Колегіум Сівітас у Варшаві

Колегіум Сівітас: престижний університет у центрі Варшави

Університет Сівітас у Варшаві (Collegium Civitas) має репутацію одного з найкращих навчальних закладів Польщі. Його місія — виховувати майбутніх лідерів та створювати покоління креативних, підприємницьких особистостей.

Колегіум Сівітас працює з 1997 року. З того часу він неодноразово потрапляв до рейтингів найкращих університетів.
Університет Сівітас у Варшаві — агенція StudyHelp
У 2023 році Сівітас зайняв 7 місце у рейтингу недержавних університетів та 3 місце серед польських інтернаціональних університетів за версією видання «Perspektywy». А згідно з виданням «Newsweek Polska», випускники колегіуму користуються найбільшим попитом серед польських роботодавців.

Що ми робимо?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Спеціальності та умови навчання

Колегіум Сівітас пропонує навчання за такими спеціальностями:

  • Журналістика
  • Управління і маркетинг
  • Міжнародні відносини
  • Соціологія

Навчання проходить англійською або польською мовами. Колегіум Сівітас став першим університетом у Польщі, який запровадив навчання англійською мовою на бакалавраті й магістратурі з Міжнародних Відносин і Політології. Студенти навчаються у невеликих аудиторіях із сучасним обладнанням та мають доступ до більш, ніж 80 вибіркових та обов’язкових дисциплін. Навчальні матеріали університету доступні онлайн.

Сівітас пишається своїми викладачами. До начального процесу залучають як викладачів-теоретиків, так і практиків. Серед викладачів університету – колишні члени Європейського Парламенту і колишній президент Польщі Броніслав Коморовський. Університет активно проводить міжнародну співпрацю. У колегіумі навчаються студенти з більш, ніж 50 країн. Також студенти можуть взяти участь у міжнародних програмах обміну Erasmus+.

В університеті Сівітас можна отримати подвійний диплом разом з West Virginia University та Ruskin University w Cambridge. В межах колегіуму студенти можуть доєднатись до різноманітних студентських організацій. Наприклад, до студентського самоврядування, спортивного клубу чи асоціації «Youth for Peace». У колегіумі діє центр кар’єри, щоб допомогти студентам із працевлаштуванням.

Гуртожитки та умови проживання

Власних гуртожитків університет не має. Але агенція StudyHelp допоможе вибрати житло залежно від побажань та фінансового стану клієнта.

Можна орендувати кімнату в гуртожитку від 550 до 950 злотих. В гуртожитку повністю оснащені кімнати, кухня, ванна, є доступ до Wi-Fi. Також можна орендувати спеціальну квартиру для студентів. Це коштуватиме від 1200 до 4500 злотих залежно від умов та місця знаходження. Також є гуртожиток із підвищеним рівнем комфорту, який обійдеться в 1500-2500 злотих на місяць.

Сам університет знаходиться у центрі Варшави, на території Палацу Культури і Науки. Поблизу знаходяться басейн, кінозал, театри, музеї, ресторани, кав’ярні.

Умови вступу та вартість навчання

Іноземні абітурієнти повинні пройти співбесіду й підтвердити володіння польською мовою на рівні В2. Щоб вступити на англомовне навчання, потрібно подати міжнародний сертифікат. А також не забути підготувати стандартний пакет документів для іноземця.

Рік навчання польською мовою в університеті Сівітас коштує від 2300 євро за рік. Англійською мовою — від 3800 євро за рік. Якщо студент вчиться на двох факультетах, він отримує знижку 50% на другу спеціальність.

Навчання в Колегіум Сівітас українською мовою

З 2022 року Університет Сівітас пропонує дві програми з українською мовою навчання: міжнародні відносини та управління. Перших два семестри (перший рік) тут викладаються українською мовою, при цьому студенти посилено вивчають польську мову. З другого року студенти обирають спеціальність польською мовою. Для вступу потрібно володіти польською мовою на рівні А1, хто ж немає такого рівня, то зобов'язаний брати участь у курсах польської мови організованих університетом у вересні. Більше про навчання в Польщі без знання польської мови у нашому блозі.

Фото Collegium Civitas

Відео про університет Сівітас

Ми рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk