Гірничо-Металургійна Академія імені Станіслава Сташиця

Рейтинги та перспективи Гірничо-Металургійної Академії у Кракові

Гірничо-Металургійна Академія у Кракові (Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie, AGH) позиціонує себе як університет сучасних технологій з низкою конкурентних переваг серед вишів технічного профілю. Прерогативи полягають у потужному науковому потенціалі, високій оцінці у роботодавців, можливостях всебічної реалізації студентів та комфортних умовах соціальної адаптації.

Варто зауважити, що Державний Університет Гірничо-Металургійна Академія у Кракові — найбільший технічний ВНЗ, який може похизуватися своїми статистичними успіхами. Щорічно, протягом шести місяців після завершення навчання, проводяться спеціальні дослідження серед випускників. В опитуванні приймають участь 80% респондентів, що дозволяє заявляти про високу достовірність результатів. А саме: 65 % осіб працевлаштовуються ще до отримання диплома, 79% — працюють за професією, 92% знайшли роботу чи продовжили навчання менше як за пів року після випускного, 22% отримали пропозиції співпраці ще до того, як залишили резюме. Лише 1% вихованців AGH залишаються без роботи, тому що вони її просто не шукають.
Гірничо-Металургійна Академія у Кракові лого — агенція StudyHelp
Національна освітня фундація Perspektywy присудила Гірничій Академії у Кракові 4 місце серед усіх державних та 2 місце — серед усіх технічних університетів Польщі. Згідно оцінок фінансової успішності випускників вишів у 2019 році, найбільш матеріально забезпеченими, на теренах Малопольського воєводства, стали власники дипломів академії.

Досягнення у закордонних рейтингах:

  • Номінант у «ARWU World Top 500 Candidates» (єдиний польський технічний виш, який потрапив до переліку університетів з перспективою подальшої участі у «Шанхайському ранкінгу — 500 найкращих вищих навчальних закладів світу»).
  • Участь у рейтингах: «Times Higher Education World University Ranking 2018», «National Taiwan University 2017», «Global Ranking of Academic Subjects 2017» засвідчує високу якість викладання профільних напрямків у гірничо-металургійній галузі.
  • Перше місце в номінаціях від «University Ranking by Academic Performance 2017-2018», «CWTS Leiden Ranking 2017», «US News Best Global Universities 2018». Друге місце у рейтингах від «Webometrics 2017», «QS 2018: Quacquarelli Symonds — Emerging Europe and Central Asia».
Незважаючи на престижність AGH, вартість навчання залишається доступною для українців, і стартує від 2000 євро/рік. Тому кожен, хто бажає отримати перспективну технічну професійну підготовку, може спробувати свої сили в стінах університету.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Освітня пропозиція Гірничо-Металургійної Академії ім. Станіслава Сташиця: факультети, спеціальності, умови вступу

Дидактична структура університету, свого роду, унікальна. Адже поєднує факультети, які у експертних підходах вдаються до інноваційних методів відновлювальних джерел енергії, біомедичної інженерії та інформаційних технологій. Простіше кажучи, кожен напрямок — міждисциплінарний, і відповідно — має ширше поле для реалізації.

Загалом, абітурієнтам пропонують 16 факультетів (серед них також гуманітарний та єдиний у Польщі — факультет кольорових металів), польськомовні, англомовні, французькомовні програми та програми подвійних дипломів з університетами Німеччини, Франції, Японії.

Університет займає провідні позиції серед організацій, які готують найбільшу кількість технічних моделей та винаходів. Щорічно, вони оформлюють понад 100 патентів (включно з міжнародними заявками) та продають кілька десятків ліцензій. Співпрацюють з відомими бізнес-гігантами: Volkswagen Motor Polska, Delphi Poland, Cersanit та ін. Тим самим, забезпечують своїм студентам можливість практичного навчання та подальшого працевлаштування за фахом.

Частиною академії може стати кожен, хто має високі оцінки, вмотивований для активного навчання та особистісного розвитку, володіє польською та іншою іноземною мовою на рівні В1-В2.

Кампус Гірничо-Металургійної Академії: гуртожитки, спортивна база, інклюзія

Всі факультети, навчальні корпуси, студентське містечко, студентські клуби та організації утворюють єдиний комплекс, розташований у центрі Кракова. Кампус, площею 38 га, включає сучасні будівлі, галерею скульптур під відкритим небом, інсталяції та експонати, пов'язані з науково-дослідницькою діяльністю факультетів, а також унікальний ландшафтний дизайн.
Університет має 5 гуртожитків на 2400 місць. Пропонують кімнати різних стандартів, відповідно до ваших потреб. Тримісна коштуватиме від 300 злотих/місяць. Крім того, у студентських помешкань зручна локалізація та комфортні умови проживання.

З 2000 р. університет бере участь у програмі доступності вищої освіти для осіб з обмеженими можливостями. На даний час, тут навчається близько 350 таких студентів. Для них створені комфортні умови пересування та навчання.

Студенти AGH проживають у 20 гуртожитках на 7500 місць, вартістю — 365-425 злотих/місяць. До навчальних корпусів можна дістатися пішки за 10 хвилин.

Для любителів спорту діє 29 секцій, декілька басейнів, спортивні, тренажерні зали, зали для занять аеробікою, настільним тенісом, фехтуванням, парова лазня, три яхти та байдарки.

Отже, вражають у досягненнях Академії не лише рейтинги! Цей університет виховує справжніх лідерів та чемпіонів. Можливо, ти один із них?

Фото Гірничо-Металургійного Університету

Відео про AGH у Кракові

Ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk