Університет Тішнера у Кракові

Європейський Університет ім. Тішнера у Кракові

Європейський Університет ім. Юзефа Тішнера — сучасний та якісний виш у Кракові

Університет Тішнера в Кракові — це приватний навчальний заклад, що заснований у 2003 році. Для студентів ВНЗ пропонує якісне навчання, яке базується не тільки на освоєнні теоретичних знань, але й на відпрацюванні навичок за допомогою практики та використання сучасних наукових напрацювань. Ці методики дають можливість ефективно проводити інтерактивні заняття, симуляційні та стратегічні ігри і використовувати техніку кейсів.

Важливим аспектом роботи є те, що здебільшого тут викладають не просто педагоги, а професійні бізнесмени та керівники компаній, котрі розповідають про деталі ведення справи із власного досвіду. Сьогодні в університеті навчається 3000 студентів, що дозволяє приділити увагу кожному.
Європейський Університет ім. Юзефа Тішнера у Кракові лого — агенція StudyHelp

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Освітні програми: факультети та спеціальності

Європейський Університет у Кракові пропонує два факультети: прикладних наук і пізнання та суспільної комунікації. На їх базі діє більш ніж 20 спеціальностей, наприклад, міжнародний менеджмент, бізнес-аналітика, а також різні філологічні напрями. Саме ці сфери найчастіше обирають іноземні абітурієнти.

Особливістю ВНЗ є викладання скандинавських мов — норвезької та шведської. Крім цього, заклад спеціалізується на графічному дизайні, рекламі та психології управління.

Варто зазначити, що Європейський Університет ім. Юзефа Тішнера в Кракові надає можливість вчитися не лише польською мовою, але й англійською, наприклад, на факультеті менеджменту або бізнес-лінгвістики. А для учасників денної форми організовують безоплатні курси польської мови.

Для тих, хто навчається на двох спеціальностях одночасно або активно працює пропонують індивідуальний план освітнього процесу. Обираючи такий варіант студент відвідує мінімальну кількість лекцій та семінарів, але складає іспити та отримує класичний диплом.

Міжнародні програми та вартість навчання

Щоби покращити якість викладання виш постійно розвивається завдяки співпраці із польськими та міжнародними колегами. Важливу роль відіграє партнерство з Університетом Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешуві, завдяки цьому ВНЗ має можливість впроваджувати ІТ технології в навчальний процес.

Ще однією вигідною можливістю є участь у програмі Еразмус+, що організовує закордонні поїздки в університети Норвегії, Франції, Німеччини та Італії до одного року.

Вартість навчання у Європейському Університеті в Кракові варіюється залежно від спеціальності та форми навчання. Діапазон цін починається від 2000 євро та закінчується 3000 євро за рік. Але активно ввімкнувшись у процес та показавши високі результати можна отримати знижку або ректорську стипендію.

Умовами вступу для українців є наявність стандартного пакета документів, достатній середній бал атестату і знання польської чи англійської мови залежно від вибору мови навчання. Для абітурієнтів, що планують вступати на факультет графіки також необхідно мати портфоліо своїх робіт.

Інфраструктура

Заклад налічує два корпуси, де проходить навчання. Обидва локалізуються в центрі Кракова, що дає змогу зручно приїжджати на пари з будь-якого куточку міста. Кожен будинок оснащений великими аудиторіями, комп'ютерними класами, гардеробами та ксерокопіювальними машинами самообслуговування.

Студенти мають змогу відвідувати бібліотеки, у тому числі за допомогою онлайн-ресурсу, лабораторії синхронного перекладу та користуватися безоплатним Wi-Fi на території.

Університет Тішнера в Кракові не має власних гуртожитків, але команда StudyHelp допомагає своїм клієнтам знайти житло за вигідною ціною.

Фото Вищої Європейської Школи у Кракові

Відео про WSE Краків

Ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk