більшість розпочинають кар'єру, а прихильники наукової діяльності продовжують навчання в аспірантурі. Тим, хто бажає підвищити або змінити кваліфікацію, Люблінський Політехнічний Університет пропонує програми післядипломної освіти.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Безкоштовні програми та вартість навчання у Люблінській Політехніці

Вища освіта Польщі в загальному випадку передбачає платне навчання для іноземців у державних університетах. Так, вартість навчального року у Люблінській Політехніці для українців стартує від 1000 євро за польськомовні програми. Англомовні обходяться дорожче. Перед навчанням студенти оплачують додатково ще одноразовий реєстраційний внесок (близько 25 євро). Однак, можливості для безкоштовного навчання українців у Люблінському Політехнічному Університеті є.

Умови вступу в Люблінську Політехніку з Картою Поляка передбачають право на безкоштовне навчання на стаціонарі з польською мовою викладання. Аналогічне право мають власники карти сталого побиту, виду на проживання у країнах ЄС та ті, хто отримав сертифікат Державної комісії про знання польської мови на рівні С1.

Ще одна можливість навчатись безкоштовно — програми фінансування ЄС. Люблінська Політехніка пропонує пріоритетні для економіки спеціальності і часто здобуває фінансування європейських фондів. Вступ на такі безкоштовні місця має свої особливості, тож варто вивчити всі нюанси заздалегідь.

Небагато університетів дають українцям такі знижки на навчання, як робить це Люблінська Політехніка. Так, найсильніші іноземні студенти вже з другого курсу можуть навчатись безкоштовно. Університет надає по одному безкоштовному місцю на кожен напрямок навчання. Кількість студентів-іноземців в Люблінській Політехніці становить близько 600 (на усіх напрямках і курсах), тож шанси на безкоштовне навчання чималі, особливо якщо старанно навчатись.

Міжнародна співпраця Люблінського Політехнічного Університету

Університет залучений до міжнародної співпраці, тож крім навчання у рамках факультетів Люблінської Політехніки, студентам доступні навчальні виїзди за кордон за програмами CEEPUS, Socrates Erasmus, Leonardo da Vinci, Program Bałtycki тощо. ВНЗ уклав близько 100 двосторонніх угод з університетами, установами та організаціями інших країн. Співпраця стосується проведення конференцій, організації стажувань, спільних наукових досліджень. Також університет приймає участь у наукових проектах Європейського Союзу PVsIn BLOOM (сфера сільського господарства), CEMCAST (плазма та матеріали для аерокосмічної галузі), DELILAH (двигуни), KORANET2 (застосування мікроплазми в екології та медицині).

Інфраструктура та гуртожитки Люблінської Політехніки

Кампус університету розташований у центрі міста. Зручно, що всі 14 будівель знаходяться поруч. До інфраструктури входять обладнані лекційні зали, чимала бібліотека, Центр Інновації та Передових технологій "Rdzewiak", спортивний центр, їдальня, студентський клуб, аптека, 4 гуртожитки Люблінської Політехніки на 1240 місць. Проживання платне, але гуртожиток є найдешевшим варіантом житла. Кімната в приватному гуртожитку або оренда квартири обходяться дорожче. Враховуючи обмежену кількість місць у гуртожитках Люблінського Політехнічного Університету, заявку варто подавати завчасно.

Дозвілля студентів Люблінської Політехніки насичене: профільні наукові кола, інкубатор підприємництва, понад 20 спортивних секцій, гуртки за вподобаннями (танці, співи, хор), студентське самоврядування, журнал, телебачення тощо. Чимало компаній відкрили свої офіси в Любліні, тож окрім активної діяльності у межах кампусу, студенти мають можливості для підробітку або стажування.

Найпопулярніші запитання щодо вступу в Люблінську Політехніку

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото Люблінської Політехніки

Відео про Люблінську Політехніку

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk