Університет Вістула, Варшава

Університет Вістула

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (пол. Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Uczelnia Vistula) — один з найбільших, найкрасивіших і найпопулярніших приватних університетів Польщі. Заснований у 1992 році. Сюди приїжджають абітурієнти з різних куточків світу і саме унікальна інтернаціональна атмосфера є родзинкою Університету Вістула у Варшаві.

Основний кампус ВНЗ знаходиться у Варшаві, однак в групу університету входять ще: Університет Бізнесу у Вроцлаві, Університет в Ольштині, Університет Туризму та Готельного Бізнесу у Варшаві та Академія Фінансів і Бізнесу Вістула у Варшаві.
Університет Вістула в Варшаві — агенція StudyHelp

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула у рейтингах

У рейтингу приватних університетів Польщі від Perspektywy Університет Вістула стабільно входить до десятки найкращих. За критерієм інтернаціональності виш є беззаперечним лідером серед усіх навчальних закладів, а за критерієм економічної долі випускників - не опускається нижче третьої сходинки рейтингу.

Сильною стороною є наукова діяльність: у рейтингу університетів, що займаються науковими дослідженнями в галузі економіки від IDEAS-REPEC виш посідає 6 місце.

Краще за рейтинги та відгуки про ВНЗ говорять заробітки його випускників. Так, за даними загальнопольської системи ELA (2018 рік), випускник факультету бізнесу і міжнародних відносин через рік по завершенню навчання заробляє близько 9100 злотих на місяць.

Щороку Академія Фінансів та Бізнесу Вістула отримує сертифікат Uczelnia Liderów за підготовку кваліфікованих, затребуваних ринком праці спеціалістів.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp - офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Унікальні можливості для студентів Академії Фінансів та Бізнесу Вістула

Університет Вістула надає потужну практичну підготовку в рамках програми СO-OP EDU (кооперативна освіта). Компанії міжнародного значення приймають участь у розробці, оновленні навчальних програм, пропонують студентам оплачувані практики та стажування, сприяють працевлаштуванню. По завершенню навчання студенти отримують крім диплому ще й спеціальний галузевий сертифікат. Серед партнерів ВНЗ — Business Centre Club, Getin Bank, Microsoft, Oracle, D-link, Sequence, Aster, Ciech, IBM.

JOB SPOT — ще одна цікава програма, започаткована тут. Провідних підприємців Польщі запрошують на лекції, організовані самими студентами, тож працедавці можуть оцінити потенціал майбутніх кадрів.

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула співпрацює з 40 закордонними навчальними закладами. Найважливішу роль відіграє кооперація з Університетом прикладних наук Centria у Фінляндії: студенти менеджменту та інформаційних технологій можуть навчатися два семестри в університеті-партнері і, як результат, отримати ступінь бакалавра в обох установах. Також є можливість навчання з отриманням стипендії в багатьох ВНЗ світу у рамках програми Erasmus+.

Для студентів, які поєднують навчання з роботою або не можуть відвідувати стаціонарні заняття з інших причин, університет пропонує онлайн-навчання.

Факультети та спеціальності Університету Вістула у Варшаві

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула — це 5 факультетів та понад 100 спеціальностей, актуальних на ринку праці. Тут здобувають освіту в областях економіки, бізнесу, міжнародних відносин, туризму, мистецтва, філології та інформатики.

Заняття проводять польською і англійською мовами. Пропозиція англомовних програм є однією з найбільших у країні. У поєднанні з доступною вартістю навчання в Університеті Вістула, це приваблює іноземних абітурієнтів. У виші навчаються 6 тисяч студентів і половина приїхала сюди з близько 100 країн світу.

Вартість навчання в Університеті Вістула

Умови вступу до Академії Фінансів та Бізнесу Вістула передбачають платну форму освіти. Вартість навчання в Університеті Вістула стартує від 600 євро за семестр залежно від обраної спеціальності. Для найкращих студентів або тих, хто потрапив у скрутне становище, університет пропонує знижки та стипендії.

Навчальний заклад проводить різнопланові акції, що дозволяють економити. Наприклад, студентам щороку пропонують безкоштовний курс польської або англійської мови тривалістю у 2 місяці за умови оплати навчання наперед - до 30 квітня. Щоб дізнатись детальніше про умови вступу в Університет Вістула — залишай заявку на сайті.

Умови навчання в Університеті Вістула: один з найбільших кампусів Польщі

Університет Вістула пропонує сучасні та комфортні умови для навчання у столиці Польщі. Головний корпус є одним із найбільших серед приватних навчальних закладів і спроектований спеціально під потреби університету. Тут знаходяться сучасні лекційні зали, в яких одночасно можуть перебувати понад 2000 студентів, понад 50 приміщень для практичних занять, велика сучасна бібліотека. До інфраструктури входять спортивний та тренажерний зал, їдальня та паркінг на 300 місць. Всього територія кампусу займає понад 25 тисяч квадратних метрів.

Вільний від навчання час студенти проводять у гуртках та наукових колах. Тут реалізують хобі, пов'язані з журналістикою, фотографією, готельним бізнесом тощо. Працює академічний хор та спортивний клуб AZS.

Власних гуртожитків Університет Вістула не надає, проте клієнти StudyHelp завжди забезпечені оптимальним за ціною та умовами житлом.

Залишай заявку на сайті та дізнайся більше як стати студентом університету з унікальною міжнародною атмосферою, сильною практичною підготовку і сучасними підходами до організації навчання.

Найпопулярніші запитання щодо вступу та навчання в Академії Вістула

Є два варіанти вступу: самостійний вступ, при якому потрібно самостійно комунікувати з університетом і вирішувати всі питання і вступ за допомогою агенції StudyHelp, при якому за Вас все робимо ми.

Фото Університету Вістула

Відео про Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Інші популярні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk