Вроцлавський Державний Економічний Університет

Вроцлавський Економічний Університет — якісне та доступне навчання із сучасним підходом

Вроцлавський Економічний Університет лого — агенція StudyHelp
Вроцлавський Економічний Університет — провідний ВНЗ Польщі, що пропонує різні економічні спеціальності та вже 65 років якісно готує фахівців для банківської та бізнес-сфер. Вищий навчальний заклад заснували в 1947 році як Вищу торгову школу під приватним началом, але вже в 1950 націоналізували з новою назвою — Вища економічна школа, а сучасне найменування ВНЗ отримав аж у 2008 році.

Університет у рейтингах та викладачі

Щоби впевнитись у професіоналізмі викладацького складу та якості освітнього процесу пропонуємо поглянути на рейтинги, адже цифри демонструють ситуацію красномовніше. Отже, за списком від Perspektywy, виш посідає 4 місце серед економічних навчальних закладів та 40 сходинку серед усіх університетів країни. Компанія Webometrix також оцінювала успіхи ВНЗ та помістила його на 48 місце з-поміж усіх вишів Польщі, станом на 2018 рік.

Сьогодні чисельність студентів складає понад 12 000 осіб щорічно, 480 з них вступили до ВНЗ з інших країн, а близько 300 є громадянами України. Підготовкою студентів займається 580 викладачів серед яких понад 140 — професори. Більша частина викладацького складу це практикуючі спеціалісти, що готові ділитись власним досвідом роботи.

Факультети та спеціальності Університету Економіки у Вроцлаві

Абітурієнти можуть обрати один із 4 факультетів, у тому числі економічний, інженерії, управління, інформатики і фінансів, що знаходяться в самому Вроцлаві чи менеджменту й туризму, який розташовується в місті Зелена Гура, неподалік від кордону з Німеччиною. Факультети Вроцлавського Економічного Університету діляться на понад 50 спеціальностей, наприклад, банківська справа, маркетингові комунікації, ринкова аналітика, екобізнес, логістика та багато інших.

Крім бакалаврських програм, ВНЗ пропонує й широкий вибір магістерських: менеджер із логістики, економіка й державне управління, аудит фінансів та податків та інші. Також іноземці мають змогу навчатися не лише польською мовою, але й англійською на деяких спеціальностях. Найбільшою популярністю користується саме економічний факультет, де навчається більше половини студентів, тобто близько 7000 осіб.

Умови вступу та вартість навчання

Для вступу до Вроцлавського Економічного Університету необхідно зібрати стандартний пакет документів, головним із яких є свідоцтво про повну середню освіту або диплом бакалавра та підтвердити мову навчання, польська повинна бути на рівні В2, як і англійська. Університет проводить онлайн-тестування для перевірки рівня мови абітурієнта. До того ж, для вступу на програми бакалаврату є обов'язковою наявність сертифікату про здачу ЗНО/НМТ.

Вартість навчання сягає від 1300 євро за один семестр за бакалаврат та магістратуру, проте ціни залежать від форми навчання (стаціонарне чи заочне) та від вибору спеціальності. Навчання англійською мовою трохи дорожче і коштує 3100 євро за рік.

Гуртожитки та інфраструктура Вроцлавського Економічного Університету

Студенти ВНЗ можуть брати участь у міжнародних обмінах та деякий час провчитись в університетах Європи або США, завдяки участі закладу в програмах Erasmus+, Leonardo da Vinci та Visegrad Scholarship Program. Виш надає можливість отримати подвійний диплом із Технічним університетом Дрездена за умови навчання на магістратурі за напрямком міжнародного бізнесу.

На базі діють гуртки різного спрямування, наприклад, наукові, творчі та спортивні. Університет регулярно запрошує іноземних спікерів проводити спеціалізовані лекції англійською й російською мовами та організовує англомовний проект Summer School (літня школа), де збираються студенти з усього світу та обмінюються досвідом.

Територія ВНЗ складається з декількох корпусів у центрі міста, лабораторій, бібліотеки із широким асортиментом наукової літератури та 3 будівель із житлом для студентів. Ціни за проживання в гуртожитках Вроцлавського Економічного Університету починаються від 500 та доходять до 750 злотих на місяць залежно від кількості осіб у кімнаті.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Економічного Університету Вроцлава

Відео про UEW

Державні економічні університети, які рекомендує StudyHelp

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk