Університет С/Г у Кракові

Сільськогосподарський Університет у Кракові

Сільськогосподарський Університет — ідеальне місце для вивчення природничих наук

Сільськогосподарський Університет ім. Гуго Коллонтая, що розташований у Кракові — це державний виш, метою якого є популяризація дослідництва та осучаснення підходу до вивчення природничих наук сільськогосподарського спрямування. Заснований у 1890 році як коледж, а вже в 1953 році заклад починає роботу в якості університету.

ВНЗ входить у п'ятірку найкращих сільськогосподарських навчальних закладів країни згідно з рейтингом Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі від 2019 року (такі ж високі позиції університет утримує і в рейтинку 2020 року), а серед усіх вишів опинився в топ 10 найпопулярніших університетів за кількістю абітурієнтів.
Сільськогосподарський Університет у Кракові лого — агенція StudyHelp

Навчальний процес: факультети та умови вступу

Навчаючись в Університеті Сільського Господарства в Кракові студент має змогу вибрати один із 7 факультетів та Центр ветеринарної медицини, де можна опанувати спеціальність біотехнолога, ландшафтного дизайнера, геодезиста або спробувати себе в лісовому господарстві. Саме ці напрями є найпопулярнішими. На базі вишу також діють спеціальності з харчових технологій, екології, інженерії та зоології.

ВНЗ пропонує програми не лише для бакалаврів та магістрів, а й післядипломну освіту. Завдяки цьому можна отримати ступінь доктора наук у сфері агрономії, зоотехніки, громадського харчування та лісництва.

Варто зазначити, що виш надає можливість здобувати освіту, як польською, так і англійською мовою на обраних спеціальностях. До таких належать факультети сільського господарства та інженерії для бакалаврів та декілька додаткових напрямів для магістрів.

Умовами вступу для іноземців на платній основі є наявність стандартного комплекту документів та сертифікат про знання польської або англійської мови. Ті, хто має Карту поляка можуть вступати на безоплатній основі через конкурс із громадянами Польщі. Для цього необхідно мати високий бал атестату та достатній рівень володіння польською.

Програми обміну та вартість навчання

Вартість навчання в Сільськогосподарському Університеті ім. Гуго Коллонтая в Кракові варіюється залежно від вибору спеціальності та мови викладання. Ціни стартують від 1100 євро на рік, а максимальна вартість сягає 4000 євро на рік.

Для того, щоби підвищувати якість викладання та постійно вдосконалюватися, заклад тісно співпрацює з польськими колегами, наприклад, з Ягеллонським університетом. Завдяки сумісній роботі на базі вишів з'явився Центр ветеринарної медицини з новітнім обладнанням та сучасним підходом до опанування знань, що спрямований на відпрацювання практичних навичок.

Також ВНЗ плідно працює з міжнародними закладами, у рамках програм Еразмус, COST, CEEPUS та DAAD. Беручи участь у вибраних ініціативах студент може пройти частину навчання в країнах Азії, Європи, Канади або США.

Дозвілля: гуртожитки та інфраструктура

Територія ВНЗ складається із 4 корпусів на різних локаціях, кожна з яких розташована недалеко від центру міста. Сільськогосподарський Університет ім. Гуго Коллонтая в Кракові налічує 4 гуртожитки, загальною кількістю 1600 місць. Проживання в комфортабельних апартаментах обійдеться в 350–570 злотих на місяць.

Для організації цікавого студентського дозвілля у виші передбачені власні бібліотеки з науковими виданнями, клуби наукових, спортивних та творчих напрямів. Охочі можуть брати участь у житті Академічного хору або в танцювальних організаціях.

Окрім цього, адміністрація закладу зацікавлена в кар'єрному розвитку студентів, тому організоване Бюро кар'єри, співробітники якого допомагають знайти місця для практики, стажування й роботи. Також є унікальна можливість попрацювати в державних установах, наприклад, в Агентстві з реструктуризації та модернізації сільського господарства, де професіонали застосовують інноваційні технології для покращення та розвитку своєї сфери.

Фото Університету ім. Гуго Коллонтая у Кракові

Відео про Сільськогосподарський Університет у Кракові

Університети Кракова, які ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk