Вроцлавський Державний Університет

Вроцлавський Університет — ВНЗ, який йде в ногу з часом

Вроцлавський Університет лого — агенція StudyHelp
Вроцлавський Державний Університет — це один із найстаріших та найпрестижніших вищих навчальних закладів Польщі, випускниками якого є не просто відомі особистості, а 11 лауреатів Нобелівської премії у сфері медицини, хімії, біології та літератури, що доводить ефективність навчальної програми.

Рейтинги та історія

Історія починається з 1502 року, коли король Владислав II Ягелончик і планував його створення, але отримав відмову від римського папи, що була пов'язана з протидією зі сторони Ягеллонського Університету. Саме тому свою діяльність Вроцлавський Університет почав лише через 200 років, тобто в 1702, коли австрійський імператор Леопольд І видав відповідний наказ.

У 1945 році заклад реформували через приєднання Вроцлава до складу Польщі, а сьогодні його студентами є понад 26 000 осіб, 1200 з яких є іноземцями і майже 600 — це українці. Іноземці обирають головний виш Вроцлава для вступу доволі часто про що свідчить відповідний рейтинг, де він посів 3 місце.

Що стосується інших рейтингів, то ВНЗ стабільно входить до четвірки лідерів на вітчизняному просторі за версією Perspektywy. До того ж, за міжнародним списком від Webometrix займає 5 місце в Польщі та стоїть на 648 сходинці у світовому рейтингу.

Факультети та напрямки навчання у Державному Університеті Вроцлава

Для своїх студентів Вроцлавський Університет пропонує 10 факультетів, до складу яких входить понад 230 спеціальностей. Абітурієнти можуть обрати більше 60 напрямків для отримання ступеня бакалавра та 50 варіантів магістратури у сфері біотехнологій, фізико-астрономічних наук, математико-інформаційних областей, а також хімічного й географічного спрямування. Гуманітарна частина факультетів теж багата на спеціальності, тут є й різні види філології, й історико-педагогічні спеціальності, і підготовка спеціалістів із суспільних наук та права. Найчастіше обирають факультет права, економічні та біологічні спеціальності й аграрну область. Окрім польськомовних спеціальностей до вибору абітурієнтів є і 30 програм з англійською мовою викладання.

Навчання забезпечують 1800 педагогів, а близько 440 з них є професорами. Весь викладацький склад це практикуючі спеціалісти у своїх областях, які працюють по актуальній програмі та забезпечують не лише засвоєння теоретичного матеріалу, але й відпрацювання навичок, необхідних для роботи.

Скільки коштує тут навчатись?

Вартість навчання у Вроцлавському Університеті залежить від обраного факультету та спеціальності, але в середньому для іноземця — це 2450 євро на рік. Додатково оплачується вступний внесок, що складає 25 євро і є одноразовим. Вартість англомовного навчання тут варіюється в діапазоні 2100-4150 євро за рік навчання.

Варто зазначити, що українці з Картою Поляка (тобто з польським корінням) або Картою сталого побиту можуть вступати до вишу безоплатно, але на конкурсній основі з іншими громадянами Польщі.

Інфраструктура Державного Університету Вроцлава

Щоби забезпечити високий рівень підготовки університет пропонує програми обміну, завдяки яким можна відвідати нові країни та провчитися там до 6 місяців. Серед міжнародних програм є Erasmus+, CEEPUS, Fullbright та Visegrad Scholarship Programme, останні з яких також дають змогу отримати стипендії.

Інфраструктура складається з головного корпусу на березі річки та ще 4 кампусів у центрі міста або неподалік. На базі закладу є 5 гуртожитків, вартість проживання в яких коливається від 500 до 950 злотих за місяць залежно від кількості осіб у кімнаті.

Додатково до користування студентів доступні лабораторії, Ботанічний сад, дендрарій, обсерваторії, наприклад, астрономічна та метеорологічна й навіть полярна станція в Шпіцбергені (Норвегія). Учні університету можуть брати участь у 160 гуртках за інтересами, серед яких є наукові, творчі та спортивні, що забезпечують цікаве дозвілля.

Умови вступу

Для вступу до Вроцлавського Державного Університету потрібно підготувати відповідний комплект документів, пройти вступну мотиваційно-кваліфікаційну співбесіду та підтвердити рівень польської мови. У випадку навчання польською мовою потрібно здати внутрішній тест університету на рівень В1. Якщо ж Вас цікавить навчання англійською мовою, то для цього достатньо буде тільки представити міжнародний сертифікат про володіння англійською мовою на рівні В2. Детальніше про навчання англійською мовою в Польщі у нашому блозі.

Для отримання детальної консультації по вступу до університету — пишіть нам у месенджерах або ж заповнюйте анкету нижче.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі.

Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла.

З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.
Сертифікат про співпрацю між StudyHelp та Вроцлавським Університетом — агенція StudyHelp
Сертифікат про співпрацю

Фото ВНЗ

Відео про UWr

Класичні державні університети Польщі, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk