Університет Ришарда Лазарського у Варшаві

Університет Лазарського у Варшаві — студентський бізнес-хаб в центрі столиці Польщі

Заснований в 1993 році Університет імені Ришарда Лазарського є однією з перших приватних вищих шкіл країни. Важлива особливість цього вишу — можливість взяти участь в програмі «подвійного ступеня», яка передбачає одночасне отримання як диплома самого університету, так і диплома Університету Ковентрі. В 2020/21 навчальному році програма «подвійного диплому» доступна для таких спеціальностей, як міжнародні відносини і економіка бізнесу.

Університет Лазарського вважається однією з найсильніших вищих бізнес-шкіл країни. А його кафедра права визнана кращою в Польщі. Навчаючись в цьому закладі, ви вже з першого курсу поринете в життя польського бізнесу, заведете корисні знайомства і зможете почати будувати майбутню кар'єру.
Університет Лазарського у Варшаві — агенція StudyHelp
Ще одна важлива перевага університету — відкритість його адміністрації до нововведень і турбота про студентів. На базі вишу діють онлайн-платформи, спортивні центри, бібліотеки, численні гуртки та секції. Навчальна програма та аудиторії адаптовані для студентів з обмеженими можливостями, а також для студентів, які мають дітей.

Варшавський університет Лазарського входить в національні і міжнародні рейтинги якості освіти. За версією EduRank, Університет Лазарського займає 3871 місце в світі (топ-25% серед усіх вишів планети), 60 місце в Польщі і 10 серед вищих шкіл Варшави. Згідно з даними UniRank, заклад знаходиться на 61 місці в країні.

В національному рейтингу Perspektywy ВНЗ у Варшаві знаходиться на 3 місці серед всіх недержавних вишів країни, що пропонують навчання повного циклу (бакалаврат + магістратура).

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Факультети та спеціальності

Структура університету складається з трьох факультетів:

  1. Економіки та менеджменту.
  2. Юриспруденції та адміністрування.
  3. Медицини.

Популярні напрямки навчання серед студентів: менеджмент, фінанси та облік, право, адміністрування, авіаційне право та пілотаж, міжнародні відносини.

Навчатись тут можна, як польською, так і англійською мовами.

Університет Лазарського став одним із перших приватних ВНЗ Польщі, які впровадили медичний напрямок. На факультеті медицини представлена ​​єдина спеціальність «Медицина», в рамках вивчення якої студенти можуть пройти спеціалізацію для подальшого вибору професії в рамках інтернатури.

Умови вступу та вартість навчання

Для вступу потрібно подати онлайн-заявку і підготувати стандартний пакет документів. Основна особливість вступу до Університету Лазарського — це перевірка рівня мови навчання за допомогою skype-інтерв'ю. Рівень і польської/англійської повинен бути мінімум В2. У випадку навчання англійською мовою існує можливість представити міжнародний сертифікат, типу IELTS чи TOEFL. Оцінки також беруться під увагу, середній бал атестату повинен бути вище 8.

Вартість навчання в Університеті імені Ришарда Лазарського у Варшаві залежить від обраної спеціальності і починається від 1900 євро за рік. Англомовні напрямки навчання тут коштують в діапазоні 4500-5000 євро за рік. Участь в програмі подвійного диплому обійдеться приблизно в 2700 євро за семестр, а щоб отримати ліцензію пілота, доведеться платити 14500 євро за семестр.

Гуртожитки та інфраструктура

Кампус закладу організований так, щоб студентам було не тільки комфортно навчатися в університеті, але і проводити на його території вільний час. В кампусі є: бібліотека з колекцією в 70 000 книг; кафе та ресторани; гуртки та дослідницькі центри; спортивні майданчики; тренажерні зали.

Університет Лазарського у Варшаві належить приватним власникам, тому не має власного гуртожитку. Проте його адміністрація активно допомагає іноземним та іногороднім студентам вирішити проблему житла. Неподалік від головного корпусу вишу розташовані кілька приватних гуртожитків, пріоритет в заселенні в які віддається іноземним студентам-першокурсникам, учасникам програм обміну.

Для своїх студентів компанія StudyHelp організовує комфортне і доступне проживання в польській столиці.

Фото Університету Лазарського

Відео

У Варшаві рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk