Університет Економіки у Кракові

Краківський Економічний Університет — сучасна економічна освіта в самому центрі Кракова

Краківський Економічний Університет лого — агенція StudyHelp
Економічний Університет у Кракові (UEK, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) — профільний, державний вищий навчальний заклад з традиціями, родом з 1925 р. Ось уже близько ста років університет безперервно навчає й продовжує місію своїх засновників: «Rerum cognoscere causas et valorem».

Варто зауважити, що це найбільший з польських вишів у своїй галузі. Одночасно, освіту тут здобуває понад 15 000 студентів, 100 000 випускників вже покинули його стіни. Цікаво, що статистичні дані, зібрані Академічним центром кар'єри з 2010 р., свідчать — 85 % студентів знаходять роботу ще до отримання диплома.

Візитною карткою університету є широкий вибір навчальних дисциплін та спеціалізацій, корелятивних до потреб сучасного ринку праці. Понад 30 напрямків (серед них – інженерні), доступні польською та англійською мовами, у стаціонарній та заочній формах викладання.

Освітня пропозиція: факультети, спеціальності, міжнародні програми

Навчальний процес в економічному виші спрямований у профільну сферу, задля забезпечення практичності вмінь та навичок, проте чітко сегментований. Студенти можуть обрати собі один із п'яти факультетів й вивчати: економіку з міжнародними відносинами, економіку в розрізі державної адміністрації, товарознавство, звісно ж, управління, а також фінанси і право.

Активна участь університету в міжнародних програмах та організаціях відкриває студентам нові перспективи й можливості. Наприклад, співпраця з світовою асоціацією бізнес-шкіл (NIBES), європейським бізнес-консорціумом (EBC), європейською асоціацією магістерських бізнес-шкіл (EMBS) та, зрештою, асоціацією університетів Європи (EUA) демонструє конкурентну позицію на економічному ринку Польщі та поза її межами.

Вартість навчання та умови вступу

Університет пропонує ринкову вартість навчання. Ціна навчання тут не відрізняється в залежності від мови навчання і становить орієнтовно 2400 євро, як на польськомовних, так і англомовних напрямках. Іноземці вступають на платній основі, якщо не мають підстав для звільнення з оплат.

Для вступу до Краківського Економічного Університету потрібно підтвердити рівень мови навчання. У випадку навчання польською мовою потрібно здати внутрішній іспит університету на В1. У випадку навчання англійською мовою — або міжнародний сертифікат (IELTS, TOEFL, FCE) або внутрішній іспит університету. Також університет розглядає оцінки абітурієнта із свідоцтва про повну загальну середню освіту та ЗНО/НМТ.

Ергономічність, інфраструктура, рейтинги

Кампус Краківського Економічного Університету розміщений майже у самому серці міста. Дуже зручний доїзд, адже неподалік – центральний залізничний та центральний автомобільний вокзали. Все необхідне та другорядне можна купити у найбільшому торгівельному центрі — Galeria Krakowska.

Має власні гуртожитки, зі звичними для польської традиції, назвами: «Merkury», «Fafik». Мешкати студентам доведеться поза межами навчального кампусу, але умови проживання досить комфортні (на кожному поверсі є пральні, сушарки, праска, пилосмок, безпровідний інтернет). Вартість проживання стартує від 550 злотих за тримісну кімнату нижчого стандарту і сягає до 850 злотих за одномісну найвищого стандарту.

Якщо говорити про Краківський Державний Економічний Університет і його рейтинги, то варто зауважити, що серед профільних вишів, він шостий, а серед усіх державних — на 48 позиції. Оцінка кожного напрямку визначається на основі декількох критеріїв: престижності, успішності на ринку праці, наукового та дидактичного потенціалу, інноваційності, інтернаціоналізації, дослідницької ефективності. Також показовим фактором є щорічна популярність серед вступників. Саме тому його можна вважати топовим університетом у своєму сегменті.

Якщо економічна освіта — це те, що знаходиться у полі мрій та пріоритетів, а амбіції вийшли далеко за межі рідної країни, тоді Краківський Економічний Університет — розумний та виправданий вибір. Вдалий симбіоз якісної освіти, вигідної ціни та успішної кар'єри для кожного.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Краківського Економічного Університету

Відео про університет

Інші популярні економічні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk