Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині

Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині

Західнопоморський Технологічний Університет — найкращий технічний університет біля кордону з Німеччиною

Західнопоморський Технологічний Університет лого — агенція StudyHelp
Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie) — це сучасний вищий навчальний заклад, котрий не втратив свої давні традиції. Завдяки вигідній локації та широким освітнім можливостям це місце приваблює польських та іноземних абітурієнтів, яких щороку все більше і більше.

Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині заснували у 2009 році внаслідок об’єднання двох навчальних закладів — Академії Сільського Господарства та Щецинського Політехнічного Університету. Спільними зусиллями двох навчальних закладів були започатковані нові стандарти освіти в країні. Зараз у виші здобувають вищу освіту близько 17 тисяч студентів, працюють 1100 викладачів, серед них 280 мають вчений ступінь професора. Випускники навчального закладу влаштовуються на престижну та високооплачувану роботу.

Спеціальності та умови навчання


Університет пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі. Мова навчання — польська та англійська. Для студентів доступні програми обміну Erasmus+, IASTE, DAAD. Крім того, університет підписав угоду OITA University, завдяки якій студенти мають змогу навчатись у Японії. Також і сам університет приймає близько 50 студентів з цієї країни щороку. Крім того, викладачі вишу підвищують свою кваліфікацію, працюючи за програмами обміну в закордонних університетах.

У Західнопоморському Технологічному Університеті студенти опановують професії у 47 напрямках на 11 факультетах:

 1. Біології і тваринництва.
 2. Будівництва.
 3. Архітектури.
 4. Електроніки.
 5. Економіки.
 6. Інформатики.
 7. Машинобудування та мехатроніки.
 8. Охорони довкілля і сільського господарство.
 9. Харчових наук та рибальства.
 10. Морських технологій і транспорту.
 11. Хімічних технологій.

В Західнопоморському Технологічному Університеті можна здобути ступінь бакалавра, магістра, аспіранта, а також отримати післядипломну освіту. В університеті доступні дослідницькі програми у галузі інженерії, захисту навколишнього середовища, відновлювальної енергії, біо- і нанотехнологій, економічних, індустріальних та сільськогосподарських технологій. Особливу увагу у ВНЗ приділяють здобуттю практичних навичок. Для цього в університеті обладнані сучасні лабораторії, кількість яких збільшується з кожним роком. Щороку студенти Західнопоморського Технологічного Університету проходять практику і стажування як у Польщі, так і за кордоном.

Інфраструктура та гуртожитки, вартість навчання та умови вступу

У Західнопоморському Технологічному Університеті пропонують сім гуртожитків з одномісними, двомісними та тримісними кімнатами. Їх вартість стартує від 450 злотих на місяць.

Для іноземних студентів навчання коштуватиме орієнтовно 550 євро за семестр. В абітурієнтів є шанс отримати безкоштовне навчання, якщо ті мають Карту Поляка. Навчання англійською мовою є трохи дорожчим і починається від 900 євро за семестр.

Для вступу випускники шкіл повинні підготувати пакет документів, зокрема, закордонний паспорт, свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, сертифікат ЗНО/НМТ, а також сертифікат про володіння польською або англійською мовою на рівні В2. Вступ відбувається на конкурсній основі, університет бере до уваги результати ЗНО/НМТ або атестату абітурієнта.

Щецин — європейське місто високого ґатунку

У 2020 році Щецин потрапив у топ 20 найпрогресивніших мегаполісів ЄС та є 4 серед усіх міст Польщі за темпами розвитку. Це дані рейтингу, який щорічно проводить шведська будівельна компанія Skanska. Загалом, Щецин вважають одним із найкрасивіших та найзеленіших міст країни. На його швидкий синхронний економічний та культурний розвиток особливим чином впливає і близьке сусідство з Німеччиною. Саме завдяки цьому, студенти, які навчаються у Щецині, мають перспективи подальшого кар’єрного розвитку не лише в Польщі, а й за її межами.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото ZUT Щецин

Відео про університет

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk