Варшавський Державний Університет

Варшавський Університет — найкращий університет столиці

Варшавський університет — найбільший вищий навчальний заклад Польщі, загальна площа якого — понад 55 000 квадратних метрів. Водночас виш є одним із найстаріших у своїй країні. Він заснований у 1816 році, а відтак може похизуватись насиченою історією.

Нині у Варшавському університеті здобувають освіту майже 50 000 студентів, серед них 3800 аспірантів та 3200 докторантів. За національними рейтингами, навчальний заклад щороку займає перші місця. А за міжнародним рейтингом Academic Ranking of World Universities, навчальний заклад входить до 500 найкращих вишів у світі.
Варшавський Університет лого — агенція StudyHelp

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Спеціальності та студентські можливості


У Варшавському Університеті нині діють 20 факультетів та близько 200 спеціальностей. Студенти можуть обрати польську або англійську мови навчання. Найчастіше тут обирають філологічні, економічні та гуманітарні науки.

Варшавський Державний Університет може похвалитись і потужним науковим центром — тут функціонують 29 дослідницьких підрозділів з гуманітарних, природничих і точних наук. Вчені ВНЗ опановують понад 3000 дослідницьких тем щороку. Працівники вишу співпрацюють зі 100 міжнародними організаціями, а в стінах самого університету вчаться більше 5 000 іноземців. З навчальним закладом співпрацюють більше 1000 компаній, університетів та науково-дослідних установ. Шість випускників університету є лауреатами Нобелівської премії. Тут функціонує бюро кар’єри, де влаштовують зустрічі з роботодавцями, профорієнтаційні тренінги та допомагають студентам знайти місце для практики та стажування.

Для авторів бізнес-стартапів працює Бізнес Інкубатор. У його межах працюють коворкінги, конференц-зали, центри 3D-дизайну. Автори найперспективніших стартапів отримують фінансування на реалізацію проекту. Для прихильників спорту в університеті працює академічна спортивна асоціація, в межах якої влаштовують спортивні заняття з футболу, волейболу, тенісу, йоги, скандинавської ходьби, фітнесу, бальних танців та плавання. Не втрачають зв’язок з університетом і його випускники. У стінах вишу діє Клуб випускників, до складу якого входять майже 25 000 учасників.

Кампус та гуртожитки Варшавського Університету

Варшавський Університет має 6 гуртожитків, у яких живуть близько 2,5 тисячі студентів. Вартість — від 400 до 700 злотих на місяць.

Університет має три кампуси в різних частинах міста, загальна площа яких понад 55 тис. кв. метрів. Сучасні лабораторії, охайні коридори, нові лекційні зали, все це для студентів Варшавського Університету.

Умови вступу та вартість навчання

Іноземці можуть навчатись у Варшавському Університеті безкоштовно за умови наявності Карти Поляка або сертифіката, що підтверджує володіння польською мовою на рівні С1. Загалом, охочі вступити до Варшавського Університету повинні володіти польською мовою на рівні В2. Для підтвердження рівня володіння польською мовою потрібно пройти онлайн-тест із працівником університету. Для бажаючих підтягнути рівень польської мови при університеті працює Центр Вивчення Польської Мови, у котрому щорічно проводять інтенсивні курси.

Рівень англійської мови для вступу також повинен бути не менше В2. Якщо ж абітурієнт немає відповідного сертифікату, то університет дозволяє здати іспит на підтвердження рівня при Центрі Іноземних Мов. Крім того, в університеті створили річні курси "Foundation year for social studies, humanities or science at the UW" для абітурієнтів, які хочуть здобувати освіту англійською мовою, але ще не мають достатнього рівня для вступу.

Окрім підтвердження рівня польської чи англійської мови університет бере до уваги оцінки зі шкільного свідоцтва або ЗНО. Бали із ЗНО дають більше рекрутаційних пунктів кандидату.

Середня вартість навчання тут становить близько 2000 євро на програмах польською мовою навчання та 2500 євро на програмах англійською мовою.

Для отримання детальної консультації по вступу до університету — пишіть нам у месенджерах або ж заповнюйте анкету нижче.

Фото

Відео про університет

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk