Банківський Університет у Вроцлаві

Університет Банківської Справи у Вроцлаві — практичний підхід до вивчення бізнес-наук

Університет Банківської Справи у Вроцлаві лого — агенція StudyHelp
Університет Банківської Справи у Вроцлаві або Вища Школа Банківської Справи у Вроцлаві — приватний навчальний заклад, що готує висококваліфікованих фахівців у сфері бізнесу, економіки та гуманітарних наук. Щоби забезпечити своїх студентів актуальними вміннями та знаннями, спеціалісти вишу аналізують зміни на ринку праці та регулярно переглядають навчальні програми, що дозволяє адаптувати їх під необхідності сьогодення.

Для кращого запам'ятовування та закріплення знань викладачі проводять заняття на основі ілюстративних матеріалів та інтерактивів, а ВНЗ часто запрошує експертів для проведення лекцій чи консультацій. До того ж, університет активно впроваджує технології в освітню діяльність, тому до користування студентів доступні мовний центр FORWARD, віртуальна бібліотека та додатки для смартфона.

Екскурс в історію та досягнення

Свою діяльність заклад розпочав ще в 1998 році за сприяння Товариства Банківської освіти, але лише на програмах бакалаврату. Це змінилося вже в 1999 році, коли на базі вишу з'явилося відділення післядипломної освіти, MBA та FU MBA, а у 2005 році Міністерство Освіти та Науки прийняло рішення про надання університету можливості навчати й магістрів з обраних спеціальностей.

Щодо рейтингів, то згідно зі звітом Міністерства Науки та Вищої освіти, WSB у Вроцлаві входить до списку найпопулярніших приватних закладів Польщі, що доводить якість навчального процесу. Неможливо оминути й рейтинг від Perspektywy, де у 2019 році університет увійшов в 5 кращих недержавних ВНЗ у Нижній Сілезії. Окрім цього, виш є лауреатом премії Dolnośląskie Gryfy за значний внесок у розвиток економічної освіти.

Що потрібно знати абітурієнту?

Для майбутніх студентів Університет Банківської Справи у Вроцлаві пропонує такі факультети: фінансів та управління і економічний, що знаходиться в Ополе (неподалік від Вроцлава). Кожен факультет ділиться на кілька напрямків, наприклад, логістики, туризму, політології, управління, фінансів та англійської філології у сфері бізнесу. Напрямки охоплюють широкий вибір спеціальностей, у тому числі менеджера продукції, банківської справи, управління податками чи нерухомістю та інші. Абітурієнти мають змогу навчатися не лише польською мовою, але й англійською, наприклад, на бізнес-консультанта або спеціаліста сфери IT.

Щоби стати студентом вишу необхідно зібрати відповідний комплект документів, який обов’язково включає атестат про повну середню освіту або диплом бакалавра у випадку вступу на магістратуру.

Вартість навчання залежить від вибору факультету та спеціальності, а також освітнього рівня програми, адже магістерські напрямки коштують дорожче. Ціни варіюються від 3500 до 6000 злотих за два семестри, а оплачувати навчання можна частинами, наприклад, за семестр.

Додаткові можливості

Заклад бере участь і в програмах міжнародного обміну, наприклад, Erasmus+, завдяки яким студенти мають змогу провчитися до 6 місяців у іншій країні та обмінятися досвідом з іноземними колегами. У рамках обміну можна потрапити до більш ніж 50 країн таких як Греція, Данія, Бельгія, Німеччина та Португалія. ВНЗ має окремі домовленості і з британським університетом University of Northampton, що надає можливість учням деякий час провести у Великій Британії.

Інфраструктура Університету Банківської Справи у Вроцлаві це кампус із комфортними аудиторіями та сучасним ремонтом, де є підключення до мережі Інтернет, засоби для аудіовізуальних презентацій та навіть лабораторія Віртуальної реальності. Щодо дозвілля, то на базі ВНЗ діє величезна кількість гуртків, у тому числі творчих та спортивних.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Університету Банківської Справи у Вроцлаві

Відео про WSB Вроцлав

Університети, які рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk