Варшавська Політехніка

Варшавська Політехніка — флагман польської технічної освіти

Варшавський Політехнічний Університет — це державний вищий навчальний заклад, який вважають найкращим закладом технічного спрямування у Польщі. Це зумовлено як міжнародним авторитетом, так і перспективами працевлаштування випускників вишу. За рейтингом від Perspektywy та Rzezpospolita, університет є лідером серед технічних польських вишів. Не відстає Варшавська Політехніка і у міжнародних рейтингах, таких як Emerging Economics University Ranking, Webometrics та Unirank, де кожного року займає передові позиції серед польських університетів.
Варшавська Політехніка лого — агенція StudyHelp
В університеті здобувають освіту 32 000 студентів, серед них 1 500 — студенти з інших країн. Також Варшавська Політехніка є лідером серед роботодавців. Зокрема, 72,7% випускників вишу влаштовуються на роботу за спеціальністю.

Хто ми і що ми робимо для вступу?

Ми агентство StudyHelp — офіційний представник університету в Україні. Вже більше 9 років допомагаємо абітурієнтам з України безпроблемно вступати у школи та університети Польщі. Допомагаємо із вибором університету, програми навчання, допомагаємо із вивченням мови, готуємо та перекладаємо всі документи, які необхідні для вступу, консультуємо по кожному кроку вступної кампанії, допомагаємо із відкриттям візи та бронюванням житла. З нами вступ проходить легко та без зайвого хвилювання. Ми турботливо ставимось до наших клієнтів. Більше про те, що ми робимо можна прочитати тут.

Спеціальності та умови навчання

У Варшавській Політехніці доступні очна та стаціонарна форми навчання. Тут є вибір серед 20 факультетів та 122 спеціальностей. Студенти Варшавської Політехніки навчаються польською та англійською мовами. Найпопулярнішими ж напрямками навчання тут є: архітектура, механіка та будова машин, інформатика та інформаційні системи, будівництво, біотехнології.

Вихованці та викладачі університету активно співпрацюють з іноземними вишами. Близько 180 закордонних університетів є партнерами Варшавської Політехніки. Також у виші працює міжнародна бізнес-школа. Для того, щоб знайти роботу, студенти Варшавської Політехніки звертаються до бюро кар’єри, де проходять зустрічі з роботодавцями. Тут також можна знайти можливості для практики та стажування. Допомагає з пошуком роботи і клуб випускників Варшавської Політехніки.

У вільний від навчання час студенти можуть відвідувати студентські гуртки, яких у виші близько сотні. Для прихильників активного відпочинку у університеті працюють спортивна і туристична бази.

Про якість навчання у Варшавській Політехніці свідчать здобутки її студентів. До прикладу, вони першими у Польщі створили штучний супутник Землі та спорудили робот для дослідження місяця на замовлення від NASA.

Умови проживання та вартість навчання

Варшавський університет має 10 гуртожитків, у котрих живуть близько 5 000 студентів. Вони мають вибір від одномісних до шестимісних кімнат. На території гуртожитку є спортзали та безкоштовний інтернет. Проживання у гуртожитках коливається в межах 500-800 злотих — залежно від ємності кімнат та умов.

Вартість навчання польською мовою тут стартує від 4000 євро за рік навчання. Середня вартість навчання на англомовних напрямках 5000-6000 євро за рік навчання. Найпопулярніші напрямки, такі, як ІТ чи архітектура тут коштують більше 7000 євро на рік.

Безкоштовне навчання у Варшавській Політехніці

Кожного року Варшавська Політехніка пропонує декілька бюджетних місць для студентів, які не мають Карти Поляка чи іншого документу, що дає право безкоштовно навчатись в університетах Польщі. Більше про безкоштовне навчання в Польщі у нашому блозі.

Умовами отримання безкоштовного місця є гарні результати в шкільній науці та підтвердження рівня польської мови. Для вступу на програми бакалаврату потрібно представити результати ЗНО/НМТ (для України) з математики та фізики. Підтвердити рівень польської мови можна онлайн-тестом на платформі університету.

В 2021 році двоє наших студентів отримали безкоштовні місця на напрямках інформатика та біомедична інженерія.

Умови вступу на платне навчання

Для вступу іноземця у Варшавський Технологічний Університет потрібно підтвердити рівень польської або англійської мови. У випадку навчання польською мовою університет пропонує своїм кандидатам пройти онлайн тест, по результатам якого вирішується чи допускати Вас до подальшої процедури. У випадку навчання англійською мовою рівень мови підтверджується міжнародним сертифікатом типу IELTS чи TOEFL. Більше про документи, які необхідні для вступу в польський університет у нашому блозі.

Після підтвердження рівня мови університет переглядає Ваші оцінки зі шкільного свідоцтва та ЗНО/НМТ.

У випадку навчання англійською мовою потрібно додатково пройти тест із математики та англійської мови онлайн.

Фото

Відео про університет

Рекомендуємо

Контакти
Підпишись на розсилку
© 2024 StudyHelp
Website Development:by Maksym Korotchuk