Морська Академія в Гдині

Морська Академія в Гдині: історія та сучасність

Морська Академія, а з 2018 р. — Морський Університет у Гдині (Uniwersytet Morski w Gdyni, UMG, Gdynia Maritime University) – розпочав свою діяльність ще у 1920 р. як Морська школа у Тчеві. Все починалося з двох факультетів: навігаційного та механічного. За сто років свого функціонування навчальний заклад пережив суттєві трансформації і, на даний час, є одним із найрейтинговіших університетів морського профілю.

Морська Академія у Гдині готує кваліфікований персонал для обслуговування сфер морської економіки, зокрема, офіцерів торгового флоту — фахівців з навігації, експлуатації суден, суднових електростанцій, суднової електроніки та електротехніки, а також роботи в порту й логістиці, з використання наземних технічних систем та ремонту, управлінців підприємств приморської бази, спеціалістів сухопутних підрозділів.
Морський Університет у Гдині лого — агенція StudyHelp
Щорічно близько півсотні іноземців стають студентами Морської Академії. Вартість навчання тут досить конкурентна: 1150-1650 євро за рік навчання на польськомовних напрямках та 5000 — 6000 євро – на англомовних. Якість освіти відповідає критеріям світових стандартів підготовки офіцерів флоту. Йдеться про відповідність стандартам Конвенції STWC (certification and watchkeeping for seafarers), ISO 9001:2000 (міжнародний стандарт, що регламентує вимоги до системи управління якістю на підприємствах) та участь у IAMU (міжнародна асоціація морських університетів).

Процес навчання на моряка в Польщі відбувається з дотриманням актуальних світових норм та інновацій і дає перспективи для успішної кар'єри.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Що пропонує Морська Академія: факультети, напрямки, освітні можливості

Найбільший морський державний університет у Польщі та один з найбільших у Європі готує майбутніх офіцерів торгового флоту, а також кваліфіковані кадри для прибережного регіону. Абітурієнти можуть обрати один з 4 факультетів, 9 напрямків, 42 спеціалізацій, післядипломні курси та наукові програми.

У пропозиції Морської Академії є спеціальності польською та англійською (по одній-дві на кожному факультеті) мовами. Крім того, університет – активний учасник програми міжнародного студентського обміну Erasmus, що надає додаткові освітні можливості, тому володіння, як мінімум, англійською та польською — необхідність.

Чим забезпечує Морська академія: гуртожитки, матеріально-технічна база

У власності університету знаходяться 4 житлові корпуси, так звані, «Доми моряка», в яких проживають студенти та гості. Їх локалізація (поблизу узбережжя Балтійського моря, Гданської затоки, муніципального пляжу), цінова політика та умови проживання — досить вигідні й привабливі.

Навчально-технічна база представлена двома академічними суднами («Dar Młodzieży», «Horyzont II»), лабораторіями (радіонавігаційних систем, маневрувального симулятора, GMDSS симулятора, моделювання процесу діагностики корабельних двигунів, симулювання розвантажуючих процедур LPG газовоза) та спортивними об'єктами (басейн, спортзал, зал для тренувань, корекційних гімнастичних вправ, майданчики для групових ігор). Всі ці засоби уможливлюють проведення практичних занять зі студентами та сприяють загартуванню їх фізичних якостей.

Морський Університет у Гдині — це сучасний, доступний, підготовлений, згідно актуальних освітніх норм та правил, навчальний заклад для тих, хто бачить своє майбутнє у галузі морської торгівлі та економіки.

Фото Морського Університету в Гдині

Відео про Морську Академію у Гдині

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk