Вища Школа Логістики у Познані

Університет Логістики в Познані — високоякісна освіта в поєднанні з інтенсивною практикою

Вища Школа Логістики в Познані — це молодий польський університет, заснований у 2001 році. Особливістю ВНЗ є те, що це перший навчальний заклад такого спрямування у всій Польщі.

Підтвердженням хорошої репутації закладу є використання сучасного підходу до організації навчального процесу та професійний викладацький склад. Для додаткового розвитку університет постійно співпрацює з представниками бізнесу та з лідерами логістики в країні.

Варто зазначити, це єдиний ВНЗ логістичного спрямування, який увійшов до переліку 50-ти найбільш шанованих серед роботодавців університетів за версією журналу WPROST від 2015 року.
Університет Логістики у Познані лого — агенція StudyHelp

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Факультети та вартість навчання

Познанська Школа Логістики пропонує два факультети: логістики та управління, де можна здобувати освіту польською або англійською мовами. Серед спеціальностей популярними є міжнародна логістика та логістика в торгівлі й дистрибуції.

Також є можливість здобувати освіту за напрямками управління в малих та середніх підприємствах, управління продажів та охорони праці. Магістри можуть освоїти програми менеджера з продажів та управління транспортно-експедиційними підприємствами.

Вартість навчання залежить від мови викладання, освітнього рівня програми та форми здобуття освіти. Ціни стартують від 4600 злотих за рік при стаціонарному навчанні польською мовою. Заочна форма коштуватиме дешевше. Щодо англомовного навчання, то вартість стартує від 7500 злотих за рік.

Міжнародні програми для студентів та умови вступу

Завдяки партнерству з британською компанією PEARSON, яка є світовим лідером бізнес-освіти, студенти можуть пройти курс вивчення англійської, що закінчується іспитом ESOL. Останній є підтвердженням рівня знань англійської мови, що визнається у всьому світі, також при вступі в університети. Заклад також співпрацює з компаніями DHL Express, Raben, Kuehne + Nagel, Schenker, Still, які проводять для студентів стажування та практики. ВНЗ дає можливість отримати сертифікат European Junior Logistician європейського зразка, який підтвердить вашу кваліфікацію.

Умовами вступу в Університет Логістики в Познані є закінчена середня освіта, наявність комплекту документів та сертифікат про підтвердження або вивчення польської мови.

Проживання та оснащення університету

Вища Школа Логістики в Познані — це комплекс будівель, які розташовані в центрі міста. Аудиторії оснащені всіма технічними компонентами для комфортного навчання, тобто проекторами, комп’ютерами, кондиціонерами та безоплатним інтернетом на території закладу.

Для студентів передбачений електронний курс та онлайн-бібліотека з підручниками й науковою літературою. На базі ВНЗ діє Бюро кар’єри, де спеціалісти допомагають студентам знайти вакансії для практики, стажування або роботи та організовують зустрічі з роботодавцями. Власних гуртожитків університет немає, але StudyHelp допомагає у пошуках вигідних пропозицій для проживання студентів.

Фото університету

Відео про Вищу Школу Логістики у Познані

Інші популярні університети Познані

Інші популярні приватні університети Польщі

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk