Вроцлавський Політехнічний Університет

Вроцлавська Політехніка — сучасна технологічна освіта для всіх

Вроцлавська Політехніка лого — агенція StudyHelp
Вроцлавська Політехніка — престижний вищий навчальний заклад Польщі, що має більш ніж 100-річну історію та спеціалізується на технічних дисциплінах. Регіон Нижня Сілезія, де й розташований виш, є аналогом Кремнієвої долини США, а тому тут зібралися провідні спеціалісти країни, багато з яких є частиною викладацького складу. ВНЗ є лідером на науковому поприщі, про що свідчить кількість отриманих університетом патентів та активне впровадження технологій у навчальний процес.

Місце ВНЗ у Польщі та світі

Історія розпочинається в 1910 році, коли виш заснували у якості Королівської Вищої Школи, ще під владою Німеччини у Вроцлаві, а згодом, в 1945 році отримав свою сучасну назву вже в складі Польщі. Сьогодні університет підтверджує свій авторитет високими місцями в рейтингах різного масштабу.

За версією польської Perspektywy, посідає 3 сходинку серед технічних ВНЗ та входить в 10-ку лідерів серед усіх університетів Польщі, займаючи там 6 сходинку. Європейська компанія Webometrix за 2018 рік доповідає, що політехніка Вроцлава є на 12 місці в рейтингу, а тижневик Wprost повідомляє, що він на 4 сходинці за затребуваністю випускників із боку роботодавців. Показовим є й дані від порталу Wynagrodzenia.pl, де займає 2 місце за розміром зарплати випускників серед усіх технічних університетів.

Вроцлавський Технічний Університет: факультети та спеціальності

До вибору абітурієнтів є 16 факультетів, а саме архітектурний, хімічний, електротехнічний, інженерії, екології, інформатики, енергетики, менеджменту та інші. Факультети Вроцлавської політехніки розділяються на понад 130 спеціальностей для отримання звання бакалавра або магістра. Серед них є біотехнологія, акустична інженерія, робототехніка, геодезія, фізика відновлюваних джерел енергії та багато інших.

Окрім польськомовних варіантів, виш пропонує і 35 англомовних спеціальностей, адже у ВНЗ навчається близько 900 іноземців, а загальна кількість студентів нараховує понад 28 000 осіб. Студенти із сусідніх або віддалених країн найчастіше вивчають інформатику, біомедичну інженерію, хімічні технології та будівництво.

Керівництво вишу залучає своїх спеціалістів до міжнародної співпраці, а тому має понад 200 партнерів у 50 країнах. Додатково студентам пропонують обмінюватися досвідом з іноземними колегами, беручи участь у програмах обміну таких як Erasmus+ або Student Exchange Programme. Близько 15 спеціальностей надають можливість отримати подвійний диплом.

Вартість навчання, гуртожитки та умови вступу у Вроцлавській Політехніці

Вартість навчання становить від 1250 до 1500 (англомовні) євро за семестр, а для вступу необхідно лише зібрати відповідний пакет документів, у тому числі атестат про повну середню освіту, сертифікат ЗНО та підтвердити рівень мови навчання (польської або англійської).

Гуртожитки Вроцлавської політехніки вміщують близько 3000 осіб, а ціни стартують від 300 злотих в залежності від кількості осіб у кімнаті.

Працевлаштування та дозвілля студентів

Щоби допомогти студентам розпочати свій кар’єрний шлях, університет всіляко сприяє проходженню стажувань та практики, у тому числі в міжнародних компаніях як Ryanair, Volvo або COMARCH. Крім цього, на базі вишу функціонує бюро по пошуку роботи, яке регулярно організовує Ярмарки вакансій. Тим, хто хоче спробувати себе в бізнесі також надають підтримку за допомогою так званих «Інкубаторів підприємництва», де майбутні Ілони Маски пропонують свої бізнес-плани та можуть отримати фінансування.

Життя студентів насичене не лише завдяки цікавому навчальному процесу та можливості працевлаштуватися, але й дякуючи активному дозвіллю. Кожен бажаючий може брати участь у різних гуртках, а ВНЗ заохочує учнів розвивати в собі і творчий потенціал, тому тут діють факультативи з малювання, співів та іншого. Що стосується науки, то студенти університету вперше в Польщі беруть участь у змаганнях Formula Student, що є аналогом Formula 1, де боліди створюються самостійно.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Державного Технічного Університету Вроцлава

Відео про Вроцлавський Політех

Технічні університети Польщі, які рекомендує StudyHelp

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk