Лодзький Політехнічний Університет

Державний Університет Лодзька Політехніка: розвиток та сучасна історія

Лодзька Політехніка (PŁ, Politechnika Łódzka) — один із найпопулярніших (за версією загальнопольського рейтингу Perspektywy) університетів серед поляків та іноземців.

Державний Політехнічний Університет у Лодзі повстав у відповідь на «виклики часу» промислового польського міста, яке стрімко розвивалось й потребувало кваліфікованого персоналу вже на початку 20 століття. Вищий навчальний заклад запрацював у 1945 р. , прийняли 525 студентів, оперативно переобладнали колишні будівлі фабрики Розенблатта і запустили динамічний навчальний процес.

На даний час, Політехніка Лодзька має низку заслуг та досягнень, які дозволяють заявляти про себе як про привабливого партнера для бізнесу (співпраця з масштабними компаніями регіонального, загальнодержавного та європейського рівня) та серйозний дослідницький центр (створення нових технологічних проектів і патентів у співпраці з кращими світовими науковими центрами).
Лодзька Політехніка лого — агенція StudyHelp
Ось декілька вражаючих фактів про Державний Університет Лодзька Політехніка:
Найперший серед польських вишів удостоївся відзнаки Європейської комісії сертифікатом ECTS label, що підтверджує високий рівень викладання та відповідність європейським стандартам.
Спільно з компанією Wolf 3D Solutions триває процес конструювання принтера біодруку матеріалів для пацієнтів з вродженими органічними дефектами в сегменті урології.
У 2016 р. отримав лого HR Excellence for research, що підтверджує застосування принципів «European Charter for Researchers» та «Code of Conduct for the Recruitment of Researchers» й визнання партнерства для проектів на європейському науково-дослідницькому ринку.
Перший польський прототип лазера VCSEL (вертикально-випромінюючий лазер) — теж заслуга працівників Лодзінської Політехніки, реалізований з колегами з Варшавської Політехніки та відомою фірмою Vigo System.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Освітня пропозиція, інфраструктура Лодзької Політехніки

Університет навчає понад 13 тисяч студентів та працевлаштовує близько 2,7 тисяч осіб. У його розпорядженні — 32 га кампус у центрі міста, осучаснені приміщення фабрик, спортивно-навчальний центр з 50-ти метровим олімпійським басейном, площею 1282 кв. м та 30-ти метровим — площею 750 м кв., багатофункціональний спортивний зал для командних ігор, інноваційні лабораторії тощо.

Гуртожитки Лодзької Політехніки — це 9 будинків на 3000 місць, розміщених на 30 га території. Тут передбачено все необхідне для комфортного проживання, навчання та дозвілля (під час пандемії, студенти, котрі стали учасниками карантинних заходів, щоденно забезпечувалися харчами та цілодобовим медичним доглядом).

Політехніка Лодзька має 9 факультетів з 53 напрямками. Також в пропозиції — програми польською, англійською, французькою мовами та актуальні прикладні спеціальності.

Красномовними щодо престижності Лодзької Політехніки є рейтинги: 5 місце серед технічних ВНЗ Польщі, 8-ме — серед усіх державних університетів; п'ятий по популярності серед абітурієнтів, 18-й з-поміж 36-ти польських вишів у списках світового центру ранкінгу університетів,12-та позиція у списках оцінки випускників роботодавцями.

Вартість навчання, умови вступу

Вартість навчання відповідає якості наданих послуг та є конкурентною на освітньому ринку Польщі. І, хоч представники ВНЗ попереджають, що навчальний процес складний, але вдосконалювати та монетизувати інтелектуальний потенціал іноземців — готові. Середня вартість програм польською мовою становить 1600-2000 євро за рік навчання. Англомовні програми є трохи дорожчими і коштують близько 4000 євро за рік навчання.

Умови вступу до Лодзької Політехніки — це підтвердження рівня мови навчання (сертифікат або іспит університету). Рівень повинен бути мінімум В2, як польської, так і англійської. Також університет перераховує оцінки із освітніх документів вступника.

Безкоштовне навчання в Лодзькій Політехніці

Політехніка у Лодзі — це один з небагатьох державних університетів Польщі, який пропонує іноземцям безоплатні місця. Кожен факультет університету пропонує по декілька таких місць. Для отримання можливості вчитись безкоштовно потрібно представити позашкільні досягнення абітурієнта (грамоти, дипломи і т.і.) та мати високі успіхи у навчання (мова йде про оцінки у освітніх документах абітурієнта, який аплікує на отримання безоплатного місця). Більше про безкоштовне навчання в Польщі у нашому блозі.

Фото Лодзької Політехніки

Відео про Лодзький Політехнічний Університет

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk