Перелік топ-університетів Любліна

Показати ще

Університети Любліна

Герб Любліна - агенція StudyHelp
Люблін — адміністративний центр Люблінського воєводства, найбільше місто на правому березі Вісли, важливий культурний та академічний осередок Польщі.

Університети Любліна суттєво впливають на розвиток міста: тут навчаються 65 тисяч студентів і це чверть усього населення.

Місто є домівкою для дев'яти університетів: п'яти державних та чотирьох приватних. Українських абітурієнтів університети Любліна приваблюють зручним розташуванням міста (за 100 км від кордону), вигідною ціновою пропозицією, високими позиціями у рейтингах та європейською якістю освіти.

Найбільші та найкращі університети Любліна

Серед державних люблінських університетів найбільшим є Університет Марії Кюрі-Склодовської. Це одночасно ще й найбільший державний ВНЗ на східному березі Вісли. Тут пропонують понад 60 напрямків навчання (200 спеціальностей) і багато програм післядипломної освіти. Щороку в цьому університеті Любліна навчаються близько 20000 студентів і понад 1000 є іноземцями.

Найбільшим серед приватних університетів Любліна є Вища Школа Економіки та Інновації. Щороку тут навчаються майже 5,5 тисяч студентів. Будучи приватним, цей люблінський університет надає широкі можливості для безкоштовного навчання або часткового покриття витрат (стипендії та фінансовані Європейським Союзом програми).

Найвищі позиції серед люблінських університетів у рейтингу Perspektywy посідає Медичний Університет у Любліні. Тут навчаються майбутні лікарі, дантисти, фармацевти, медичні аналітики. Заняття проходять з використанням сучасного обладнання та новітніх методик.

Популярною серед абітурієнтів є Люблінська Політехніка. Це інноваційний ВНЗ з широкою освітньою пропозицією.

Студенти, що цікавляться міжнародними програмами, обирають для вступу Університет Вінцента Поля у Любліні. Цей популярний приватний вуз пропонує програми подвійного диплому у співпраці з британськими університетами. Також можна пройти міжнародні практики в Греції, Іспанії, на Кіпрі тощо.
На фото головний корпус Медичного Університету у Любліні, який є одночасно і будівлею Факультету Лікарської Справи.

Один з найкращих медичних університетів Польщі та Східної Європи. Вирізняється своїми науковими дослідженнями та інтернаціональністю навчання.

Скільки коштує навчання в університетах Любліна

Вартість навчання в люблінських університетах залежить від обраного профілю та форми власності ВНЗ. У приватних університетах можна підібрати програму з вартістю 700 євро за рік навчання, тоді як у державних мінімальна сума складає 1200 євро за рік. Перед початком навчання університети Любліна просять оплатити одноразовий вступний внесок (від 20 до 350 євро). Здібні студенти, які навчаються на платній формі, мають шанс отримати ректорську, спортивну, урядову або міжнародну стипендію. Деякі приватні університети Любліна пропонують вступ на програми, що частково фінансуються Європейським Союзом. Пропозиція приваблює і поляків і іноземців, тож документи варто подати завчасно.

Проживання для студентів університетів Любліна обійдеться у 350-1000 злотих. У звичайних гуртожитках — найдешевше, у приватних домах студента — трохи більше, в орендованих квартирах - найдорожче. Про житло також варто подбати завчасно: місць в гуртожитках вистачає не всім.

Дозвілля студентів люблінських університетів

Академічні містечка в університетах Любліна дають безліч можливостей для проведення дозвілля. Тут добре обладнані спортивні майданчики, тренажерні зали, бібліотеки, приміщення для наукових та творчих гуртків.

Люблін — один із найбільших культурних центрів країни, "місто натхнення". Своїми історичними цінностями, щорічними фестивалями, перфомансами місто приваблює митців та туристів з усього світу. Своєю чергою, студенти університетів Любліна у вільний час з задоволенням приймають участь у насиченому культурному житті. Обов'язковими для відвідин вважаються площа Ринок, Старе місто, Кафедральний собор, Трінітарська вежа та Домініканський собор (фото яких можна побачити нижче).

Вартість

4500 PLN (оплачувати навчання можна семестрово) = орієнтовно 1000 євро.

Де живуть курсанти

Академія Вінцента Поля немає власних гуртожитків, але резервує місця для своїх студентів та курсантів у комфортабельних студентських гуртожитках - StudentDepot та Dom Studenta Centrum Prusa.

Вигляд кімнат

Найпопулярніші питання про вступ та навчання в університетах Любліна

Вартість навчання в люблінських університетах є дещо нижчою, ніж в середньому по Польщі. Наприклад, в Люблінській Політехніці тут можна отримати освіту всього за 1000 євро на більшості напрямків навчання. Університет Марії Кюрі в Любліні також щороку дає знижки на навчання іноземним студентам, цінник тут коливається в межах 1200-2000 євро. Вартість навчання в комерційних університетах міста починається від 800 євро на рік. Наприклад, в Академії Вінцента Поля косметологію можна вивчати всього за 1000 євро на рік.
Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk