Університет Козьмінського

Академія Леона Козьмінського: історія, рейтинги, міжнародне визнання

Академія Леона Козьмінського у Варшаві (Akademia Leona Kożmińskiego w Warszawie (ALK) — найкращий університет бізнес профілю у Польщі та один із найкращих у Європі. Приватний, заснований у 1993 році. Випускники ВНЗ високо цінуються роботодавцями і отримують гідну оплату праці по завершенню навчання.

За рейтингом фонду Perspektywy Університет Леона Козьмінського стабільно займає перше місце серед польських приватних університетів.

Відгуки від бізнесу однозначні: у рейтингу Wprost за критерієм престижу серед роботодавців навчальний заклад не має собі рівних з 1998 року.
Академія Леона Козьмінського в Варшаві — агенція StudyHelp
З 2009 року університет стабільно потрапляє у European Business Schools — перелік найкращих бізнес університетів Європи за версією Financial Times. Важливим критерієм рейтингу є заробітки випускників через три роки по завершенню навчання.

Академія Козьмінського має міжнародні акредитації AACSB, EFMD EQUIS та AMBA. Це справжнє визнання престижу в області бізнес освіти, адже всього 1% університетів світу може похвалитись наявністю усіх трьох акредитацій.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Спеціальності, умови вступу та вартість навчання в Університеті Леона Козьмінського у Варшаві

Факультети Козьмінського пропонують якісну освіту в області бізнесу та права. Навчальна пропозиція включає бакалаврські, магістерські, післядипломні програми, програми MBA, аспірантуру та докторантуру. Університет має право присвоювати докторський ступінь одразу з 5 дисциплін: менеджмент, фінанси, економіка, право та соціологія.

ВНЗ пропонує широкий вибір англомовних програм, чим приваблює іноземних абітурієнтів. Щороку тут навчаються близько 1500 студентів з понад 75 країн світу. Іноземці найчастіше обирають для вивчення менеджмент та фінанси, а вибір альма-матері пояснюють трьома причинами: висока якість освіти, доступна вартість життя та можливість приймати участь в житті одного з найбільш студентських міст Європи.

Освіта в Університеті Козьмінського має практичне спрямування і тісно співпрацює з бізнесом щодо розробки навчальних програм, проведення зустрічей, конференцій, ярмарок професій, організації практик та стажувань (в тому числі закордонних). До проведення занять залучають найкращих практиків бізнесу. При ВНЗ діє інкубатор підприємництва Kozminski Venture Lab.

Університет — серед лідерів за впровадженням інноваційних рішень. Так, для студентів і викладачів розроблено зручний мобільний додаток iKozminski, що містить всю потрібну інформацію щодо процесу навчання. Студенти університету можуть приймати участь у програмі Erasmus+ та проектах, дофінансованих Європейським Союзом. Серед міжнародних партнерів Академії Леона Козьмінського — понад 230 навчальних закладів.

Вартість навчання в Академії Леона Козьмінського стартує від 3500 євро за рік за програми польською мовою та від 6500 євро за рік на програмах англійською мовою. Ще 25 євро становить одноразовий реєстраційний внесок. Проживання та харчування оплачується окремо.

Умови вступу до Університету Козьмінського передбачають подання підготовленого пакету документів. Оцінки атестату/диплому також мають значення. Середній бал повинен складати 70-80% від максимально можливого. У випадку навчання польською мовою додатковою умовою є проходження іспиту на перевірку польської мови.

Умови навчання

Університет Леона Козьмінського — це сучасний кампус площею 21 тис. кв. м. До інфраструктури входять чотири дидактичні будівлі з 6 великими лекційними залами, кабінетами для проведення практичних занять та комп'ютерними лабораторіями. Бібліотека займає окреме двоповерхове приміщення та може вмістити до 2 тисяч студентів одночасно.

У вільний від навчання час студенти займаються у гуртках за інтересами. Важлива роль надається спорту. З 1995 року в університеті працює спортивний клуб Koźmiński AZS. Студентам доступні спортивні майданчики, зали для гімнастики, єдиноборств, командних видів спорту, тренажерний зал. Діють секції з тенісу, шахів, футболу, баскетболу, плавання, айкідо тощо. Власних гуртожитків академія не надає, однак агенція StudyHelp підбирає клієнтам комфортне, оптимальне за вартістю житло.

Дізнайся більше про умови вступу до Університету Козьмінського — залишай заявку і ми допоможемо стати студентом найкращої бізнес-школи Польщі!

Фото Академії Леона Козьмінського

Відео

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk