Університет Міцкевича у Познані

Університет імені Адама Міцкевича в Познані — комплексні академічні пропозиції для студентів з усього світу

Університет ім. Адама Міцкевича у Познані лого — агенція StudyHelp
Університет імені Адама Міцкевича в Познані — один із найстаріших державних навчальних закладів Польщі, заснований у 1919 році. Варто зазначити, що ВНЗ – це прямий спадкоємець Єзуїтської Колегії, яка у свій час була важливим осередком польсько-литовської освіти.

Якість навчального процесу у виші та його популярність підтверджують польські та загальноєвропейські рейтинги. Так, за списком «Perspektywy» заклад займає 3 або 4 місце серед усіх вишів країни кожного року. А за аналізом «Unirank» у 2018 році увійшов до переліку «200 найкращих вишів Європи».

Основа вишу це професійність викладацького складу, який налічує 3000 педагогів із яких більш ніж 260 – професори, а 440 є доцентами. Сьогодні тут здобувають освіту майже 40 000 студентів, 1000 із них — іноземці.

Широкий вибір: спеціальності та факультети

Університет Адама Міцкевича — це широкопрофільний заклад, що пропонує 15 факультетів, де можна здобути освіту в гуманітарних, технічних та природничих науках. Абітурієнт може обрати одну із 170 спеціальностей, серед яких мають попит різні види філології, педагогічні напрями, математика та біологія.

Особливістю ВНЗ є викладання угорської, японської, романської та китайської філології, а також корейської мови. Саме філологічні спеціальності є найпопулярнішими серед абітурієнтів, особливо вивчення корейської. У 2020 році конкурс на це спрямування складав 20 осіб на одне місце. У переліку філологічних спеціальностей присутнє і вивчення української.

Крім цього, заклад дозволяє здобути освіту біотехнолога, хіміка, фізика, історика, політолога, журналіста та багато інших.

Для студентів, які не володіють польською мовою на достатньому рівні є можливість здобувати освіту англійською або німецькою мовою, а для магістрів доступне навчання голландською.

Вартість навчання, умови вступу та міжнародні можливості

Вартість навчання в Університеті Міцкевича в Познані для іноземців складає в 6000 злотих за рік на програмах з польською мовою навчання та коливається в межах 500-1800 євро на напрямках із англійською мовою навчання.

Умовами вступу до вишу є наявність стандартного комплекту документів та достатні бали атестату з профільних предметів (до 2022 року). Увага! З 2022 року змінились правила вступу до Університету Адама Міцкевича в Познані. З цього року до уваги будуть братись бали ЗНО/НМТ (якщо Ви не здавали ЗНО/НМТ, то університет Вас не дискваліфікує, а братиме до уваги оцінки зі шкільного атестату або ДПА), також університет буде перевіряти рівень польської мови абітурієнтів, який повинен бути В2.

Щодо міжнародних можливостей, то заклад бере участь у програмах Еразмус+ та MOST, які дають змогу учасникам проходити частину навчального процесу в країнах Азії, ЄС, Канаді, Австралії та США.

Гуртожитки та студентське дозвілля

Університет імені Адама Міцкевича в Познані пропонує студентам гуртожитки. Оплата за проживання залежить від локації, де розміщений гуртожиток і кількості мешканців в одній кімнаті. Середня вартість проживання складає 650 злотих/місяць за двомісну кімнату.

Інфраструктура вишу складається з трьох корпусів недалеко від центру та 4-х за містом. Також до складу входять лабораторії із сучасним обладнанням, потужна система онлайн-освіти та бібліотеки, де понад 3 мільйони друкованих видань. Крім цього, на базі закладу діють спортивні, наукові та творчі гуртки для студентів, організовуються фестивалі, конференції та виставки.
Гуртожиток Університету Адама Міцкевича в Познані — агенція StudyHelp
Кімната в гуртожитку Hanka UAM

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Найпопулярніші запитання щодо вступу

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото Університету Адама Міцкевича в Познані

Відео про UAM в Познані

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk