Колегіум Да Вінчі у Познані

Університет Да Вінчі в Познані — широкий спектр можливостей для майбутньої кар’єри

Університет Да Вінчі в Познані — приватний вищий навчальний заклад із 20-річною історією. ВНЗ відрізняється інноваційним підходом до освоєння наук, який ґрунтується на активному відпрацюванні практичних навичок, що надалі допомагає швидше пристосуватися до реального робочого процесу.

Сьогодні у ВНЗ навчається 20 000 студентів. Для підвищення якості освіти виш співпрацює з відомими польськими компаніями та постійно розширює цей список. Серед партнерів є REFA, International Coach federation, Brand24, Trecom та Service Desing Polska. Серед викладацького складу є професори та доктори наук, які працюють разом з практикуючими бізнесменами, що забезпечує студентів максимально актуальними знаннями, які необхідні для сучасного ринку праці.
Університет Да Вінчі у Познані лого — агенція StudyHelp

Факультети та вартість навчання

Колегіум Да Вінчі в Познані — це широкопрофільний університет, який пропонує студентам освоювати спеціальності з менеджменту, консалтингу та коучингу, інформатики та креативних індустрій. До останніх належать маркетингові напрямки, графічний дизайн і відео-продакшн.

Популярними серед студентів є ІТ-спеціальності та інтернет-маркетинг. Окрім бакалаврату заклад пропонує магістерські програми за спрямуваннями креативного менеджменту, маркетингу та коучингу.

Заклад зацікавлений у залученні іноземних студентів, тому є можливість здобувати освіту не лише польською, але й англійською мовою на спеціальностях з інформатики та управління.

Вартість навчання залежить від обраної спеціалізації. Середня ціна на всіх напрямках складає близько 2000 євро за один рік. Умовами вступу до Університету Да Вінчі в Познані є наявність стандартного пакета документів та сертифікату про знання мови навчання, а для графічного дизайну необхідно підготувати портфоліо із власних робіт. Також університет перевіряє рівень польської/англійської кандидати.

Можливості для студентів

Міжнародні асоціації дають змогу студентам ВНЗ скористатися програмою Еразмус+ та провести частину навчального процесу в Хорватії, Угорщині, Франції або Італії.

Завдяки активній співпраці з бізнесом, студенти ВНЗ можуть брати участь у стажуваннях та практиці на базі виробництв або офісів партнерів. Це дозволяє на власні очі побачити організацію робочого процесу, навчитися діяти у кризових ситуаціях та відчути себе частиною професійної команди. Тим, хто найкраще проявляє себе на практиці часто пропонують роботу по закінченню університету.

Інфраструктура та дозвілля

Університет складається з одного великого корпусу, який локалізований у центрі міста. На території є гімнастичний майданчик, тренажерний зал, бібліотека та кафетерій. Аудиторії оснащені сучасними проекторами та комп’ютерами.

Колегіум Да Вінчі в Познані не забезпечує студентів власними гуртожитками, проте команда StudyHelp турбується про своїх клієнтів та допомагає у пошуках житла за вигідною вартістю. Цінник коливається в межах від 700 до 2000 злотих за місяць.

Для урізноманітнення дозвілля адміністрація організовує наукові конференції, концерти, клуби за інтересами та курс із вивчення польської мови, у який входять екскурсії по місту.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі.

Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла.

З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.
Сертифікат про співпрацю між StudyHelp та Університетом ДаВінчі в Познані — агенція StudyHelp
Сертифікат про співпрацю

Фото університету

Відео про Колегіум Да Вінчі у Познані

Інші популярні приватні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk