Університет WSB Merito в Познані

Університет WSB Merito в Познані — високі рейтинги та якісна освіта за доступною ціною

Вища Школа Банківської Справи в Познані або Університет WSB Merito в Познані — це найбільший приватний навчальний заклад у Великопольському воєводстві, який спеціалізується на бізнес-напрямах. Заснований у 1994 році, а сьогодні має філіали в 10 містах країни. Займає перше місце серед приватних ВНЗ у Познані згідно з рейтингом від «Perspektywy». Знаходиться на 16 місці в переліку приватних вишів по всій Польщі за аналізом від тієї ж компанії.

Спеціалісти Міністерства науки і вищої освіти Польщі також проаналізували кількість абітурієнтів у приватних ВНЗ, як виявилося заочну форму Університету Банківської Справи в Познані студенти обирають найчастіше, з-поміж інших недержавних закладів.

Важливим показником ефективності навчання є попит на випускників зі сторони роботодавців. Згідно з рейтингом видання «Wprost» від 2015 року, заклад посідає третю сходинку в списку приватних вишів, які найбільше цінуються серед представників бізнесу.
Університет Банківської Справи у Познані лого — агенція StudyHelp

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Які факультети пропонує ВНЗ?

WSB Merito в Познані пропонує широкий вибір факультетів різного спрямування. Студенти мають змогу здобувати освіту в економічних, ІТ та менеджерських спеціальностях. Особливою популярністю користуються напрями інформатики, адміністрування, управління та фінансів.

Особливістю є можливість здобувати знання на спеціальностях із розробки мобільного програмного забезпечення, внутрішньої безпеки, дизайну та психології в бізнесі. Також є логістичні, маркетингові, педагогічні, туристичні та філологічні напрями. Для абітурієнтів, які не володіють польською мовою, пропонують навчання англійською на бакалавраті, наприклад, на спеціальностях англійської мови в бізнесі та філології. Також це один з небагатьох університетів Польщі, де є можливість вчитись українською мовою на деяких спеціальностях.

Заклад всіляко сприяє професійному розвитку студентів, особливо їх працевлаштуванню. Для цього розроблено 4 форми навчання: традиційна, модульна, онлайн та змішана, які відрізняються за кількістю днів та годин, котрі студенту потрібно проводити на парах. Завдяки цьому, можна легко поєднувати роботу та навчальний процес, тому майже 85 % випускників знаходять роботу за півроку й більше до закінчення університету.

Особливості умов вступу та вартість навчання

Умовами вступу є наявність стандартного комплекту документів, а також свідоцтво про закінчення середньої освіти, але середній бал атестату не враховується при формуванні списків зарахованих студентів. Вартість навчання стартує від 1000 євро за один навчальний рік. Для мотивування студентів вступати одночасно на декілька факультетів ВНЗ пропонує систему акцій та знижок. НМТ не беруть до уваги при вступі сюди.

Чим займаються студенти у вільний час?

Вища Школа Банківської Справи в Познані незабезпечена власними гуртожитками, але команда StudyHelp пропонує студентам комфортабельні апартаменти за доступною ціною.

Для організації дозвілля адміністрація організовує лекції із запрошеними гостями, наукові конференції, концерти та діяльність гуртків за інтересами, наприклад, спортивних та творчих спрямувань. Також діє власний журнал, де студенти можуть спробувати себе в якості журналістів.

А для тих, хто хоче краще асимілюватися в Польщі університет пропонує пройти курси польської мови, які супроводжуються сертифікатом, що підтверджує рівень знань.

Фото університету

Відео про Університет Банківської Справи у Познані

Інші популярні приватні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk