Академія Гуманітарно-Економічна

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі — найкращий приватний університет Лодзі

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі — агенція StudyHelp
Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі (AHE) — один із найбільших недержавних університетів Польщі. Виш був заснований у 1993 році.

У 2011 році AHE в Лодзі визнали найбільш надійним університетом за рейтингом від Academic Information Centre in Poznan. У 2018 році університет посів 2 місце серед вишів Лодзького воєводства, згідно зі звітом від Міністерства освіти і науки Польщі.

Програму навчання в AHE постійно оновлюють відповідно до вимог ринку. Особливістю закладу є те, що до кожного студента застосовують індивідуальний підхід. Університет ставить за мету не лише дати освіту, а й сформувати особистість студентів і дати цінності, необхідні для успіху у житті та кар’єрі. Студенти розвивають свої компетенції за допомогою методів проектування і воркшопів.

Спеціальності та умови навчання

Університет розташований в історичній частині міста. У розпорядженні студентів чудово обладнані навчальні класи, бібліотека, комп’ютерні та мультимедійні лабораторії, студії радіо і телебачення, виставкова галерея. Це перший і єдиний освітній заклад Польщі, який пропонує навчання в галузі віртуалізації, транзакції та конвертації.

AHE пропонує освіту бакалавра, магістра, а також післядипломну освіту. У виші діють 11 факультетів бакалаврату й 5 факультетів магістратури. Університет пропонує 18 напрямків навчання. Тут можна здобути освіту за гуманітарним, мистецьким напрямом, а також за напрямом менеджменту і транспорту. Студенти вишу мають вибір серед 100 курсів для навчання. Найпопулярніші спеціальності — журналістика, філологія, культурологія, танці, інформатика, психологія, туризм. Окрім польської, в університеті можливе навчання англійською мовою.

Також в AHE діє Польський Віртуальний Університет, який пропонує навчання через Інтернет.

Студенти можуть обрати додаткові курси навчання, зокрема, курси польської мови для іноземців, курси ІТ від Microsoft IT Academy, курси підприємництва. В університеті працює Бюро Кар’єр, яке допомагає студентам із практикою та працевлаштуванням.

Вартість навчання, умови проживання та вступу

Вартість навчання в Гуманітарно-Економічній Академії в Лодзі залежить від напрямку, який обирає кандидат. Наприклад, журналістику, економіку, туризм та менеджмент тут можна вивчати за 1100 євро в рік, графіку за 1550 євро в рік, інформатику та психологію за 1350 євро на рік. Навчання англійською мовою тут коштує 3100 євро в рік.

Академія — це приватний університет, а тому своїх гуртожитків вона немає. Проте студентам StudyHelp не потрібно хвилюватись, ми допомагаємо знаходити та бронювати хороші варіанти проживання.

У випадку Лодзі — це приватні гуртожитки, які знаходяться в самому центрі. Вартість яких стартує від 700 злотих в місяць. Можливе розміщення, у двох або трьохособових номерах. Для студентів, які бажають жити в кімнатах з одномісним розміщенням, вартість проживання буде дорожчою і становитиме від 1200 злотих в місяць.

Вступ до AHE проходить на підставі підготовки пакету документів для вступу та знання мови навчання. У випадку польської мови університет приймає сертифікати StudyHelp. Рівень польської мови для вступу повинен бути мінімум B1. Якщо ж говорити про англомовне навчання, то тут є два варіанти: або сертифікат міжнародного зразка або онлайн-тест при університеті.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото AHE в Лодзі

Відео

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk