Університет Соціальної Психології у Вроцлаві

Університет SWPS у Вроцлаві — найбільший приватний ВНЗ Польщі з якісною освітою

Університет SWPS у Вроцлаві лого — агенція StudyHelp
Університет Суспільної Психології та Гуманітарних Наук або Університет SWPS у Вроцлаві — це сучасний вищий навчальний заклад, що діє на засадах приватного фінансування та є найбільшим серед ВНЗ Польщі такого типу. Початок його історії датується 1996 роком, коли виш заснували у Варшаві, а сьогодні крім столичного, має відділення в кількох великих містах країни, у тому числі в Катовіце, Сопоті, Познані та у Варшаві. Щороку кількість студентів вишу зростає, так у 2021 році їх було понад 15 000, близько 1200 з яких це іноземці.

Вроцлавська філія — це Вища Школа Психології, що успішно працює понад 10 років та дає змогу студентам не лише здобувати якісну освіту, але і брати участь у науково-дослідній роботі під керівництвом видатних професорів у сфері психології та соціальних наук.

Місце в рейтингах

Університет часто потрапляє до різних рейтингових списків, де регулярно займає провідні місця, що доводить якість освіти в навчальному закладі. Наприклад, у 2013 році став переможцем одразу двох відомих рейтингів, а саме Perspektywy та Rzeczpospolita, зайнявши першу сходинку. У 2015 році видання Wprost помістило ВНЗ на 2 місце серед усіх приватних університетів Польщі та на 18 сходинку з-поміж усіх навчальних закладів країни. До того ж, у 2018 році отримав акредитацію від Міністерства Науки та Вищої Освіти, як перший приватний навчальний заклад, що отримав статус університет.

Інформація для вступників

На базі Університету SWPS у Вроцлаві діє декілька факультетів та спеціальностей і основу складають саме психологічні напрямки. Так, абітурієнти можуть вивчати клінічну та загальну психологію або сферу психології бізнесу. Крім цього, вроцлавське відділення пропонує спеціальності з права, графічного дизайну та кілька варіантів пов'язаних із медіа, як-от брендинг або створення засобів масової інформації.

До вибору абітурієнтів є не лише класичний формат навчання в будні дні, але й нестаціонарний, що передбачає відвідування лекцій та семінарів у суботу й неділю, щоби забезпечити комфорт студентам, котрі вже почали професійну діяльність. Зазвичай, нестаціонарне навчання частково проходить і онлайн. Також ВНЗ пропонує і спеціальності для магістерських програм, наприклад, загальна та клінічна психологія чи право.

Що стосується вартості навчання, то ціни залежать від вибору спеціальності та стартують від 9200 злотих на рік та доходить до 11 100 злотих за напрямком графічного дизайну.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Міжнародна співпраця

Для своїх студентів виш пропонує найкращі можливості, у тому числі програми з міжнародного обміну, завдяки яким можна потрапити до країн Європи, у США, Бразилію, Китай чи Корею для здобуття нового досвіду та покращення рівня знань. ВНЗ має понад 100 підписаних домовленостей із навчальними закладами в усіх куточках світу та є учасником програми Erasmus+.

Чим зайняти себе студентам крім навчання?

Інфраструктура ВНЗ це не лише головний корпус, але й різноманітні будівлі на базі кампусу, де також діє галерея живопису та обладнаний кінозал. Аудиторії закладу обладнані не тільки комп'ютерами, але й допоміжною технікою, що дозволяє викладачам ілюструвати матеріал та проводити інтерактиви.

Щоби студенти не сумували в позанавчальний час університет надає змогу відвідувати гуртки за інтересами, наприклад, спортивні секції, наукові кола та майстер-класи творчого спрямування. Учні можуть спробувати себе у якості журналістів, адже на базі університету є власна радіостудія та студентська газета або ж приміряти на себе професію фотографа чи аніматора на фотостудії.

Фото університету

Кафедра графіки Університету SWPS Вроцлав

Ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk