Університет Суспільної Психології у Варшаві

SWPS — найкращий приватний гуманітарний університет Польщі

Університет SWPS у Варшаві лого — агенція StudyHelp
SWPS Університет гуманітарно-суспільних наук (SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny) — приватний університет, один із найкращих вишів Польщі у галузі гуманітарних і суспільних наук. Навчальний заклад був заснований у 1996 році трьома професорами психології Анджєм Еліашем, Збіґнєвом Пєтрасінським та Янушем Рейковскім. У 2015 році виш отримав статус спеціалізованого університету (uniwersytetu przymiotnikowego).

У рейтингу авторитетного освітнього видання Perspektywy у 2020 році SWPS посів друге місце серед найкращих приватних університетів Польщі. За даними міжнародного рейтингу Times Higher Education World University програми навчання SWPS з психології та суспільних наук входять до 500 найкращих з-поміж інших університетів світу.

Факультети та спеціальності

SWPS є спеціалізованим університетом у галузі суспільних і гуманітарних наук. Навчальний заклад має 8 факультетів: журналістики, філології, культорознавства, маркетингу та PR, психології, права, дизайну та управління. Загалом університет пропонує 35 сучасних напрямків навчання за ступенями: бакалаврат, магістратура, неподільна магістратура. Також SWPS дає можливість здобути ступінь доктора наук і має широку пропозицію програм післядипломної освіти. Навчання відбувається польською або англійською мовами. Вартість в середньому близько 2 700 EUR за рік.

Виш має виняткові освітні пропозиції, серед яких, наприклад, програми з філології (англійська філологія з японською, скандинавістика, шведська та норвезька мови), програми з маркетингу (брендинг, реклама та PR, digital і соціальні медіа), з психології (психокриміналістика, нейрокогнітивістика) тощо. Навчальний процес будується таким чином, аби допомогти кожному студенту відкрити і підсилити власні таланти та здобути максимум практичних навичок.

SWPS — університет, який творить сучасну науку

Визначальною особливістю університету є потужна наукова база. Викладачами SWPS є польські та світові науковці, котрі проводять актуальні досліджень у сфері суспільної психології, маркетингу, соціології тощо.

Університет має 20 науково-дослідних лабораторій зі спеціальним новітнім обладнанням. Завдяки цьому на базі SWPS щорічно реалізовується близько 300 наукових проектів, які дають можливість студентам не лише розвивати свій науковий потенціал, а й мають практичну суспільну користь (наприклад, дослідження психологічних проблем дітей або ж розвитку інтелектуальних можливостей людини, соціологія стану польської демократії тощо).

Міжнародні програми обміну

SWPS має 88 умов про співпрацю з університетами із різних куточків світу. Це створює середовище постійного обміну досвідом між вузами, сприяє розробці партнерських програм навчання та наукових досліджень і дає студентам можливість отримувати подвійні дипломи.

Університет бере активну участь у програмі Erasmus+ та має 62 ЗВО-партнери в Європі та 19 за її межами. В рамках програми, окрім поїздок до країн-сусідів Польщі, студенти SWPS отримують можливість навчатися в університетах Китаю, США, Кореї, Ізраїлю, тощо. Також ВУЗ допомагає своїм студентам пройти професійну практику закордоном у наукових центрах, підприємствах, неприбуткових організаціях, тощо.

Філії університету та інфраструктура

SWPS — це мережа навчальних закладів, що складається з п'яти університетів у Вроцлаві, Катовіце, Познані, Сопоті та з центральним осередком у Варшаві. Головна будівля у столиці має чудово відремонтований кампус з сучасними навчальними аудиторіями, мультимедійними залами, комп'ютерними класами, спеціальними кабінетами для вдосконалення навичок синхронного перекладу, дослідницькими лабораторіями, оснащеними новітнім обладнанням, радіо-телевізійою студією та великою бібліотекою. Особливу атмосферу натхнення та позитивного настрою створюють осередки студентського дозвілля: кав'ярня, їдальні та зони відпочинку.

Хто ми і що ми робимо?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото SWPS у Варшаві

Відео

У Варшаві рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk