Краківський Політехнічний Університет

Краківська Політехніка — прямий шлях до успіху

Багатий освітній досвід та глибокі інженерні традиції, починаючи з 1945 р. від заснування перших факультетів, дають підстави вважати Державний Політехнічний Університет у Кракові (Politechnika Krakowska im.Tadeusza Kostiuszki) — одним із найпотужніших вишів технічного профілю в Польщі.

Не будемо голослівними та звернемося до цьогорічних результатів досліджень, опублікованих на сайті Perspektywy. Серед усіх технічних ВНЗ, він поцілив у дев'ятку (піднявся на дві позиції у порівнянні з минолорічними рейтингами). Топовими виявилися такі напрямки, як: архітектура, транспорт (3 позиція), хімічна інженерія (6 позиція) та інші.

Непогані перспективи подальшого працевлаштування обіцяє своїм студентам Політехніка Краківська. Адже випускники цього університету — в десятці найкраще матеріально забезпечених власників дипломів технічного профілю. Статистика каже, що 70 % з них працевлаштувалися ще до випускних іспитів, а через пів року після закінчення навчання відсоток зріс до 90.
Краківська Політехніка лого — агенція StudyHelp
Як і будь-який державний університет, Краківська Політехніка пропагує свої академічні постулати, цінує напрацьовану репутацію та формує можливості взаємовигідної співпраці не лише з науковцями зі всього світу, але й з успішними бізнес-партнерами. Практичний досвід в процесі навчання студенти здобувають в іменитих фірмах: Motorola, Tarnowa, Grupa Azoty, Żywca та інші.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Краківська Політехніка для іноземців: вартість навчання, факультети, освітні можливості

У 2019-2020 н. р. загальна кількість студентів університету налічувала 14 тисяч, серед них, декілька сотень - це громадяни не польського походження. Навчальний процес забезпечують 1079 викладачів, частина з них має наукові ступені та професорські звання.

Освітня пропозиція представлена 8 факультетами із 35 напрямками (включно з міждисциплінарними), післядипломними студіями, докторантурою та широким вибором курсів для вивчення іноземних мов й польської для іноземців.

У Краківській Політехніці є спеціальності, що викладаються англійською мовою. Проте, обираючи такий напрямок, студент все одно повинен володіти щонайменше двома мовами. Адже навчання досить складне, термінологічно насичене та вимагає швидкої концентрації уваги на деталях.

Натомість, ті студенти, котрі відчують у собі потенціал рухатися далі, зможуть скористатися однією із партнерських освітніх програм у вищих навчальних закладах із 60 країн світу. Наприклад, у Німеччині чи Великобританії. Крім того, ніхто не відміняє шансу скористатися пропозиціями Erasmus+, FSS, MOSTECH та ін.

Побут у Краківській Політехніці: гуртожитки та вільний час студентів?

Очевидно, що хорошого фахівця формує не лише сидіння за книжками та відвідування лекцій. Особистість мусить розвиватися гармонійно. Найперше — це спілкування, знайомство з новими людьми, соціалізація у чужій країні. Кожен тут може обрати сферу до душі: спорт, творчість, громадська діяльність, радіомовлення, подорожі.

Університет має 5 гуртожитків на 2400 місць. Пропонують кімнати різних стандартів, відповідно до ваших потреб. Тримісна коштуватиме від 300 злотих/місяць. Крім того, у студентських помешкань зручна локалізація та комфортні умови проживання.

Не виключено, що ваш шлях до успішної кар'єри пролягає саме через аудиторії Краківської Політехніки, високі рейтинги тому доказ, а умови вступу — перепустка. Тому не варто сумніватися, якщо вас привабив цей університет, дійте! Обґрунтована наполегливість – винагороджується.

Фото Краківського Політехнічного Університету

Відео про Політехніку Кракова

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk