Люблінська Академія WSEI

Вища Школа Економіки та Інновації в Любліні, Люблінська Академія WSEI

Університет Економіки та Інновації в Любліні лого — агенція StudyHelp
Університет Економіки та Інновації в Любліні, Люблінська Академія WSEI (пол. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Lubelska Akademiia WSEI з 2023 року, англ. University of Economics and Innovation in Lublin) — найбільший приватний університет Любліна та один з найкращих недержавних ВНЗ Польщі.

Заснований у 2000 році. Суттєву увагу приділяє практичному аспекту освіти і пропонує дуальне (поєднане з роботою за спеціальністю) навчання. В університеті здобувають освіту 6500 студентів, в тому числі близько 500 українців. Високо цінується роботодавцями, має нагороди Najwyższa Jakość Studiów та Uczelnia Liderów та "Polska Nagroda Innowacyjnośc.

4 причини обрати для вступу Університет Економіки та Інновації в Любліні

 • Рейтинги
  Високі позиції у рейтингах приватних університетів Польщі
 • Практичність навчання
  Практичне спрямування освіти та можливості дуального навчання
 • Європейське місто
  Життя та навчання у європейському місті
 • Територіальна близькість
  Знаходиться близько від українського кордону

Вища Школа Економіки та Інновації в Любліні: факультети, дуальне навчання та міжнародна співпраця

Факультети WSEI в Любліні пропонують освіту за актуальними на ринку праці напрямками: психологія, економіка, управління, внутрішня безпека, сестринська справа, інформатика, транспорт. Навчання відбувається польською або англійською мовами, стаціонарно чи заочно. Стаціонар дає можливості для дуального навчання вже з першого курсу. Кілька днів на тиждень студенти відвідують заняття у стінах університету, а решту тижня відточують теорію на практиці, працюючи за спеціальністю.

ВНЗ має повноваження на підготовку бакалаврів та магістрів. Також, факультети WSEI в Любліні пропонують програми післядипломної освіти. Міжнародна співпраця ВНЗ передбачає участь студентів в обмінній програмі ERASMUS+ та проходження практик в фахових іноземних організаціях.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі.

Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла.

З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.
Сертифікат про співпрацю із Академією WSEI — агенція StudyHelp

Вартість навчання та умови вступу

Вартість навчання у WSEI в Любліні для українців стартує від 900 євро за рік. Одноразовий реєстраційний внесок — 15 євро. Це суттєво менше, ніж вартість навчання у державних вузах.

Університет отримує фінансування з фондів Європейського Союзу, що означає часткове покриття навчальних витрат (до 30%) або безкоштовне навчання в Університеті Економіки та Інновації в Любліні. Так, у 2020 році студенти отримали можливість безкоштовного дуального навчання польською мовою за напрямками адміністрація, інформатика, фінанси та бухгалтерський облік. Пропозиції на конкретний навчальний рік варто вивчити заздалегідь, адже кількість місць обмежена.

Для вступу до Люблінської Академії WSEI потрібно зібрати типовий пакет документів, який включає в себе: свідоцтво про повну загальну середню освіту або диплом бакалавра (для магістрів), медичну довідку, сертифікат про володіння польською мовою та вчасно подати до приймальної комісії університету.

Інфраструктура та гуртожитки Академії WSEI в Любліні

Територія WSEI в Любліні займає 12 тисяч квадратних метрів. Тут розміщені навчальні приміщення, лабораторії з сучасним обладнанням, спортивні зали і майданчики загальною площею 310 квадратних метрів, бібліотека на 55 000 найменувань, їдальня, та аптека. Гуртожиток Університету Економіки та Інновації в Любліні на 300 місць знаходиться неподалік центру міста. Це сучасна будівля з 94 квартирами. Гуртожиток є найдешевшим і при цьому комфортним варіантом житла. Проживання в гуртожитку WSEI в Любліні коштує 500-800 злотих на місяць.

Фото Університету Економіки та Інновації у Любліні

Відео про WSEI в Любліні

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk