Лодзький Державний Університет

Історія Лодзинського Державного Університету

Лодзький Університет (пол. Uniwersytet Łódzki, англ. University of Lodz) — популярний ВНЗ Польщі. Державний, заснований у 1945 році об'єднанням трьох менших освітніх установ. Входить до двадцятки найкращих університетів Польщі за рейтингами фонду Perspektywy. Пропонує вигідні умови навчання для українців. В 2022 році входить в топ-10 польських університетів, згідно рейтингу QS World University Rankings: Emerging Europe and Central Asia.

Чому варто вступати саме сюди?

Тут виховують активних громадян, які мають критичне мислення і толерантне ставлення різних національностей. Навчальний заклад приймає 2400 іноземних студентів щороку. Зараз у виші навчаються студенти 95 національностей. Найчастіше тут вчаться студенти з України, Білорусі, Туреччини, Китаю та Індії.

Навчальний заклад знаходиться у Лодзі. Це історичне місто, де індустріальна архітектура переплітається із сучасними спорудами. До того ж, Лодзь знаходиться близько до українського кордону.

Університет проводить активну міжнародну співпрацю. Навчальний заклад має більше 250 партнерів з усього світу. Співпраця включає в себе спільні дослідницькі програми, подвійні дипломи та програми обміну. Працівники та студенти вишу беруть участь у програмі Erasmus+. Навчальний заклад регулярно відвідують професори, спікери, політики, бізнесмени і культурні діячі.

У виші діє Центр Вивчення Польської Мови для Іноземців, який є найстарішим в Польщі. Цей курс розрахований на закордонних абітурієнтів, які хочуть підготуватись до вступу на медичні, технічні, економічні, аграрні або гуманітарні спеціальності в Польщі. Більше про це тут. Також в навчальному закладі працює Міжнародна Британська Школа для дітей і середня школа.

Лодзький Університет: факультети та спеціальності

Лодзький Університет — агенція StudyHelp
Дванадцять факультетів університету та філія у Томашуві Мазовецькому пропонують понад 100 напрямків навчання та більш ніж 300 спеціальностей. Тут вивчають біологію, охорону середовища, географію, економіку, логістику, міжнародні відносини, аналіз даних, інформатику, право, адміністрацію, фільмознавство, Е-історію лінгвістику для бізнесу тощо. Дуже широка пропозиція філологічних напрямків, як от англійська, німецька, італійська, польська, слов'янська, іспанська та романська філологія. В університеті навчаються понад 40 тисяч студентів, з них близько півтори тисячі приїхали з інших країн. Іноземні абітурієнти надають перевагу вивченню економіки, міжнародних відносин, інформатики та філологічних напрямків.

Навчання в Університеті Лодзя проходить польською, англійською та французькими мовами. ВНЗ пропонує бакалаврські, магістерські, післядипломні програми та МВА.

Вартість навчання, знижки для іноземців та умови вступу у Лодзькому Університеті

Власники Карти Поляка, Карти сталого побиту та сертифіката про знання польської мови на рівні С1 мають право вступати до університету на рівних умовах з поляками та навчатись безкоштовно. В інших випадках вартість навчання стартує від 1200 євро за рік. Сума є меншою у порівнянні з іншими державними польськими університетами, адже починаючи з 2015 року Лодзький Університет надає 50% знижку на весь період навчання українським абітурієнтам.

В 2021 році, згідно рішення Сенату, ВНЗ також підготував 50% знижку на навчання для цьогорічних кандидатів.

Увага! З 2022 року знижки на навчання складатиме 40%. Актуальні вартості навчання тут.

Для вступу до Лодзинського Університету потрібно підготувати відповідний комплект документів та підтвердити рівень польської або англійської мови. У випадку навчання польською мовою потрібно пройти внутрішній онлайн тест університету на рівень В2, який складається із двох частин: письмової та усної (зі структурою тесту можна ознайомитись тут). Якщо ж Вас цікавить навчання англійською мовою, то достатньо буде тільки представити міжнародний сертифікат про володіння англійською мовою на рівні В2. Окрім підтвердження рівня мови навчання, університет ще буде аналізувати Вашу успішність (оцінки з атестату про повну загальну середню освіту та ЗНО/НМТ).

Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця та обмінні програми у Лодзькому Університеті є одними з найкращих у Польщі. ВНЗ приймає участь у проектах ERASMUS+, Jean Monnet, LEONARDO DA VINCI, Program Uniwersytetu Bałtyckiego, CAMPUS EUROPAE. У рамках партнерських договорів з закордонними освітніми закладами студенти можуть виїжджати на навчання до 23 країн світу.

Більше того університет пропонує програми, що дозволяють отримати дипломи двох університетів (в основному програми МВА з університетами США, Франції, Німеччини).

Кампус та гуртожитки

Територія ВНЗ займає майже 174 тис. кв. м. Тут розміщені адміністративні будівлі, заміські науково-дослідні станції, великий спортивний центр з басейном, центр для проведення конференцій, бібліотека та 11 гуртожитків Лодзького Університету на 4000 місць. Вартість проживання у гуртожитку становить 450-700 злотих у місяць.

Студентські відгуки свідчать: тут цікаво. Роботодавці підтверджують: тут готують кваліфікованих працівників.

Дізнайся якими будуть твої враження — залишай заявку і стань на крок ближчим до європейської освіти.
Гуртожиток Лодзького Університету — агенція StudyHelp
Кімната в VII гуртожитку UŁ

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі.

Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла.

З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.
Сертифікат про співпрацю між StudyHelp та Лодзьким Університетом — агенція StudyHelp
Сертифікат про співпрацю

Найпопулярніші запитання щодо вступу

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото

Відео

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk