Університет Педагогіки у Кракові

Краківський педагогічний університет — елітний ВНЗ для успішного старту

Краківський педагогічний університет імені Комісії Національної Освіти (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie) — це елітний виш, що вже 70 років готує фахівців у сфері освіти, технологій, мистецтва та гуманітарних наук.

Заснований 11 травня 1946 року як Вища педагогічна школа для підготовки вчителів молодших класів. Згодом розширює свої можливості та вже у 1954 році отримує офіційний статус університету. Далі з'являються нові факультети, а сьогодні там навчається понад 13 000 студентів.

Варто зазначити, що заклад має високі рейтинги. Наприклад, займає перше місце згідно з рейтингом "Perspektywy", як найкращий педагогічний ВНЗ в Польщі, а в переліку всіх вишів країни посів 61-70 місця.
Педагогічний Університет у Кракові лого — агенція StudyHelp

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Широке коло можливостей: факультети та спеціальності

Педагогічний Університет є класичним університетом, тобто пропонує різні напрямки навчання, починаючи від хімії та біології, закінчуючи, туризмом та інформатикою. Особливою популярністю користуються філологічні спеціальності: англійська, німецька, іспанська, романська та італійська.

На фоні інших виділяється художній факультет, який є одним з найкращих серед подібних у Кракові та Південній Польщі. Тут вивчають графіку, живопис та дизайн.

Мова викладання — польська, але для студентів педагогічної спеціальності є можливість навчатися англійською, що не впливає на загальну вартість за рік. Крім цього, є можливість навчатися двома мовами на факультеті російської філології.

Університет Педагогіки пропонує факультети:

  • Факультет Гуманітарних наук.
  • Факультет Точних та Природничих наук.
  • Факультет Соціальних Наук.
  • Факультет Педагогіки та Психології.
  • Факультет Мистецтв.

Міжнародні програми та вартість навчання

Студенти вишу можуть брати участь у міжнародних програмах, наприклад, Erasmus +, CEEPUS, DAAD, Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki та американські програми, які дозволяють пройти стажування чи навіть частину навчального процесу в інших європейських країнах зі стипендіальним фінансуванням від ЄС.

Завдяки підписанню двосторонніх угод із Францією, Чехією, Україною та Росією на деяких спеціальностях студенти можуть навчатися паралельно у двох вищих навчальних закладах, що дозволяє отримати два дипломи.

Вартість навчання у Педагогічному університеті складає 1000 євро на рік для бакалаврів та магістрів усіх напрямів.

Для абітурієнтів з України є можливість навчатися безкоштовно, при наявності Карти Поляка або документу для довготривалого перебування в Польщі. Водночас, вступ відбуватиметься на основі конкурсу з випускниками шкіл Польщі.

Для кандидатів, що вступатимуть як іноземні громадяни на платній основі умовами вступу є знання польської мови, а також достатній середній бал шкільного свідоцтва.

Що пропонує заклад для студентського дозвілля та навчання?

На базі Педагогічного університету у Кракові є 4 гуртожитки. Вартість проживання в яких стартує від 380 злотих за місяць. Крім цього, для організації дозвілля передбачено понад 50 наукових клубів різного спрямування, басейн і сауна, спортивні гуртки, наприклад, клуб йоги, бодібілдинг і аеробіка.

Для наукових цілей можна використовувати бібліотеку, астрономічну обсерваторію та лабораторії. Також для студентів організоване бюро кар"єри, де професіонали допоможуть знайти роботу або можливості для стажування і практики.

Фото університету

Відео про Краківський Педагогічний

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk