Познанський Політехнічний Університет

Політехнічний Університет у Познані — інноваційний підхід до освоєння технічних наук

Познанський Державний Політехнічний Університет — це навчальний заклад із багатою історією, який є одним із найбільших та найпопулярніших вишів Польщі. Заснований у 1919 році, а вже в 1955 році перетворений на ВНЗ технічного спрямування, де сьогодні навчається 21 000 студентів.

Показником якості освітнього процесу є підготовлені випускники, які сьогодні працюють у світових компаніях Microsoft, Huawei та інших. Ще одним підтвердженням цього є високі рейтинги. Так, за версією «Perspektywy» від 2018 року посідає 17 місце серед усіх вишів Польщі. А за міжнародним рейтингом «Webometrics» займає 8 місце серед найкращих польських ВНЗ.

Навчальний процес в університеті зосереджений не лише на вивченні теоретичної бази, але й на засвоєнні практичних навичок. Завдяки сучасним лабораторіям та співпраці із польськими компаніями студенти активно напрацьовують досвід в реальних умовах.
Познанська Політехніка лого — агенція StudyHelp

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Факультети та спеціальності

Усього у ВНЗ діє 10 факультетів, які готують спеціалістів по 28 напрямам. Популярними спеціальностями серед іноземців у Познанській Політехніці є електроніка, інженерія управління, архітектура, будівництво та ІТ-напрями.

Крім цього, викладають авіацію та космонавтику, технічну математику, фізику, хімічні технології, машинобудівництво, біоінформатику та робототехніку. Для іноземців доступно викладання як польською, так і англійською мовою на програмах бакалаврату і магістратури.

Для здобуття нового досвіду студенти можуть брати участь у міжнародних програмах, наприклад, Еразмус+ та MOST, які дозволяють відвідати країни ЄС, Азії або США для проходження частини навчального процесу. Серед міжнародних та польських партнерів вишу є близько 300 університетів, а також заводи машинобудування, хімічні та фармацевтичні компанії.

Вартість навчання й умови вступу

Політехнічний Університет у Познані має відносно невисоку вартість навчання. Ціни стартують від 2700 євро за рік для бакалаврів, але за перший навчальний рік потрібно заплатити на 200 євро більше, а от магістерські програми обійдуться в 1400–1600 євро за один семестр.

Щодо умов вступу, то при наявності Карти Поляка можна вступити на безоплатне навчання, на основі конкурсного відбору з громадянами Польщі. Для цього треба мати сертифікат про підтвердження рівня володіння польською мовою та достатній середній бал атестату. Вступаючи в якості іноземного студента потрібно підтвердити знання польської або англійської мови та зібрати стандартний пакет документів.

Яскраве студентське життя: гуртожитки та інфраструктура

Політехнічний Університет у Познані складається з трьох головних корпусів та кількох додаткових будівель, де проводяться дослідження. Крім цього, на базі ВНЗ діє Центр авіаційної освіти та Європейський центр біоінформатики та біології.

Виш нараховує 6 власних гуртожитків, де може проживати 2000 осіб. Проживання коштує від 400 до 600 злотих за місяць. Для студентів доступна технічна бібліотека, сучасні лабораторії та гуртки. Адміністрація зацікавлена не тільки в науковому розвитку, але і в спортивних досягненнях, тому є можливість відвідувати спортивні об'єднання, наприклад, з футболу, волейболу та дзюдо.

Університетське дозвілля також дає можливість брати участь у наукових конференціях та конкурсах. Так, студенти щорічно виступають на змаганнях по розробці нових операційних систем, які організовує корпорація Microsoft.

Фото Познанського Політехнічного Університету

Відео про Познанську Політехніку

Інші популярні технічні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk