Університет C/Г у Варшаві

Університет Сільського Господарства у Варшаві

Університет Сільського Господарства у Варшаві — коли історичне минуле формує якісне майбутнє

Університет Сільського Господарства у Варшаві лого — агенція StudyHelp
Університет Сільського Господарства у Варшаві — найбільший ВНЗ природничого спрямування Польщі, який може похизуватися понад 200-річною історією, адже заснований він був ще в 1816 році, що робить його одним із найстаріших у країні. Тоді виш мав іншу назву — Агрономічний Інститут — і навчалися там лише забезпечені чоловіки, наприклад, сини землевласників, яких готували для вступу в спадщину.

Сьогодні ж вищий навчальний заклад користується популярністю як у польських студентів, так і в іноземних, оскільки надає змогу якісно освоїти ті спеціальності, котрі мали попит протягом усієї історії людства, а саме сільсько-, водно- і лісогосподарські напрямки.

Рейтингові списки

Щоби підтвердити якість навчального процесу достатньо поглянути на рейтинги, які регулярно дають високі оцінки ВНЗ. Наприклад, згідно з даними від Perspektywy, заклад займає 2 місце серед сільськогосподарських вишів, а серед усіх університетів є на 29 сходинці. Webometrix помістив його на 18 місце з-поміж польських вишів, а міжнародна компанія QS World University Rankings інформує про 42 місце в рейтингу всіх сільськогосподарських закладів світу.

До того ж ВНЗ відзначено почесною нагородою від Академічного Інформаційного Центру — "Найінноваційніший та креативний університет Польщі".

Факультети та умови вступу до Сільськогосподарського Університету у Варшаві

Структура вишу — це 14 факультетів, у тому числі лісництва, біології й біотехнології, ветеринарної медицини, екології, будівництва та інженерії середовища, біоінженерії та охорони тварин, харчування, а також економічний та педагогічний профілі, математики та інформатики. Усього заклад пропонує абітурієнтам понад 70 спеціальностей, наприклад, ветеринарну, лісового господарства, ландшафтної архітектури, біотехнологій та багато інших, а деякі з них доступні до вивчення англійською мовою. Також університет пропонує магістерські напрямки та підготовку докторів наук.

Умовами вступу до Університету Сільського Господарства у Варшаві є збір необхідного комплекту документів, головним із яких є атестат про повну середню освіту, сертифікат ЗНО та сертифікат про володіння мовою навчання, а студенти з Картою Поляка можуть вступати до ВНЗ на основі конкурсу з іншими громадянами Польщі та навчатися безоплатно.

Вартість навчання та додаткові можливості

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності, але середня ціна навчання складає 1800 євро на рік із можливістю оплати частинами, наприклад, щосеместрово або помісячно. Найдорожчою є спеціальність ветеринарії, а коштує вона близько 3000 євро за два семестри.

Навчальний процес забезпечують 1200 наукових співробітників, які стимулюють студентів не лише до вивчення теоретичної частини спеціальностей, але і всіляко забезпечують відпрацювання вивченого на практиці та залучають учнів до наукової діяльності. На базі вишу діють власні ферми, лікарні, угіддя, ліси та лабораторії із селекції нових видів рослин та дослідження ліків проти онкологічних захворювань.

Також виш має домовленості з великими компаніями регіону, тому студенти можуть проходити різноманітні стажування. А для отримання закордонного досвіду студенти можуть брати участь у програмах міжнародного обміну, у тому числі університет є учасником Erasmus+, PAX, CEEPUS, які дають змогу потрапити в більш ніж 50 країн світу.

Гуртожитки університету

Гуртожитки Університету Сільського Господарства у Варшаві — це 14 будівель на 4000 осіб, що знаходяться на території кампусу, тому студентам зручно відвідувати заняття, а ціни на проживання в них стартують від 380 злотих на місяць за кімнату для 3-х. Щоби студентське життя було веселим ВНЗ пропонує наукові, спортивні та творчі гуртки й різноманітні заходи, у тому числі лекції та майстер-класи від провідних експертів.

Що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 8 років допомагаємо абітурієнтам з України вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Фото SGGW у Варшаві

Відео про Університет Сільського Господарства у Варшаві

Університети Польщі подібного спрямування

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk