Католицький Університет в Любліні

Люблінський Католицький Університет Яна Павла ІІ

Люблінський Католицький Університет Яна Павла ІІ: історія та рейтинги

Люблінський Католицький Університет Яна Павла ІІ — один із найстаріших вишів Польщі. Заснований у 1918 році, він є також одним з найстаріших католицьких навчальних закладів Центральної та Східної Європи. Нині в Католицькому Університеті Яна Павла ІІ здобувають освіту понад 10000 студентів, серед яких приблизно 500 іноземців. Заклад не є державним, але фінансується з бюджету Польщі та має права державного завдяки особливому статусу. Університет є важливим центром католицької думки та має суттєвий вплив на культуру та науку країни.
Люблінський Католицький Університет Яна Павла ІІ лого — агенція StudyHelp
Рейтинги Люблінського Католицького Університету Яна Павла ІІ стабільно зростають. У 2011 році заклад зайняв 8 місце серед всіх польських університетів. Також в 2011 році він посів 15 місце серед гуманітарних університетів за версією журналу Wprost. До цього в 2006 році Newsweek Polska поставив університет на 54 місце серед всіх польських університетів. Станом на 2020 рік заклад займає 49 місце.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Факультети Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ

Католицький Університет Яна Павла ІІ пропонує навчання за спеціальностями в галузі теології, католицького канонічного права, а також в різних областях світської науки.

Навчальна і дослідницька діяльність університету проводиться на 7 факультетах:

  1. Теології.
  2. Філософії.
  3. Права, канонічного права та адміністрації.
  4. Гуманітарних наук.
  5. Суспільних наук.
  6. Точних та наук про здоров'я.
  7. Інженерно-технічних наук (Стальова Воля).

Умови вступу та вартість навчання

Середня вартість навчання в Католицькому Університеті Яна Павла ІІ на бакалавраті складає приблизно 1760€ на рік. Звісно, ціна залежить від спеціальності. Так, за навчання за спеціальністю Біотехнологія доведеться заплатити від 3000€ до 4050€, а вартість освіти за напрямком Персональний та кар’єрний консалтинг складає 525€ на рік. Дещо дорожче вартує навчання на магістратурі в середньому 1970€ щороку (від 715€ до 3955€).

За наявності карти поляка або офіційного підтвердження польського походження іноземці мають можливість навчатися безкоштовно.

Католицький Університет в Любліні пропонує навчання здебільшого польською мовою. Англійською мовою викладають лише за наступними напрямками: теологія, європеїстика, філософія, біотехнологія, інформатика, математика, журналістика.

Умови вступу до Люблінського Католицького Університету Яна Павла ІІ передбачають конкурсну основу. Враховуються результати випускного іспиту або підсумкової атестації. Абітурієнти, які пройшли річний підготовчий курс польської мови або отримали сертифікат, що підтверджує знання польської мови на рівні В1, звільнені від співбесіди. Усі інші мають пройти співбесіду для визначення рівня володіння державною мовою.

Гуртожитки та інфраструктура

Навчальний заклад має три кампуси, що знаходяться в різних частинах Любліна, та один кампус у Стальовій Волі. Чотири гуртожитки Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ передбачають окреме проживання дівчат та хлопців. До інфраструктури університету також входять спортивні майданчики, сучасні лабораторії, велика бібліотека та власний костел. У вільний від навчання час студенти можуть обрати заняття до душі – на території закладу функціонують дискусійні клуби, студентські театри, хор, наукові та спортивні секції.

Фото університету

Відео про Католицький Університет

Інші популярні університети Любліна

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk