Медичний Університет у Вроцлаві

Вроцлавський Медичний Університет — якісна медична освіта, що доступна для кожного

Вроцлавський Медичний Університет лого — агенція StudyHelp
Вроцлавський Державний Медичний Університет — державний навчальний заклад медичного направлення, що готує медиків різного рівня кваліфікації та забезпечує якісне навчання понад 6000 студентів кожного року.

Історія вишу починається ще з 1811 року, коли відбулося злиття вроцлавської академії та франкфуртського університету в один навчальний заклад при якому діяв медичний факультет, який надалі став основою сьогоднішнього університету. Як самостійна одиниця медичний ВНЗ почав свою роботу аж у 1950 році під назвою Медична Академія, а сучасне найменування отримав лише у 2012 році, наказом тодішнього президента Польщі.

Рейтинги та пропозиції для абітурієнтів

Станом на 2019 рік інститут зайняв 4 місце серед усіх медичних ВНЗ у країні, а у 2018 році розділив 3 сходинку, разом з університетом Гданська. Що стосується рейтингу серед усіх закладів Польщі, то в цьому списку вроцлавський виш посідає 13 місце.

До вибору майбутніх медиків є 4 факультети, а саме Лікарської справи, Стоматологічний, Фармацевтичний та факультет Науки про Здоров'я. Кожен із них поділяється на кілька спеціальностей, наприклад, Фармацевтичний факультет готує спеціалістів аптечної справи, а також фахівців із медичної аналітики. Факультет Наук про Здоров'я пропонує спеціалізації фізіотерапії, дієтології, акушерства та догляду, невідкладної медичної допомоги й охорони громадського здоров'я.

Для підвищення кваліфікації та підготовки науковців на базі ВНЗ діє факультет післядипломної освіти, а для іноземних студентів передбачені не лише польськомовні варіанти здобування освіти, але й англомовні програми, наприклад, для отримання стоматологічної або лікарської спеціальності.

Вартість навчання у Вроцлавському Університеті Медицини

Вартість навчання у Вроцлавському Медичному Університеті залежить від вибору спрямування. Навчання фармацевтичного спрямування обійдеться від 4500 євро на рік, а на факультеті лікувальної справи ціни починаються від 8500 євро за два семестри. Найдешевші спеціальності є на факультеті Наук про Здоров'я, де вартість сягає близько 2000 євро на рік.

Щодо міжнародних можливостей для студентів, то виш бере участь у кількох програмах обміну, таких як Erasmus+. Крім цього, навчальний заклад має домовленості з ВНЗ зі США, Канади, Бразилії, Білорусі та Грузії, завдяки яким майбутні лікарі мають змогу обмінюватися досвідом.

Університет може похизуватися й широкою науковою базою, оскільки співпрацює з багатьма клініками Вроцлава і всієї Польщі та навіть є засновником кількох власних лікарень, наприклад, Клінічного шпиталю ім. Яна Микулича-Радецького, Академічної Стоматологічної Поліклініки та Науково-дослідницького центру, що знаходиться в Сцинаві. У всіх цих медичних закладах студенти проходять практику та тренуються спілкуватися, оглядати пацієнтів та відпрацьовують усі практичні навички.

Що пропонує виш для дозвілля?

Інфраструктура Вроцлавського Медичного Університету складається з кількох корпусів та має 2 повноцінних гуртожитки, де розташовані комфортабельні кімнати на 2-х та 3-х осіб, а вартість проживання коливається від 350 до 650 злотих на місяць, залежно від кількості мешканців у приміщенні.

Для продуктивного дозвілля студентів функціонують наукові товариства та різноманітні гуртки, наприклад, хор або об'єднання студентів. Крім цього, кожен охочий має змогу брати участь у спортивних організаціях, у тому числі тренуватися плаванню, баскетболу, волейболу та веслуванню.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Медичного Університету у Вроцлаві

Відео про UMED Вроцлав

Університети, які рекомендує StudyHelp

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk