Академія Прикладних Наук ім. Вінцента Поля

Академія Прикладних Наук ім. Вінцента Поля — кращий приватний університет Східної Польщі

Академія Прикладних Наук ім. Вінцента Поля в Любліні (раніше пол. Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, зараз Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie, англ. Vincent Pol University in Lublin) — приватний університет Любліна з хорошими міжнародними програмами. Заснований у 2000 році.

Це університет з сучасними підходами до навчання і такою ж матеріально-технічною базою. Надзвичайно популярний серед іноземних абітурієнтів.
Академія Прикладних Наук ім. Вінцента Поля лого — агенція StudyHelp

6 причин обрати для вступу Університет Вінцента Поля в Любліні

 • Інфраструктура
  Сучасні інфраструктура та обладнання
 • Інтернаціональність
  Майже половина студентів університету є іноземцями
 • Практичність навчання
  Практичне спрямування навчальних програм
 • Студентське місто
  Життя та навчання у європейському місті
 • Практики
  Міжнародні обмінні програми та практики
 • Територіальна близькість
  Знаходиться близько від українського кордону

Університет Прикладних Наук в Любліні: факультети та навчальна пропозиція

Факультети університету Вінцента Поля в Любліні пропонують навчання за напрямками англійська філологія, сестринська справа, фізичне виховання, фізіотерапія, косметологія, туризм та рекреація, міжнародне бізнес управління. Є можливість обрати польську або англійську мову викладання. Вища Школа Суспільно-Природничих Наук в Любліні здійснює підготовку бакалаврів та магістрів, а також проводить літні школи в рекреаційному центрі "Zielona Szkoła", курси гідів, курси мови жестів. В університеті навчаються близько 4,5 тис студентів і практично кожен другий є іноземцем. Для студентів з України перед початком першого навчального року університет проводить безкоштовні курси польської мови.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Згідно домовленостей між університетом WSSP та агенцією StudyHelp, наш керівник — Максим Коротчук є уповноваженими представником університету на території України. Простими словами, Максим — працівник приймальної комісії WSSP в Україні.
Сертифікат про співпрацю із WSSP — агенція StudyHelp

Вартість навчання в Університеті Вінцента Поля в Любліні

Тут надзвичайно широкий вибір англомовних програм. Навчатись англійською — перспективно, престижно, але й дорожче. Так, вартість навчання у WSSP в Любліні польською мовою для українців стартує від 1200 євро в рік. Перед початком навчання одноразово сплачується реєстраційний внесок 25 євро . Вартість англомовних програм — від 200 євро в рік, а реєстраційний внесок складає 200 євро.

Безкоштовне навчання в Університеті Вінцента Поля в Любліні, або покриття частини навчальних витрат можливе за програмами фінансування Європейського Союзу. Разом з тим, про наявність таких програм в конкретному навчальному році необхідно дізнаватись заздалегідь.

Міжнародна співпраця WSSP в Любліні

Чимало університетів пропонують участь у програмі ERASMUS+, але мало який може похвалитись таким широким вибором країн-партнерів. Іспанія, Фінляндія, Португалія, Кіпр, Греція, Ліхтенштейн, Норвегія — в переліку держав, доступних для виїзду на навчання чи практики. І це одна з найбільших переваг вступу в Університет Вінцента Поля в Любліні.

Інфраструктура та гуртожитки Університету Вінцента Поля в Любліні

Приміщення університету здане в експлуатацію в 1999 році і будувалось спеціально під потреби вузу. Студенти навчаються в сучасних кабінетах косметології, фізіотерапії, готельного бізнесу, масажу, кінезотерапії та хімічній лабораторії. Пропоновані спеціальності потребують практичної підготовки і WSSP в Любліні зі своєю матеріально-технічною базою таку забезпечує.

Заняття проводяться у невеликих групах, тож є достатньо часу на освоєння професійного обладнання. В 2020 році університет придбав власні апартаменти підвищеного комфорту, що вирізняє його на фоні всіх інших приватних університетів Польщі, які в більшості не мають своїх гуртожитків. До інфраструктури WSSP в Любліні входять велика бібліотека, спортивний центр з басейном, Центр Академічної Фізіотерапії, що відкритий і для мешканців Любліна.

Фото

Відео про WSSP в Любліні

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk