Природничий Університет у Вроцлаві

Вроцлавський Природничий Університет — виш, що успішно поєднує історичний досвід та інновації

Вроцлавський Природничий Університет лого — агенція StudyHelp
Вроцлавський Університет Природничих Наук — вищий навчальний заклад із більш ніж 60-річною історією, який є одним із найкращих спеціалізованих ВНЗ країни. Державний виш відомий своїми природничими та технічними спеціальностями, а також науковими дослідженнями у сферах ветеринарії, сільського господарства, природного ландшафту та якості харчування.

Для забезпечення якісного навчального процесу та засвоєння студентами теоретичних та практичних знань виш надає сучасні лабораторії та оснащені екранами й обладнанням аудиторії, що допомагає 1600 викладачам створювати інтерактив на заняттях та ефективно демонструвати навчальні матеріали.

Історична довідка та сьогодення

У сучасному вигляді заклад розпочав свою роботу в 1951 році, але його коріння сягає ще 1856 року, за діяльності Школи Сільського Господарства у Львівській області. Згодом ця школа та Академія Ветеринарної Медицини зі Львову, що була заснована в 1881 році й перетворилися в повноцінний університет, але вже у Вроцлаві.

Нині ВНЗ відкриває свої двері для 10 000 студентів щороку, 2800 з яких є випускниками, що затребувані на ринку праці й не лише в Польщі, а 300 є іноземцями. Згідно з рейтингом Perspektywy за 2020 рік, університет займає 1 місце по спеціалізаціях з харчування та геодезії, 2 сходинку з ветеринарних спеціальностей та 3 з біотехнологій та зоотехніки. Також університет входить до списку лідерів за кількістю наукових патентів.

Університет Природничих Наук у Вроцлаві: факультети та вартість навчання

Для абітурієнтів виш пропонує 5 факультетів: біології та тваринництва, інженерної екології та геодезії, біотехнологій та харчових технологій, природничо-технологічний і ветеринарної медицини. Кожен факультет розділяється на кілька спеціальностей, більшість із яких є інженерними, а навчання проводиться не лише польською мовою, але й англійською, наприклад, за напрямками харчових технологій та ветеринарії. До того ж, студенти можуть обрати не лише стаціонарну форму навчання, але й заочну.

Вартість навчання у Вроцлавському Природничому Університеті залежить від вибору спеціальності, форми та мови навчання, адже англомовні варіанти навчання коштують дорожче. Для бакалаврів денної форми навчання ціни складають близько 2600 злотих за один семестр, а для магістрів це 7800 злотих за рік.

Для вступу до вишу необхідно зібрати стандартний пакет документів, особливу увагу звертаючи на атестат про повну середню освіту та сертифікат ЗНО. Університет перевіряє рівень знань польської мови абітурієнтів (онлайн-тест + співбесіда). При наявності Карти поляка студент має право брати участь у конкурсному відборі з іншими абітурієнтами Польщі і навчатись безкоштовно.

Інфраструктура та гуртожитки Природничого Університету у Вроцлаві

Студенти вищого навчального закладу проводять своє дозвілля не менш продуктивно завдяки розвиненій інфраструктурі, що складається не лише з кількох корпусів, але й з 11 науково-дослідницьких лабораторій, де студенти можуть відпрацьовувати практичні навички та отримати реальний досвід роботи за спеціальністю.

Окрім цього, на базі ВНЗ діє понад 90 наукових гуртків, 10 студентських організацій, творчі кола та 18 спортивних секцій, у тому числі баскетбольна, плавання, йоги, футболу, карате та багато інших. Для забезпечення житла ​​Вроцлавський Природничий Університет має 6 гуртожитків, де може одночасно проживати близько 2000 осіб, а за комфортабельністю вони є одними з найкращих у всьому Вроцлаві. Вартість проживання в гуртожитках починається від 400 злотих в місяць.

Для кращого розвитку студентів виш надає можливість брати участь у програмах міжнародного обміну, наприклад, Erasmus+, беручи участь у яких можна провчитися до 6 місяців в одній із 23 країн-учасників та перейняти досвід іноземних колег.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото Вроцлавського Університету Природничих Наук

Відео про UPWr

ВНЗ зі схожою навчальною пропозицією, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk