Перелік кращих ВНЗ Лодзі

Лодзь — промисловий гігант у центрі Польщі

Лодзь — надзвичайно гостинне до іноземних студентів місто. Тут навчається молодь з усього світу, яка представляє різні нації та культури. Не дивно, адже ще у XIX столітті Лодзь називали містом чотирьох національностей: польської, єврейської, німецької та російської.

Лодзь, як і більшість польських міст, пережило депресію у 90, а тепер швидко розвивається і демонструє надзвичайно стрімкий інфраструктурний та урбаністичний розвиток, який поєднаний сміливими інноваційними рішеннями в галузях туризму, освіти та економіки.

Зараз населення міста Лодзь складає понад 700 тисяч мешканців. Тут розташувалися понад 20 університетів. Окрім навчання, студенти цього міста можуть гарно провести час у парках, кафе й навіть на фестивалях.
Лого Лодзі — агенція StudyHelp

Топові університети Лодзі

Візитною карткою міста є Лодзький Університет. У 2021 році виш посів перше місце у рейтингу університетів Лодзького воєводства. Тут здобувають освіту понад 25 тисяч студентів. У розпорядженні університету бібліотека, гуртожитки, спортивні секції, стипендії, програми обміну, онлайн-курси і можливості дистанційного навчання. Лодзинський Університет пропонує навчання з біології, біотехнології, економіки та фінансів, філології, історії, інформатики, географії, права тощо. Широка освітня пропозиція тут і щодо англомовних напрямків навчання. Для іноземних студентів, з колишніх республік Радянського Союзу університет 5 років поспіль робить знижку на навчання у розмірі 50%.

Ще одним популярним університетом у Лодзі є Гуманітарно-Економічна Академія. Вона має приватну форму власності, проте є однією з найшанованіших, серед приватних ВНЗ Польщі. Тут студенти можуть вивчати економіки, психологію, журналістику, інформатику, туризм, графіку і навіть танець.

Лодзький Політехнічний Університет є одним із топових технічних університетів Польщі та відомий своїми досягненнями у сфері науки і техніки. Навчання у виші проходить англійською, польською та французькою мовами. Найпопулярніші спеціальності, які обирають студенти — це архітектура, будівництво, ІТ, механіка та будова машин, хімічні технології.

Лодзький Медичний Університет є найбільшим медичним університетом у Польщі. Навчальний заклад відомий як освітньою, так і науково-дослідницькою діяльністю.

В Академії Образотворчих Мистецтв ім. Владислава Стшемінського отримують освіту з графіки і живопису, створення тканини і одягу, дизайну та візуальної освіти.

Лодзь славиться своєю кінематографією. Однією з кращих, не тільки в Польщі, а і у всій Європі є Кіношкола ім. Шиллера у Лодзі, яка вчить майбутьніх акторів, режисерів та кінопродюсерів. Одним з найвідоміших випускників якої був голівудський режисер — Роман Поланські.
На фото будинок Факультету Наук Про Виховання Лодзького Університету. Тут вчать майбутніх педагогів та психологів.

Чим займаються студенти в позанавчальний час?

Лодзь знаходиться у центральній частині Польщі. Це місто є одним із найбільших торгових центрів у Східній Європі. Лодзь має понад 100 пабів, ресторанів, кафе та пропонує розваги на будь-який смак. Прихильники активного способу життя можуть знайти собі заняття, як от боулінг, аква-парк або фітнес. У Лодзі можна відвідати галереї та музеї. Наприклад, Музей Сучасного Мистецтва, який зберігає найкращі зразки європейського мистецтва 20 століття. А в Музеї Текстилю можна побачити експонати з 19 століття. Відомою у місті є спортивна "Атлас Арена", яка приймає крупні спортивні та культурні заходи. Приміщення арени може вмістити майже 15 тисяч людей. На фото можете побачити найбільший у Європі планетарій, один з найбільших торгових центрів Польщі та Європи — "Мануфактура" та вулицю Пьотрковську.
Лодзь вважають столицею польського стріт-арту. Тут можна побачити великі мурали на стінах будинків. У місті чимало історичних будівель, які поєднують у собі різні стилі від Класицизму до Необароко. Щороку в Лодзі проходять різноманітні фестивалі: міжнародний фестиваль коміксів, дослідницький фестиваль, фестиваль фотографії, фестиваль дизайну.

Ще одна перевага міста вдале розташування університетів і гуртожитків. Студенти живуть як правило близько до своїх вишів і мають достатньо часу для відпочинку й дозвілля. Кімнати в гуртожитках Лодзя коштують від 350 злотих на місяць, а оренда квартир від 1500 злотих. Навчання і життя у Лодзі недороге, порівняно з великими польськими містами, а якість освіти при цьому не поступається іншим університетам Польщі.

Найпопулярніші питання про лодзинські університети

Найнижча вартість навчання в приватних університетах, там можна знайти програми, які коштують до 1000 євро в рік. В Лодзинському Університетів вартість навчання від 1000 до 1500 євро в рік. Середня вартість навчання в Політехніці складає 1600-1800 євро в рік. Найдорожче навчання в Медичному Університеті та Кіношколі.
Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk