Університет Економіки у Познані

Познанський Університет Економіки — лідер у сфері вивчення економічних наук

Познанський Економічний Університет — це один із найпрестижніших державних вишів Польщі, який готує висококваліфікованих економістів, менеджерів та працівників державних адміністрацій. Заснований у 1926 році як приватний заклад, а в 1950 році був націоналізований. На сьогодні тут навчається більш ніж 10 000 студентів, з яких близько 250 є іноземцями.

Про гарантовану якість навчання красномовно запевняють високі рейтинги. Так, згідно з дослідженням від «Perspektywy» 2019 року, ВНЗ займає перше місце серед усіх економічних вишів країни. Переконливим є те, що випускники мають високий рівень заробітної плати, за цим показником заклад посів 9 серед усіх ВНЗ Польщі в рейтингу від «Sedlak&Sedlak» за 2017 рік.

Особливістю вишу є проведення активної дослідницької роботи на базі наукового центру, у якій можуть брати участь не тільки викладачі, але і студенти. Крім цього, тут можна здобути як звання бакалавра та магістра, так і отримати ступінь професора та доктора наук.
Познанський Економічний Університет лого — агенція StudyHelp

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Факультети та спеціальності

Познанський Університет Економіки пропонує 5 факультетів, що спеціалізуються на економічних науках, фінансах та бухгалтерському обліку, інформатиці та електронному бізнесі, а також на товарознавстві, менеджменті та маркетингу. Найпопулярнішим напрямом навчання серед студентів є інформатика та електронний бізнес, оскільки це єдиний подібний факультет у Польщі.

Одним з активно впроваджуваних аспектів розвитку вишу є інтернаціоналізм, тому для студентів доступним є навчання не лише польською, але й англійською мовою, насамперед, на програмах міжнародного бізнесу, фінансів та прикладного аналізу.

Міжнародні програми та вартість навчання, умови вступу

Вартість навчання в Університеті Економіки в Познані коливається залежно від мови викладання. Навчання польською мовою стартує від 1100 євро за один семестр, а на англомовних програмах від 1450 євро за семестр.

Для вступу потрібно підтвердити рівень мови навчання, польська, як і англійська повинна бути на рівні В2. Також у випадку Познанського Економічного Університету дуже важливі бали НМТ/ЗНО, оскільки їх беруть до уваги, як і оцінки зі свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Щодо міжнародних програм, то виш є учасником проекту Еразмус+, що дає змогу провести частину навчального процесу в інших країнах Європи або в США. ВНЗ має домовленості зі 170 університетами в різних куточках світу, що забезпечує постійний розвиток та обмін досвідом.

Для освоєння студентами практичної частини професії передбачені конференції та стажування з представниками польського бізнесу у сферах енергетики, фінансів та банкінгу, які часто надають роботу студентам після закінчення університету.

Гуртожитки та клуби для дозвілля

Для організації проживання студентів Познанський Економічний Університет має 3 власних гуртожитки. Корпуси розташовані в різних частинах міста, але завдяки вдалому транспортному сполученню можна зручно доїжджати як на заняття, так і на прогулянки містом. Вартість проживання в комфортабельних апартаментах складає від 600 злотих за місяць.

Щоби зробити студентське життя більш насиченим адміністрація закладу пропонує студентам участь у наукових конференціях та гуртках, організовує лекції із запрошеними гостями та спортивні клуби, наприклад, для любителів бігу або футболу.

Фото Економічного Університету у Познані

Відео про університет

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk