Польсько-Японська Академія у Варшаві

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій у Варшаві: розвиток та сучасна історія

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, PJATK) — один із найкращих приватних університетів Польщі. Цей ВНЗ підходить абітурієнтам, що прагнуть стати професіоналами в ІТ сфері. Випускники Польсько-Японського Університету отримують високі заробітки та схвальні відгуки представників бізнесу. Це єдиний недержавний ВНЗ, який отримав право надавати ступінь доктора габілітованого з інформатики.

Практичне навчання та інноваційне обладнання

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій робить ставку на практичне навчання. ІТ — це сфера, де все дуже швидко змінюється, а тому двічі на рік програми переглядаються на предмет актуальності. Компанії Facebook, Dell, Samsung, Microsoft та інші партнери ВНЗ активно приймають участь у розробці навчальних програм та матеріальному забезпеченні. У розпорядженні студентів — 3D принтери, Google Glass, окуляри Oculus Rift, GearWR та інше інноваційне обладнання. Потужна сучасна матеріальна база в поєднанні з натхненними викладачами сприяють перемогам у конкурсах міжнародного рівня. Наприклад, у 2015 році студент Польсько-Японського Університету став переможцем світового конкурсу від Huawei, створивши найінноваційніший мобільний додаток.
Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій у Варшаві лого — агенція StudyHelp

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Додаткові можливості для студентів Польсько-Японської Академії

Польська — основна мова викладання та спілкування в університеті, однак є і англомовні програми. Умови вступу та навчання в Польсько-Японській Академії враховують інтереси іноземних студентів: проводяться безкоштовні курси вирівнювання з англійської або польської мови (залежно від програми).

Університет пропонує хороший вибір місць для практик та стажувань, а бюро кар'єр постійно працює над розширенням мережі фірм-партнерів у Польщі та ЄС.

Міжнародні обмінні програми, учасником яких є академія, дозволяють студентам частину року навчатись у ВНЗ Великобританії, Фінляндії, Італії, Іспанії та Японії.

Польсько-Японська академія інформаційних технологій є єдиним у Польщі екзаменаційним центром, що надає сертифікат про знання японської мови JLPT. Також, при університеті студенти можуть здати іспити на отримання сертифікатів GRE, TOEFL, PMI і GMAT.

Отримати освіту інженера інформатики у PJATK можна не тільки офлайн, але й дистанційно, через інтернет (навчання триває 4 роки).

Вартість навчання та умови вступу у Польсько-Японській Академії Інформаційних Технологій

Вартість навчання у Польсько-Японській Академії Комп'ютерних Технологій стартує від 2,5 тис. євро за рік. При цьому найпопулярніші інформатика та графіка тут коштують від 4 тис. євро за рік навчання. Найкращі студенти, а також ті, хто опинився у складних життєвих обставинах, можуть розраховувати на стипендії.

Університет пропонує гнучку систему знижок. Студенти з середньою оцінкою 5 можуть розраховувати на 20% знижку (призначається на семестр). Діти з однієї родини отримують 25% знижки на навчання. Тим, хто оплачує навчання на рік наперед надається знижка 5% тощо.

Умовами вступу до Польсько-Японської Академії є підготовка комплекту документів та проходження співбесіди із польської/англійської мови, якщо абітурієнт немає відповідного сертифікату. При цьому ЗНО/НМТ до уваги не береться.

Проживання та харчування студентів

Власних гуртожитків Польсько-Японський університет не надає, однак ми допомагаємо клієнтам знайти оптимальне за ціною та умовами житло. Харчування студенти також оплачують окремо.

Польсько-Японська Академія — це прогресивний університет, випускники якого можуть розраховувати на високі заробітки та успішну кар'єру. Дізнайся більше про переваги ІТ освіти у Польщі — телефонуй, пиши або залишай заявку на сайті!

Фото Польсько-Японської Академії у Варшаві

Відео про PJATK

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk