Щецинський Державний Університет

Щецинський Університет — освітня перлина Західнопоморського регіону

Щецинський Університет лого — агенція StudyHelp
Щецинський Університет (Uniwersytet Szczeciński) — державний навчальний заклад у м. Щецині. Цей університет є найбільшим державним вишем Західнопоморського регіону та входить до числа найкращих класичних університетів Польщі.

Історія Щецинського Університету розпочинається у післявоєнний період (50-ті роки ХХ ст.) Саме тоді у Західнопоморському регіоні гостро відчувався брак висококваліфікованих кадрів у економічній та суспільній сферах життя. Польська інтелеґенція багато працювала над тим, аби привернути увагу влади до освітньої проблеми цього регіону і врешті в жовтні 1985 року розпочався перший навчальний рік у новоствореному Щецинському Університеті. З того часу університет користується шаленою популярністю серед абітурієнтів західних воєводств Польщі. Понад те, щороку дедалі більше іноземних студентів обирають для навчання Щецинський Університет саме через широку та якісну освітню пропозицію, невисоку вартість навчання і географічну близькість до Німеччини, яка має безпосередній вплив на регіон та дає додаткові можливості талановитій молоді Щецина.

Освітня пропозиція: факультети та вартість навчання


Щецинський Університет має 7 факультетів і проводить навчання за 78 освітніми напрямками. Цей виш є класичним університетом, тобто поєднує навчання у різних галузях. Напрямки навчання поділяються на: економічні, гуманітарні, філологічні, суспільні, точні і природничі, технічні, юридичні та пов’язані з науками про фізичне виховання і здоров’я. Університет дає можливість отримати ступені бакалавра, магістра та доктора наук. Вартість навчання в середньому складає близько 1800 eur за рік, як у випадку польськомовних так і англомовних програм.

Високу якість освіти забезпечують кваліфіковані викладачі та хороші навчальні програми, які поєднують не лише теорію, а й необхідну практику. Для цього університет налагодив співпрацю з близько 600 роботодавцями, що дає можливість студентам отримати професійний досвід під час навчання. Також Щецинський Університет є активним учасником програми академічних обмінів Erasmus+. Серед партнерів навчального закладу в рамках цієї програми понад 180 університетів з 24 країн світу.

Інфраструктура Щецинського Університету

Кожен факультет Щецинського Університету має власний навчальний корпус в межах Щецина. Понад те, виш має три іногородні відділи у Валчі, Гожуві-Великопольському та Яроцині. Навчальні аудиторії університету обладнані необхідними технічними засобами та інвентарем для проведення ефективних лекційних і практичних занять. Важливим аспектом є і хороша віртуальна платформа для проведення дистанційних занять та комунікації з викладачами.

Навчальний заклад має 4 студентські гуртожитки. Розмір оплати варіюється в залежності від кількості осіб, які проживають в кімнаті. Середня вартість складає близько 120 eur на місяць.

Щецин — європейське місто високого ґатунку

У 2020 році Щецин потрапив у топ 20 найпрогресивніших мегаполісів ЄС та є 4 серед усіх міст Польщі за темпами розвитку. Це дані рейтингу, який щорічно проводить шведська будівельна компанія Skanska. Загалом, Щецин вважають одним із найкрасивіших та найзеленіших міст країни. На його швидкий синхронний економічний та культурний розвиток особливим чином впливає і близьке сусідство з Німеччиною. Саме завдяки цьому, студенти, які навчаються у Щецині, мають перспективи подальшого кар’єрного розвитку не лише в Польщі, а й за її межами.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі.

Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла.

З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.
Сертифікат про співпрацю між StudyHelp та Лодзьким Університетом — агенція StudyHelp
Сертифікат про співпрацю

Найпопулярніші запитання щодо вступу

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото Щецинського Університету

Відео про Державний Університет Щецина

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk