Ягеллонський Університет у Кракові

Ягеллонський Університет — легендарний освітній заклад Польщі та Європи

Ягеллонський Університет лого — агенція StudyHelp
Ягеллонський Університет (пол. Uniwersytet Jagielloński, англ. Jagiellonian University) — перший університет у Польщі та один із найстаріших на теренах Європейського Союзу. Також відомий як Краківський Університет.

Державний, заснований у 1364 році. Ще у ХV столітті користувався популярністю серед іноземців, пропонуючи хорошу школу права, мистецтва, медицини. Випускниками Краківського Університету стали Ніколай Коперник, Андрей Шептицький, Анджей Дуда та Кароль Войтила, більш відомий як Папа Іоан Павло ІІ. Сьогодні це один із найпрестижніших та найбільших за кількістю студентів польський державний університет.

Чому варто вступати саме сюди?

Сьогодні у виші навчаються 40 000 студентів на 159 спеціальностях. Навчальний заклад відомий своїми науковими досягненнями. Археологи Ягеллонського Університету досліджують секрети старовинних міст у Єгипті, Кіпрі, Центральній Америці та Південній Азії, а дослідження з кардіології, урології та нейрології часто призводять до винайдення нових методів лікування хвороб.

Студенти вишу беруть участь у міжнародних конференціях, стипендійних програмах і програмах обміну Erasmus+. У навчальному закладі працюють 150 студентських об’єднань. У вільний від навчання час студенти можуть стати учасниками музичних груп, академічного театру або спортивних асоціацій.

У 2018 році університет увійшов до рейтингу Європейських Інноваційних Університетів від Reuters. Згідно з дослідженням JU Careers Service, 83% студентів вишу задоволені навчальною програмою, а більшість випускників знаходять роботу не пізніше, ніж через 3 місяці після випуску.

Факультети, спеціальності та умови вступу

На 16 факультетах Ягеллонського Університету навчаються понад 40 тисяч студентів. Це класичний університет з широким вибором програм у сферах точних, природничих, суспільних, гуманітарних наук. До складу Краківського Університету входить найпрестижніший медичний ВНЗ Польщі — Медичний Коледж Ягеллонського Університету. Іноземці навчаються на багатьох факультетах ВНЗ, але саме Медичний Коледж традиційно є найбільш інтернаціональним. За рейтингом фонду Perspektywy чимало навчальних програм Ягеллонського Університету є найкращими у Польщі: право, хімія, фізика, географія, математика, психологія, фармацевтика, охорона середовища, міжнародні відносини та інші.

Це один із небагатьох університетів, що помимо польської, російської та англійської, пропонує ще й українську мову навчання. При Краківському Університеті працює найдавніша школа польської мови та культури, де пропонують один з кращих підготовчих курсів із польської мови у цілій Польщі.

Умови вступу до Ягеллонського Університету для українців передбачають кваліфікаційно-мотиваційну співбесіду польською або англійською мовою по скайпу (залежно від мови обраної навчальної програми). При вступі на англомовне навчання необхідним є ще й міжнародний сертифікат про знання мови. Ще більше про умови вступу у нашому блозі.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Вартість навчання

Вартість навчання в Ягеллонському Університеті для українців стартує від 1000 євро за рік. Середня вартість навчання складає близько 2000 євро на рік. Одноразовий реєстраційний внесок становить 25 євро. Польськомовні програми коштують дешевше порівняно з англомовними.

У рамках польсько-українських студій Краківський Університет пропонує можливість навчатись перший рік українською мовою, опановуючи тим часом польську на додаткових заняттях. Другий, усі наступні роки навчання, написання та захист випускної роботи відбувається уже польською мовою.

Міжнародна співпраця

Університет залучений до міжнародної співпраці у рамках програм CEEPUS, Erasmus+, YLFF, Visegrad Scholarship Programme, Stefan Banach Scholarship Programme, Fulbright Commission scholarship та інших. Укладено договори з ВНЗ та науковими установами із понад 50 країн. Найвідоміші міжнародні організації студентів AEGEE, Erasmus Student Network, AIESEC мають філії у Краківському Університеті.

Інфраструктура та гуртожитки Ягеллонського Університету

Чотири кампуси Краківського Університету знаходяться поруч, майже повністю у центральній частині міста. Оснащені сучасним обладнанням лабораторії, гармонійно поєднуються з пам'ятками архітектури. Центральна бібліотека ВНЗ є найстарішою у країні та однією із найбільших. До інфраструктури входять наукові центри, навчальні приміщення, спортивні зали, музеї та шість гуртожитків Ягеллонського Університету. Вартість проживання в гуртожитку становить близько 560 злотих на місяць. Кількість обмежена, тож заявку варто подати завчасно.

Відгуки про Ягеллонський Університет ще раз підтверджують, що це чудовий вибір для освіти у Європі. Пиши нам у мессенджерах і ми розповімо ще більше про вступ до польських університетів.
Гуртожиток Ягеллонського Університету — агенція StudyHelp
Вигляд кімнати в гуртожитку UJ

Найпопулярніші запитання щодо вступу

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото Ягеллонського Університету

Відео про Університет Ягеллонський

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk