Університет Марії Кюрі в Любліні

Університет Марії Кюрі-Склодовської, історія університету

Університет Марії Кюрі Склодовської (пол. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, скор. UMCS, англ. Maria Curie Skłodowska University in Lublin) — найбільший державний університет у Любліні та східній Польщі загалом. Заснований у 1944 році на альтернативу тодішньому Люблінському Університету (сьогодні Люблінський Католицький Університет). Розпочинався з 4 факультетів. Сучасний UMCS — це 11 факультетів та понад 20 тисяч студентів.

Цікавий факт про назву ВНЗ: ім'я нобелівської лауреатки тут вжито у незвичному для польської мови порядку, запозиченому із французької. Так, прийнято вказувати "Склодовська-Кюрі", а не "Кюрі-Склодовська", як у назві університету. Зрештою, сама Марія використовувала обидва варіанти написання прізвища.
Університет Марії Склодовської-Кюрі лого — агенція StudyHelp

6 причин обрати для вступу UMCS

 • Широка пропозиція
  Великий вибір перспективних спеціальностей
 • Територіальна близькість
  Знаходиться близько до кордону з Україною
 • Обмінні програми
  Міжнародні програми та практики
 • Студентське місто
  Освіта в одному з найкрасивіших європейських міст
 • Вартість навчання
  Знижки на навчання та безкоштовні програми
 • Кампус
  Велике та комфортне студентське містечко

Університет Марії Кюрі Склодовської: факультети, спеціальності та умови вступу

У ВНЗ працюють 11 факультетів у галузях природничих, гуманітарних, суспільних та точних наук. З 2013 року до складу університету входить ще невеликий філіал у Пулавах, де пропонують до вивчення фізіотерапію, фізичне виховання, технічну хімію та державне управління. На факультетах UMCS в Любліні можна здобути одну з понад 250 спеціальностей. Понад 80 навчальних програм викладаються одночасно і польською і англійською мовами. Українські абітурієнти найчастіше обирають міжнародні відносини, управління, філологічні напрямки, туризм та рекреацію. Обов'язковою умовою вступу іноземців є співбесіда польською мовою з представником університету. Якщо для вступу обрана творча спеціальність, то доведеться ще підготувати онлайн-портфоліо.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Безкоштовні програми та вартість навчання у Університеті Марії Кюрі Склодовської

Вища освіта Польщі є платною для іноземців. За умовами вступу в Університет Марії Кюрі Склодовської вартість навчання стартує від 1200 євро в рік. Перед навчанням студенти оплачують додатково одноразовий реєстраційний внесок (близько 25 євро).
У вузі навчаються близько 1600 іноземців, і 80% є саме українцями. Для студентів-іноземців першого курсу університет організовує безоплатні курси польської перед початком навчального року.

З 2015 року іноземні студенти UMCS мають шанс скористатись знижками від 25% до 50% від вартості навчання.

UMCS у Любліні - один з небагатьох польських ВНЗ з пропозицією безкоштовного навчання для іноземців. Щороку тут проводиться Конкурс талантів, учасниками якого є студенти з високими оцінками в атестаті, хорошим знанням польської мови та винятковими досягненнями у позакласному житті. Переможці навчаються в університеті безкоштовно.

Міжнародна співпраця UMCS

Університет є активним учасником Болонського процесу з його міжнародними обмінними програми, практиками та стажуваннями. UMCS уклав понад 180 угод з закордонними установами та навчальними закладами. Студентам доступні популярні програми обміну ERASMUS+, CEEPUS, MOST.

Інфраструктура та гуртожитки Університету Марії Кюрі Склодовської

Університетське містечке UMCS знаходиться у центрі Любліна. Сучасні лекційні зали, обладнані лабораторії, Аналітично-програмний центр передових технологій, спортивний центр, бібліотека, великий парк та 9 гуртожитків Університету Марії Кюрі Склодовської на 2600 місць розміщені поруч. Проживання у гуртожитку платне та стартує від 350 злотих на місяць. Заявку на місце тут варто подати заздалегідь.

Вільний від основного навчання час студенти проводять у гуртках за вподобаннями , студентському самоврядуванні, спортивному центрі AZS UMCS, творенні студентського радіо тощо. В Любліні працюють багато компаній, тож окрім дозвілля у межах кампусу, студенти мають можливості для підробітку або стажування.

Фото Університету Марії Кюрі

Відео про UMCS в Любліні

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk